Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrej Kratosi na nebesích!! Ať už je středá!!
    • Mozna radeji at uz je patek...pokud nechystas nejake finty s VPNkou.
      • Ono to nevychází už ve středu? :D
        • Nene, až v pátek. Ale doporučuju preload...ať to není až v sobotu. :D
  • hm vypadá to zajímace... na singláč se celkem těšim
  • Video je pěkné a hraje u něj pěkná atmosferická hudba. Hra vypadá velkolepě nejen díky grafice, ale celkově se mi moc líbí. Akorát nemám přehled o tom jestli už vyšla nebo ne... Myslím že BF3 má vyjít tak za týden ne?
  • lalal la, predobjednavka z game.co.uk uz je na ceste..........
    • A kam ide?
  • Nic nechci vidět, já si počkám do příštího týdne... už beztak toho teď vím víc než dost..
    • spiler alert ! : v traileri budes zachranovat princeznu dianu. vazne si ho pozri!
  • Modern Warfare HD
    • apropos MW3 ... uz aj oni vydali launch trailer (s titulkom most anticipated game in history LOOOOL). na youtube je oficialny COD channel (managed by activision) a co by ti chudaci nespravili ? pod ten trailer povoluju len pozitivne komenty, a negativne rusia. no povedzte ako hlboko sa da este klesnut ? ti su z battlefieldu uplne posrani :) ake pateticke :)
  • a videli ste tento posledny trailer ? ? ? panecku to je nieco...

    Battlefield 3 - TV Launch Trailer [HD]
    Battlefield 3 is “Above and Beyond the Call.”
    http://www.facebook.com/photo.php?v=961493477458
    • Az na ty slepy naboje v pasu do kulometu :D
      • Walldstein
        tak dřeváky s fialovejma nebo modrejma špičkama by byly ještě horší...
        • Myslim ze ne... :D
  • Moment moment moment...TO bylo to dilema, že speciální jednotka zabije toho policisty když je bude zdržovat? Páni, vždyť tam pálili do celé armády policistů, to zas tak emotivně nezní - narozdíl od odpravení jednoho pochůzkářa co dělá svoji práci. No..v GTA jsem to dělal taky.
    • to je toho. jeden policajt hore dole.
      vo fallout 2 som bol znamy ako kanibal, vykradac hrobov, vrah deti a nasilnik.
      vtedy neboli hry tak teple jak dnes :) zabijes v hre par civilov a hned ma konzervativna verejnost kramy
      • Ale já nemyslím, jestli je to kontroverzní nebo ne, ale byl tu článek, že v Battlefield budete řešit událost, při které zastřelíte policisty, který vás bude zdržovat když chcete zneškodnit atomovku. A přitom tady pálí do celé řady policistů a o tom se nepsalo, tak jestli to má býtý ono, nevím. Ale ze slepýho střílení v Battlefieldu fakt škaredý sny mít nebudu, ale jak jsem řekl, odstřelení nějakýho pochůzkářa by mi přišlo emotivnější. Mohl by ještě plakat o milost až mu budu odřezávat prsty v zájmu demokracie!
        • uvidime jak to nakonec ukopu, ak toho policajta vykreslia ako nejakeho slusneho cloveka co si len robi svoju pracu a zaposobi na hraca, a potom ho bude treba zastrelit aj ked nebudem chcet tak vtedy odvedu dobru robotu, ked vo mne vyvolaju rozpor a sucit z postavou ktoru idem zastrelit aj ked nechcem ale nemam na vyber. tak sa riesi dobry a emotivny story telling, kropenie policajtov ako v traileri vo mne nevyvola nic, proste nech mi ich postavia do rady a bez mihnutia oka ich rozdrbem po ulici :)
  • Jooooooooo Battlefield 3 bude nejlepší hra na svete, dostane 10/10 !!! *5* CoD může jít do řiti posrané od hoven co smrdí jak všichni hráči CoD hahaha *11*
    • tipujem ze si doteraz hraval CoD a o BF nevies nic
    • Generalmagor
      Co to tady bohajeho melete za sračky? *8*
    • battlefield je ale az od 16 rokov chlapcek.
      • ale no nebudme zas prisny na neho, ked vynesie smeti a uprace si izbu tak si moze chvilu zahrat
        • NEPODKOPÁVEJ JEHO AUTORITU! Když táta něco řekne, máš kárně souhlasit, ne toho fakana rozmazlovat! *16*
          • A to jsem si myslel že je to web o hrách a ne o výchově dětí
          • a teba sa pytal kto ? nekecaj mi do mojej vychovy, ja sa tiez nestaram jak vychovavas svoje decka, tak ma prestan provokovat lebo zacnem histercit a hadzat po tebe riad. VYPADNI Z MOJHO DOMU ROZUMEL SI?!
    • najlepsie vyzerajuca. po hratelnostnej stranke to neni nic zaujimave. generic shooter akych tu bolo a bude. jooj ale ta grafika mmmmm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit