Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No trochu me me vydesila v PC manualu BF3 vysvetleni obtiznosti (EASY, NORMAL, HARD) ... kde tvrdi, ze teprve u HARD se vypina auto aim .. u NORMAL lehce zvysuje vasi presnost .. beru, ze je to arkada jako prase, ale na PC bych autoaim necekal vubec ....
  • Prostě shlédnu walktrought stejně jako u MW3. *3*
    • a ani to nezabere moc času *1*
      • Dám si to místo sobotního filmu. *3* *1*
  • Lamo *6*
  • PROSÍM O POMOC : stáhl jsem z battlefield3.com origin ,nainstaloval ho , registroval se , ale nejde se mi prihlasit . vim ze heslo pisu spravne ,s tim ze jsem bez bety bych se smiril jenze problem je ze od te doby mi nejde prihlasit ani na muj ucet kdyz zapnu BFBC2 ,,,, proste pise Unable to log in ,,stalo se to presne v tu dobu co jsem stahl a nainstaloval origin ,,, poradí mi někdo co mám dělat ? doufam že nejde o hackera.... :((( MOC DÍKY ZA POMOC
    !!!
    • Zkus si nechat poslat password a kdyz to nepujde tak:
      http://support.ea.com/
  • OK lidi, máte pravdu, špatně jsem si to vyložil. Předpokládal jsem, že ta věta pokračuje, skutečný smysl mi nedošel, jakkoliv je to primitivní věta. Nevšímejte si mě *5* .

    Původní post:
    -----------------
    "We are the terrorists..." Hmmm, nazval sebe takhle někdy nějaký "terorista"? Trochu mi to tam nesedí, skoro jako "Bla bla bla nuclear bomb bla bla terrorists bla bla bla bla counting on you." Trailer to je ale jinak parádní.
    • smejki
      english
      learn it
      • Edit: Ajaj, už mi to došlo. S neznalostí angličtiny to nemělo co dělat. Jen mi to nedocvaklo a udělal jsem ze sebe blba.

        Poučení pro příště: Nediskutujte o ožehavých tématech po nočních akcích.
        • v podstate to znamena toto: hanba, vy prichadzate do nasej krajiny zabijat nas a napriek tomu my sme teroristi... - ironia
    • ach boze! nevies co je to ironia? nevies rozoznat intonaciu?
      • By ses divil, ale znám hodně lidí, kteří to fakt nepoznaj... něco ironického jim řekneš a oni na tebe čučí jak puk a pak z nich jen vypadne, co to kecáš?! *15*
    • H4wk
      Zrejme nevies anglicky...
      Vravi o tom, ze americania prisli a zacali ich zabijat, no oni su oznacovany za teroristov. "And yet we are the terrorists"
    • Máš pravdu, ale (některým) jednodušším američanům a malým dětem, kteří to budou hrát, musíš nějak politicky vysvětlit že to jsou opravdu zlouni zlounští.... :) Kdyby prohlásili že jsou osvobozenecká armáda, tak by, nedej bože, mohli vzbudit i nějaké sympatie... *2*
      • No, když jsi to pochopil i ty, tak s tím určitě žádný Američan mít problém nebude.
        • yep :)
    • očividněs nepolapil intonaci s jakou to říká: "Nejdřív nás přijedete zabíjet a nyní jsme pro vás teroristi?!"
      • Přesněji: "Škoda, přicházíte do naší země vraždit nás, a přesto jsme my teroristi."

        Ale jinak ne, jeho intonace jsem se moc nevšímal. Stejně si ale myslím, že když to člověk nebude moc vnímat, to rychlé ustřihnutí na konci té věty evokuje možné pokračování a tedy otočení významu.
        • Místo "škoda" bych zde asi použil "nehoráznost" či "nestoudnost". Ten chlapík nevypadá, že by něčeho litoval. *3* Každopádně trailer parádní a to hudební BF theme tam padlo jak ta příslovečná p*del na hrnec!
  • Co se ktomu dá říct :) Úžasný, spadla mi čelist.
  • To je absolutní bomba!!! MW3 to má spočítaný!
  • Úvodní scéna byla bezchybná. Že si zrovna takovéto prohlášení EA po cenzuře posledního MoH dovolí, to klobouk dolů.
  • Jsem zvedavej jestli budou davat banany za VPNky lidem co to budou chtit pravem hrat uz 25. :D
  • ja osobne jsem se koukl jen na 1 minutu videa kde vyjdou z nejakého domu na slunce a začnou od nich střílet abych si to nezkazil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit