Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    GTA killer? vypada to luxusne, uz jen ta predstava, ze ten svet bude open world, no masakr. Cekal jsem sice neco temnejsiho, ale porad luxus.
    ps: mistni uderka vyhejtuje fakt vsechno
    • myslím že očekávání temného světa vychází z dost omezených představ o kyberpunku RPG hře, kterou to vystihuje na 130% a toho že jediný co zdejší úderka zná je blade runner.
      • To bude tím, ze je pořad ten nejlepší, třeba Altered Carbon bože to bylo slabé, takže lidi chtějí spíše kvalitu.
        • kdokoliv kdo považuje AC za slabé nemá nárok mluvit o čemkoliv složitějším než teletubies...
          • Skoro tak tupé jak Ergo Proxy.
          • Možná i za tupe, jo to je to slovo, neskutečné tupý cyberpunk
  • Když vynechán, ze to vypadá jak pro patnáctileté zastydle pubose, tak ten trailer je proste špatný, hodně špatně sestříhany, koupi tam jedno klišé za druhym. Ty DLC a mikrotransakce to je dost trapné, to by mělo být automaticky jako v God of War
  • Pani, na youtube je uz aj gameplay ... The Witchera mam skutocne velmi rad a na Cyberpunk som sa dost tesil ... ked som si ale pozrel gameplay, zaplakal som ... nechapem :(
    • by me teda zajimalo co za gameplay jsi na youtube videl ty lamko ;)
    • A čím bys chtěl chápat?
  • wow, to vypadá hustě, lepší probuzení jsem si nemohl představit.. mind blown! *8*
  • pokračujeme v krasojízdě *5*
    • Jasná věc.
  • Vůbec nechápu místní hejt... Od začátku bylo jasné, že hlavní inspirací pro CDPR je Cyberpunk 2020, kterej je přesně takhle barevnej a přepalenej jako trailer z E3. Nikdy nepadlo ani slovo o Blade Runneru. Že si tady spousta lidi něco vysnila, to už je jejich problém.
    Moje očekávání splnili maximálně. Těším se na první gameplay.
    • Tak prvotní teaser byl úplně v jiné atmosféře, sami potvrdili, se inspirují i Blade Runnerem, takže proto asi jsou lidi překvapeni, když z toho vyšel kycpunk
      • ucho
        5 let zpatky:
        "We do not want to make a dark and hopeless world. We are not doing Blade Runner. It will be full of rock and roll."
        • Pěkný, ale na pravdě nezáleží, jen na mých lajcích.
      • Jo? To by mě zajímalo kde.

        https://gamerant.com/cyberpunk-2077-story-customization-blade-runner/

        Tady je jasně zmíněné vývojáři, že půjde o "Anti-Blade Runner world"
  • Jack1947
    Trailer navnadil ale tohle bude ještě na hodně dlouho... než to vyjde *3*
    • frozen
      Poláci v rozborech říkají že kolem července by to mohlo vyjít.
      • bude se to odehravat v cervenci, to ano

        ale ze by to vyslo uz letos v cervenci, tezko, to by odprezentovali i s datumem, jinak by predobjednavaci nemuseli stihnout spolknout navnadu
        • jj myslel jsem příští rok, jsem to nějak nedořešil.
        • Jack1947
          Ty to nekoupíš? *8*
  • Trochu digitalizovanej Šílenej Max *4*
  • Docela luxus. Zatim asi nej trailer. Tohle by moh byt teoreticky kandidat na sesazeni W3 s trunu open world ARPG.
    • Jo, ale budou to mít těžký, překonat sami sebe.
  • To je hodně velká mízerie. Tohle je mířené na děti a pubertáky? Asi jsem spíše čekal větši Deus Ex. No ruce pryč prozatím. Tfuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit