Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cloak Engaged, MAN DOWN!!, Cloak Engaged, GRENADE OUT!!, Cloak Engaged, AAAGGHHHH!!!, Cloak Engaged,Mission Complete.
  • furt lepsi crysis nez cod
    • když porovnám crysis 2 a nějaký novější díl cod, nebylo tam zase tolik rozdílů. Jo, cod by filmovější a pro mě zábavnější. Jinak byly v crysis úplně ty samé chyby jako v kdejakém dílu cod - tuny spawnujících se nepřátel, tupá AI, grafické nedostatky na každém rohu, epický příběh, tunel, tunel a tunel. Kdo to nevidí, je slepý. Crysis 1 byla trochu jiná. Tam člověk měl aspoň pocit, že se může volně pohybovat, i když to byl jen dobře udělaný klam. No a ta grafika a prostředí bylo pěkné.
    • lepsi nic nez krmit kravataky za blby kecy co vedou proti PC
  • FreelancerSVK
    Akonáhle sa niečo dostane pod EA tak to ide podľa schémy: Maximum linearity, minimum originality, Origin engaged.
  • ja se vzdycky smeju, jak porad omylate asi uz 6 postav, pritom jsou jedna jak druha, nudna a je uplne jedno jestli hrajeta za bedu travnicka, nebo psycha. Ta hra se nyni stava tezkou nudou, a 3ka bude evidentene nejhorsi komercni konzoloidni sragora.
  • Nevím proč ale nějak mě to nebere. 2ku jsem nedávno dohrál, byla to fajn lehce nadprůměrná střílečka, ale už teď si z ní prakticky nic nemapatuju. I v době kdy jsem to hrál, mi bylo jedno za koho hraju a defakto proč, ta hra neměla duši, hezky zpracované, hratelnost ušla, používal jsem oblek, střílel .... hm a nic víc, tak nějak s odstupem času si říkám, že to bylo prakticky o ničem, ale s tím má problém hodně novějších her ... hratelnost se vytrácí, místo toho se klade důraz na momentální ohromení.
  • I want to nomad was alive about him, then gave crysis 4 I hope it will do so it would be cool (could build on 3 Crysis and Crysis 4 would find him alive and win the war against the aliens and nomad would survive.

    Já chci aby byl nomád naživu a o něm pak udělali crysis 4 doufám že to tak udělají bylo by to super ( mohly by navázat na crysis 3 a ve crysis 4 by ho našli živého a vyhráli válku proti vetřelcům a nomad by přežil.
  • Maximum arcade
  • MAXIMUM TORRENT :)

    bože já to tak přííííšerně zpiráááátim zatrest!!!
    • A čeho tím jako dosáhneš? Jen tím nahráváš do karet lidem které chceš potrestat. Když už potřebuješ výmluvu aspoň vymysli něco lepšího.
    • Když to nechceš hrát, tak to prostě nehraj. Nebo si pusť gameplay na youtube.
  • ehm promiňte, ale -

    hrál jsem jen první díl a další už ne a tak se chci zeptat - navazuje to vůbec na jedničku? Výdyť tam byla jakási invaze mimozemšťanů co zde kdysy ztroskotali. Jaktože se to najednou přsunulo do New Yorku, co má společného nějaká organizace v New Yorku s invazí mimozemšŤtanů? Co se stalo s tím dalším týpkem v toim brnění co se nak onci jedničky ozval, že našel něco v tom údolí kdeb yl ten hcrám mimozemšťanů jak to tam celé bylo zamrzlé? Vůbec to sakra nedává smyls, já myslel že to bude pokračovat tam kde to skončilo a ono nic....
    • Doporucuji Crysis wiki, dost se tam toho da zjistit. Dokonce vznikl i komiks ktery propojuje udalosti obou dilu. Pokud umis anglicky jedine dobre, protoze prekladac dost textu komoli ale i tak se to da.
  • Psycho paráda stará (ti co přežili) parta se vrací bylo by dobré kdyby tam byl i Nomád *4* *4* *4* *2*
    • Veskoslav
      Nomád je mrtvý. Bohužel.
      • trolo
        skoda. nomad bol 100x lepsi ako alkatraz. uz aj to ze mal dabing prispievalo k tomu ze "existuje" a nie len chodi tunelom a pocuva prikazy ako alcatraz. na jednotku a warhead uz nebude mat nic :(

        trojka bude maximum port z konzol
      • WHAT! WHEN IT HAPPEND! THATS NOT FUNNY!!! (sry za mou engliš)
        • v komiksu..skoci pred raketu tim ochrani proroka a psycha :(
    • j psycha a nomada sem mel radsi v 1 jak propheta skoda ze misto nich v 2 byl alcatraz
    • Nomád dle wiki bohužel zemřel.. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit