Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    doufám, že tam budeme moc jezdit autem a létat ve vznášedlech
    • jsem zvědavý, jestli tam někds bude jako easter egg Ciri
      • Některým stačí tak malo
        • kterým? mě spíš přijde, že někteří umí jen brečet a nadávat, ale to je jejich problém, nicméně nezávidim *5*

          jinak ve W3 byla narážka, že byla Ciri v jednom, světě který popisuje jako tento

          mě se právě hrozně líbí, jak to pojali, Cyberpunk v prosluněném městě jsem fakt nečekal, ale má to šťavu, déšť a tma 24/7 jsou jednak už trochu ohraná klišé a ani moc nedává smysl, tohle je originální
          • No ono to hlavně bylo v knize, víme? :)
          • Popravdě jsem blade runner feeling v žádné hře kromě blade runnera necítil, takže to ochrane není, pankaci a tenhle svět je naopak ohrany, ale chápu ze kyc a barvicky přitáhnou více lidi jako uW3
            • kýč a barvičky přitáhnou většinou spíš fanoušky japonské animace, sorry jako *5*
            • nebo Deus Ex, když ti chybí 24/7 tma, já jsem rád za změnu.. navíc, kdo říká že tam bude jen tohle jedno město *3*
            • tak si zahraj ty tahové Shadowruny, ostatně, byly to výborné hry
  • bolehlav
    Jasně, je to jenom trailer ale za mě ohromný zklamání. Asi jsem čekal víc něco jako původní Deus Ex a míň... Bordelands? Ani ta divně přesaturovaná grafika se mi nelíbila. Ale abych řekl pravdu, tak mi všechny ty hry z Microsoft konference přišly takové "cartoonish". Jako kdyby realistická grafika nebyla teď nějak v módě nebo co.

    Ve výsledku se na CyberPunk asi pořád těším... i když výrazně méně než po prvním traileru.
  • Jasný, ale ze hry jsme pořád nic neviděli.
    Beru to tak, že na tom pracujou a nikdo neví, kdy to vyjde ani co to bude.
    Čili podobná situace, jako u Elder Scrolls 6.
    • Nemyslím si, že je to podobné jako s TES 6, protože ten oznámili dnes. CP2077 oznámili v roce 2013.
  • Převládá pozitivní ohlasy, ale taky to není 100%.
    Koukni se na komentáře pod prvním trailerem, tam spousta lidí říká, že ten první měl mnohem lepší atmosféru a že jsou zklamáni.
    Mně už spíš přijde tradičně český všechno svádět na Čechy :D .
    Já nechápu, proč by museli být všichni z toho traileru nadšení. Kdybych to viděl před Watch dogs, tak možná, ale po pachuti z právě Watch dogs mě to nechává chladným.
    • Jasný. Možná dobře že jsem Watch Dogs 1 a 2 nikdy nehrál. Ale zase taky na druhou stranu 24H neni jen celej den a myslim, že ten temnej cyberpunk tam bude :-) Já budu asi čistič pro megakorporace :D
    • Reakce na komentář pode mnou.
  • To zas bude hype jen díky tomu, že to nemá konkurenci. Stejně jako poslední witcher. Na dobrou open world cyberpunk hru čekám dlouho. Ten trailer ale nic moc, ale i tak se těším. Ale doufal jsem v něco víc jako Ghost in the Shell nebo Blade Runner. Toto je takový cyberpunk gta, ale to si budeme muset počkat na gameplay. Až z toho bude poznat co to vlastně bude za hru.
  • Tak jsem si trochu prolezl reakce lidí na internetu. Angličané a amerikáni fakt nadšení. Němci taky, to samé francouzi. Ale jen prostě český komentáře typu - no čekal jsem víc, to se teda předvedli, je to jen Watch Dogs atd. Proč jsou češi furt tak nespokojení a hned to všechno odsoudili? Je mi to schopnej někdo vysvětlit?
    • Cesi jsou skeptici, na tom neni nic spatneho, herni scena poslednich let jim dava spis za pravdu, nez naopak. Jinak me se to celkem libilo, ikdyz to bylo celkem nic nerikajici video.
  • Lukass
    Tak tohle je uplne jine level nez vsechny ostatni trailery na E3, vypada to paradne.
  • MartinStary
    K CBP 77 jestli tam bude tma a déšť víc než 50% času tak to půjde, ale hrát +40h v prostředí kde je jen tma a déšť neustálím klimatickým společníkem je na deprese.
  • No mě osobně třeba u W3 nejvíc táhnul skvělej příběh a špičkově napsaný postavy a dialogy bez nějakého ohraného a protivného fantasy hrdinského patosu. Špičkové audiovizuální zpracování už byl jen příjemný bonus, aneb jejich skyboxy, změna denní doby a proměny počasí jsou podle mně dodnes nepřekonané. No a proto si netroufám odsoudit hru, od které očekávám především kulervoucí příběh, jen na základě prvního videa, které z příběhu neprozrazuje vůbec nic nebo donce na základě počtu barviček *2* *3*
    • Zrovna příběh W3 je heroicky patos, hráli jsme stejnou hru???
      • Ukaž mi hru, (ideálně RPG) s lepším příběhem a úkolama prosim. Witcher měl všechno! Skvěle napsanej scénář a dialogy, zvraty, rozhodnutí, několik konců téměř u každýho questu, návaznost questů, nikdy jsem nevěděl jak ten zdánlivě jednoduchej úkol dopadne a co se při něm bude dít, stovky mikropříběhů po světě a skvělý postavy. Co víc byste chtěli k***a?
        Jasně, kostra příběhu byla jednoduchá (to je skoro vždy, kort u her), ale to co se na ní vázalo a propracovanost všeho okolo, podle mě nemá konkurenci (zatím).
        • Těch par questu nedělá story, od Novigradu je to brak, lepší story měl i Dragon Age 2
          • +11/-21?
            Zapomněl sis dorovnat.
      • Zrovínka jako třeba Mass Effect trilogie. A to je ono. To právě chceme. Heroický patos přesně jako ve starořecké trahédyji - např. v té známé: Škrk do rži aneb Osum roků válčit až za mořem kvůli jedné šlápotě a chcípnout na cestě domů. Nemusí být všechno jen rubačka ve stylu Barbar Onan contra Bobin Ood *1*
  • Krescz
    GTA + Deus ex = Cyberpunk?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit