Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz dlouho tu nebylo nic o BF3...
  • dost skoro
  • Jejda Battlefield! Kohopak ti vyžraní američtí teroristé jedou masakrovat tentokrát?
    • Všechny které masakrovali dosud a aby zastřeli jejich zločiny, maskují je jako hrdinské činy v počítačových hrách.
    • nojo. zahral by som si uz aj hru kde by som masakroval americanov. vojakov, civilistov, zeny, deti, psov, macky, je mi jedno...mmm to by bola parada
      • Postal? :D
        • postal je infantilna traposina :) zabava pre pubertakov
          • Jazz
            Zas někdo chytrej jak rádio co ?
            • dyt ma pravdu :)
            • hej naucena hlaska uplne mimo misu. tak hej viem usudit. daj si racej zeli a vytiahni si vyssie ponozky . cuzz pepo :)
            • Jazz
              Wow, hodně zajímavý.
              Z mých 6 slov poznáš i kdy jsem si naposled vytřel prd€l ne ?
              Chytrej slováček.
            • gratulujem k bohatej slovnej zasobe. teraz pokracuj
  • Luxxo
    Dufam ze ked tak provokacne tu davate videa z hry kazdy den, tak dufam ze tu date aj linky na stiahnutie hned jak to bude na nete *3* *4*
    • bookni si scenereleases stranku :)
  • No nevím jak budou vypouštět ty kufříkový atomovky :D
    • Prides, otvoris kufrik a stlacis tlacitko.... *14*
  • Paulcz
    furt nechápu vzdušný souboje alá první světová kde po sobě moderní stíhačky střílej z deseti metrů :) ale jinak to vypadá docela pěkně
    • Rekl bych spis druha... v prvni ma clovek jeste porad co delat aby se udrzel ve vzduchu a letadlo se udrzelo pohromade...
      • v první po sobě stříleli pistolema a házeli kamení *1*
    • Střílet na 50 km by asi nebyla zábava
  • Komu nefunguje (jako mně *7* ) našel jsem youtube verzi: http://www.youtube.com/watch?v=khXzREHkLmY
  • H4wk
    *14*
  • Manhattan!!
    • Jako první evropané na něj vstoupili 12. září 1609 námořníci výpravy anglického mořeplavce a objevitele v nizozemských službách Henryho Hudsona, jehož objevy v oblasti řeky, která dnes nese jeho jméno, položily základ holandské kolonii Nové Nizozemí. Ten se na ostrově se setkal s velice přátelskými indiány kmene Algonkinů, kteří poskytli později neocenitelnou pomoc prvním holandským osadníkům.
      • Walldstein
        a to s trailerem souvisí jak?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit