Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I want to nomad was alive about him, then gave crysis 4 I hope it will do so it would be cool (could build on 3 Crysis and Crysis 4 would find him alive and win the war against the aliens and nomad would survive.

    Já chci aby byl nomád naživu a o něm pak udělali crysis 4 doufám že to tak udělají bylo by to super ( mohly by navázat na crysis 3 a ve crysis 4 by ho našli živého a vyhráli válku proti vetřelcům a nomad by přežil.
  • Články a všelijaké odkazy na hru crysis 3 zde crysis3.cz
  • zastřel se...
  • když porovnám crysis 2 a nějaký novější díl cod, nebylo tam zase tolik rozdílů. Jo, cod by filmovější a pro mě zábavnější. Jinak byly v crysis úplně ty samé chyby jako v kdejakém dílu cod - tuny spawnujících se nepřátel, tupá AI, grafické nedostatky na každém rohu, epický příběh, tunel, tunel a tunel. Kdo to nevidí, je slepý. Crysis 1 byla trochu jiná. Tam člověk měl aspoň pocit, že se může volně pohybovat, i když to byl jen dobře udělaný klam. No a ta grafika a prostředí bylo pěkné.
  • at radši udělaj novej engine..
  • Mechwarrior_bw
    človeče ty starý gamer, čo hrá furt nejaké stratégie a naposledy napr. Grimrock, nemá čas ? :)
  • Mechwarrior_bw
    ty reaguješ na argument, že na najťažšej obtiažnosti nejde hrať rambo štýlom tým, že veď ty si ju prešiel s prstom v zadku stealthem ? tak to je skutočne hlboký argument :) sry ale nad niektorými príspevkami tu človeku zostáva iba krútiť hlavou.

    Faktom je, že Crysis v základe nie je z najťažších hier pod Slnkom a treba si ju trochu upraviť - zreálniť, až potom je to skutočná výzva. Keď hráč používa cloack každých 10 metrov (zrejme tvoj stealth prípad) tak také hranie nech si s prepáčením strčí do p*dele.
  • jak někdo může napsat, že v crysis na nejtěžší si neškrtneš rambo stylem ...šak to bylo jednoduché jak bič :-D ..já jsem první 4 mise udělal jenom melee attackem a nebo prostě stealthem ..:DD ..no každý je asi jiného skillu :-P ..a to nehaním crysis jako takové, pač mám všechny díly origo, ale je to vážně easy hra ;)
  • trolo
    skoda. nomad bol 100x lepsi ako alkatraz. uz aj to ze mal dabing prispievalo k tomu ze "existuje" a nie len chodi tunelom a pocuva prikazy ako alcatraz. na jednotku a warhead uz nebude mat nic :(

    trojka bude maximum port z konzol
  • v komiksu..skoci pred raketu tim ochrani proroka a psycha :(
  • Doporucuji Crysis wiki, dost se tam toho da zjistit. Dokonce vznikl i komiks ktery propojuje udalosti obou dilu. Pokud umis anglicky jedine dobre, protoze prekladac dost textu komoli ale i tak se to da.
  • A čeho tím jako dosáhneš? Jen tím nahráváš do karet lidem které chceš potrestat. Když už potřebuješ výmluvu aspoň vymysli něco lepšího.
  • Když to nechceš hrát, tak to prostě nehraj. Nebo si pusť gameplay na youtube.
  • ehm promiňte, ale -

    hrál jsem jen první díl a další už ne a tak se chci zeptat - navazuje to vůbec na jedničku? Výdyť tam byla jakási invaze mimozemšťanů co zde kdysy ztroskotali. Jaktože se to najednou přsunulo do New Yorku, co má společného nějaká organizace v New Yorku s invazí mimozemšŤtanů? Co se stalo s tím dalším týpkem v toim brnění co se nak onci jedničky ozval, že našel něco v tom údolí kdeb yl ten hcrám mimozemšťanů jak to tam celé bylo zamrzlé? Vůbec to sakra nedává smyls, já myslel že to bude pokračovat tam kde to skončilo a ono nic....
  • Jak napsali pánové přede mnou. Když to někdo hraje na lehčí obtížnost a ještě jako pí... *3*
  • Veskoslav
    K tomu jsem se bohužel nikdy neodvážil:-DNebo spíše na to nebyl čas po pravdě.
  • WHAT! WHEN IT HAPPEND! THATS NOT FUNNY!!! (sry za mou engliš)
  • FreelancerSVK
    Akonáhle sa niečo dostane pod EA tak to ide podľa schémy: Maximum linearity, minimum originality, Origin engaged.
  • MAXIMUM TORRENT :)

    bože já to tak přííííšerně zpiráááátim zatrest!!!
  • Mechwarrior_bw
    a skúšal si nahodiť advanced AI mod ktorý zvyšuje agresivitu, nastaviť vyššiu účinnosť zbraní (a rovnakú v oboch smeroch) + vypnúť alebo nepoužívať nanosuit ? ak nie tak rozhodne odporúčam... je to niečo ako FC1 ale na podstatne vyššej úrovni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit