Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela luxus. Zatim asi nej trailer. Tohle by moh byt teoreticky kandidat na sesazeni W3 s trunu open world ARPG.
    • Jo, ale budou to mít těžký, překonat sami sebe.
  • Trochu digitalizovanej Šílenej Max *4*
  • Lukass
    Tak tohle je uplne jine level nez vsechny ostatni trailery na E3, vypada to paradne.
  • Chidlink
    No moc mě to nenadchlo, první trailer vypadal mnohem líp. Tohle je děsně barevný a nelíbí se mi ta atmosféra. Jestli koupím nebo ne ukáže až gameplay *12*
  • pokračujeme v krasojízdě *5*
    • Jasná věc.
  • Tak tohle se mi líbí! Konečně cyberpunk, který není jenom cyber, ale hlavně punk! *5*
  • Dnes na mě na youtube vyskočila bumper reklama (ta 5 vteřinová, co nejde přeskočit). To znamená, že to CD Projekt fakt hodně tlačí. Což je zvláštní, že do toho nasypou takové peníze pokud to nevydají někdy v dohledné době...
    • všiml jsem si toho totéž a jsem stejného názoru, promovat takto hru, která vyjde za cca 2 roky, nedává smysl - troufám si tvrdit, že nás čeká velké překvapení :-)
      • Blue.Shark
        To je otázka. Můžou se snažit využít rozruchu, který s trailerem udělali. Pokud se lidem hra zapíše do paměti teď - v období nadšení z odhalení traileru - je možné, že se z téhle části lidí s o něco větší pravděpodobností stanou budoucí zákazníci. Budou si o hře udržovat stálý přehled, vyhledávat o ní informace atd. Jakmile ten boom pomine, tuším, že získat v tomhle smyslu zákazníka bude o něco těžší. Určitý smysl bych v té reklamě tím pádem viděl :)
    • Já bych raději dalšího zaklínače.
      • Já taky.
      • Nejen ty!
    • ucho
      tak ono je spíš zvláštní něco promovat na youtube ve chvíli, kdy vydali nový trailer a je E3, tedy se o tom všude píše.
      • Právě... Nehledně na to, že tyhle reklamy jsou drahé jako blázen... Taky mi to přijde divné proto to sem píši... Tohle by značilo, že datum vydání nebude až tak daleko... Protože dělat placenou reklamu na něco, co vyjde za 1-x let mi přijde jako dost prodělečné... Mno uvidíme co CD Projekt řeknou za informace *4* .
  • Střih, choreografie, kamera vše až skoro na amatérské úrovni. Vizuál nehodnotim, to je subjektivni, mne se to nelíbí, ale věřím ze spoustem se to bude libit. Uvidime, očekávání nemám žádné, muže jenom překvapit.
    • Trolling až skoro na amaterské úrovni. Vizuál taky nehodnotím, to je skutečně subjektivní.
  • Vůbec nechápu místní hejt... Od začátku bylo jasné, že hlavní inspirací pro CDPR je Cyberpunk 2020, kterej je přesně takhle barevnej a přepalenej jako trailer z E3. Nikdy nepadlo ani slovo o Blade Runneru. Že si tady spousta lidi něco vysnila, to už je jejich problém.
    Moje očekávání splnili maximálně. Těším se na první gameplay.
    • Tak prvotní teaser byl úplně v jiné atmosféře, sami potvrdili, se inspirují i Blade Runnerem, takže proto asi jsou lidi překvapeni, když z toho vyšel kycpunk
      • ucho
        5 let zpatky:
        "We do not want to make a dark and hopeless world. We are not doing Blade Runner. It will be full of rock and roll."
        • Pěkný, ale na pravdě nezáleží, jen na mých lajcích.
      • Jo? To by mě zajímalo kde.

        https://gamerant.com/cyberpunk-2077-story-customization-blade-runner/

        Tady je jasně zmíněné vývojáři, že půjde o "Anti-Blade Runner world"
  • jindra.veliky
    GTA killer? vypada to luxusne, uz jen ta predstava, ze ten svet bude open world, no masakr. Cekal jsem sice neco temnejsiho, ale porad luxus.
    ps: mistni uderka vyhejtuje fakt vsechno
    • myslím že očekávání temného světa vychází z dost omezených představ o kyberpunku RPG hře, kterou to vystihuje na 130% a toho že jediný co zdejší úderka zná je blade runner.
      • To bude tím, ze je pořad ten nejlepší, třeba Altered Carbon bože to bylo slabé, takže lidi chtějí spíše kvalitu.
        • kdokoliv kdo považuje AC za slabé nemá nárok mluvit o čemkoliv složitějším než teletubies...
          • Skoro tak tupé jak Ergo Proxy.
          • Možná i za tupe, jo to je to slovo, neskutečné tupý cyberpunk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit