Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pan_Revoluce
  Rok vydání je jasnej. Je přímo v názvu.
  • Coffin.Corner
   Ha, mě teprve teď došlo že Spike je celej Tom Berenger... *3*
 • Docela obyčejný trailer, grafika slušná ale nic co by už nebylo viděno jinde, to co ukázali mě tedy zatím nějak extra nezaujalo. Už teď je mi ale jasné že hype se kolem toho rozjede na plné obrátky, a to nejen kvůli médiím ale i kvůli fanboyům CDprojektu. Zase to budu muset celé ignorovat, aby mi to nekazilo dojem ze hry.
 • Fordzy
  It's been over 2077 days since we announced our plan to develop Cyberpunk 2077. We released a CGI trailer, gave some interviews and... went dark. Normal procedure for these kind of things - you announce a game and then shut up, roll up our sleeves, and go to work. We wanted to give you The Witcher 3 and both expansions first, which is why this period of staying silent was longer than we planned. Sorry for that.
  As soon as we concluded work on Blood and Wine, we were able to go full speed ahead with CP2077's pre-production. But we chose to remain silent. Why? At some point, we made a decision to resume talking about the game only when we have something to show. Something meaningful and substantial. This is because we do realise you've been (im)patiently waiting for a very long time, and we wouldn't like anyone to feel that we're taking this for granted. On the contrary - it gives us a lot of extra motivation. The hype is real, so the sweat and tears need to be real, too :).
  But, to the point. Today is the day. If you're seeing this, it means you saw the trailer - our vision of Cyberpunk, an alternative version of the future where America is in pieces, megacorporations control all aspects of civilised life, and gangs rule the rest. And, while this world is full of adrenaline, don't let the car chases and guns mislead you. Cyberpunk 2077 is a true single player, story-driven RPG. You'll be able to create your own character and..., well, you'll get to know the rest from what we show at our booth at E3. Be on the lookout for the previews!
  Before we finish, you probably have some questions, right?
  When? When we told you we would only release the game when it's read, we meant it. We're definitely much, much closer to a release date than we were back then :), but it's still not the time to confirm anything, so patience is still required. Quality is the only thing that drives us - it's the beauty of being an independent studio and your own publisher.
  How big? Seriously big, but..., to be honest, we have no bloody clue at this point in time. Once we put it all together, we will openly tell you what you can expect. And we promise we'll do this before we start talking about any pre-orders or ask anything of you.
  Free DLC/Expansions/DRM? Expect nothing less than you got with The Witcher 3. As for DRM, CP2077 will be 100% DRM-free on PC.
  Microtransactions? In a single player role-playing game? Are you nuts?
  Once again, thank you for your patience. If you have a minute, do visit cyberpunk.net and share your opinion (about anything) with us. We read everything you post and we treat it very seriously.
  Yours, CD PROJEKT RED Team
 • ucho
  slušná ukázka. při sledování jsem si říkal, že to muselo dát strašně práce vybudovat takový svět. je tam strašně moc unikátních scifi detailů, že zalnit svět něčím takovým muselo být peklo, i časově.
  • Tak takové hry tvoří full time stovky lidí. Už Witcher měl rozpočet nějaké 1.5 miliardy korun. Za podobné peníze se vyvíjí i korporátní systémy v podobných počtech lidí i čase.
   • ucho
    tak jasně že je to hodně lidí, ale i tak, něco navrhnout, vymodelovat, zakomponovat to do světa, to je děsně mravenčí práce na hodně dlouho. a těch věcí tam byla opravdu tuna. svět bude počítám velký, takže zaplnit ho ve stejném duchu musí být děsné množství člověkohodin. ale je tedy fakt, že na tom už dělají několik let. každopádně jsem zvědavý na výsledek.
    • Právě že nedělají. To co vyšlo před 6 lety, tak bylo jen oznámení, možná na tom pracovalo pár lidí, ale cd projekt pracoval na Witcher 3 a blood and wine, které vyšlo 2 roky zpátky. Takže bych řekl, tak 2 roky (a možná par měsíců) full time všichni na tom pracují.
     • ucho
      tak v první fázi je potřeba vše připravit a vymyslet. prostě nějaký design. tito lidé už na W3 rozhodně potřeba nebyli, takže z tohoto pohledu už byly počítám přípravy v plném proudu.
    • Proto je lepší dělat u cyberpunku menší svět, tam hraje prim atmosféra, architektura. Tohle je zatím další neosobní velký svět, bohužel svět si zada velké a barevné věci. Podívejte se jak propadl poslední Blade runner, přitom famozni sequel.
     • ucho
      mně ten svět přišel osobní tedy dost. už jen za vymodelování takového světa a možnost v něm chodit si prachy zaslouží.
     • tak on málem propadl i první Blade Runner že, komerčně to žádný zázrak nebyl, vytáhnul ho až kult fanoušků
 • victor
  Víte co je opravdu dystopické a přitom současně logické ? Vidět káry na kolech z konce sedmdesátek a osmdesátek v rukou spodiny i v roce 2077 ....
  Přitom víme , že realita je o kus dál. Ale na tenhle retro feeling (pořádná číra , čínské hůlky ,hranatá vozidla) v celém traileru je pěkná podívaná. Jen nevím , jestli tenhle Bladeruner posune vnímání cyberpunku dál než za hranice osmdesátek , ve kterých vznikl ....
  Předchozí trailer s kudlankou vzbuzoval větší naděje . Tak zatím ještě doufám , že gameplay video nebude ve stylu COD a příkazu vystřílej koridor :/
 • Co vypovídá o stavu herního odvětví víc, než že jednou z propagovaných předností je absence DRM, DLC a mikrotransakcí...
 • Klidně nesouhlaste, ale co to sakra bylo? Na tohle jsme čekali 5 let? Trailer o ničem a ještě k tomu takto nehezky zpracovaný? Jestli tohle byl vrchol konference, tak ten vrchol nepřekoná výšku hromádky od psa...
 • Chidlink
  No moc mě to nenadchlo, první trailer vypadal mnohem líp. Tohle je děsně barevný a nelíbí se mi ta atmosféra. Jestli koupím nebo ne ukáže až gameplay *12*
 • Díky kybernetický bože, za všechny tvoje implantované dary jež přijímáme skrz tvou nekonečnou síť, ENTER

  Trailer sem viděl už asi 150x a teču z něj stále. Ty barvy, život, svět, násilí, dopravní prostředky, hudba, rozmanitost, to je prostě neuvěřitelné.
 • maros.goc
  mna ten trailer skor sklamal ...take genericke pojatie slnieckoveho scifi s feelingom GTA trailerov od Rockstar ....cakal som ovela viac, zacinam byt opatrny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit