Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Call of Duty:Jak pokazit hru II
  • CoD UO nebo CoD2 a merciless mod mozna jeste german front
  • Keď si spomeniem na prvý diel, tak sa mi slzy do očí tlačia...
  • nevim ze to tu kazdej resi od dob 6ky z toho je konzolova sra*ka nebo spis konverze a kdyz to budou lidi stale kupovat budou to oni stale vydavat, jednoduchy jak facka. 6ka me zklamala a tak sem si rekl ze 2x do stejne vody nevztoupim 7ku nemam 8ku taky ne a nelituju toho pac uz se dostali tak daleko ze nejsou schopni ani udelat leckdy nove mapy a dokonce recykluji ty ze starych dilu. A to je fakt silny kafe, ale americkejm harantum za tema krabicema u televize a ovladacem v ruce to asi nevadi. Cert vem cely Activision i COD
  • Teď je jen otázkou, jak se bude jmenovat přespříští díl CoD? Bude to Call of Duty 10, Modern Warfare 4 nebo Black Ops 3? Mají v tom už pořádný chaos.
    • jindra.veliky
      Black Ops 3 bude az ten v roce 2014, studia se stridaj *4*
  • když vycházely WWII hry jako na běžícím pásu a věnovala se jim skoro každá FPS-ka, tak jste všichni brečeli, že už je toho moc a že to chce posunout jinam... teď byste to všichni chtěli vrátit pěkně zpátky do zákopů... joooo člověku se prostě nezavděčíš...
    • Možná že tobě stačí hrát 10 let hry, které jsou od sebe k nerozeznání, odehrávají se ve stejném prostředí a mají skoro stejný gameplay, ale ostatní hráči by chtěli různorodější nabídku.
    • No a? Co je na tom tak těžkého k pochopení? Prostě to chce střídat doby aby to nezačalo nudit neni na tom nic složitého.
  • Black ops2??? Tak to už vážně ne... když jsem hrál CoD5(říkal jsem si - kolik bude ještě dílů než mě to přestane bavit) - Je to tadýýýý!!! CoD BO2 mě absolutně nezajimá - singl bude zase jedna akční scéna za druhou.xPP je mi z toho nanic a mulťák?? xDDD zase si najde miliony hráčů a CoD bude nejprodávanější hrou.? xD BO2 u mě není ani na stupnici očekávání.xP No nic... nevíte jestli výjde nový Tetris? Pacman?
  • sice na tom dělaj jiní lidé, než na původním CoD (kteří se podepsali pod prvním MoH jestli se nepletu), ale jmenuje se to CoD tak je Vám to asi jedno....
  • A pořád to pojede na poupraveném Id tech 3 enginu z 99, na kterym funguje třeba taková novinka jako je Quake 3 arena ? :D Má to samozřejmě svoje, ale je docela s podivem, že si k tomu nikdo v Infinity Ward nesedne a neopraví takový "bugy" jako jsou strafe jumpy nebo bounci, který byly už v tom starym Quakovi. Zdá se mi, že oni prostě ani neopravujou co je na tý hře špatný, jenom recyklujou obsah a testujou kolik "hráči" vydrží. Taky je tu možnost, že to jsou věci hluboko v enginu, který nejdou jentak překopat a to je právě ten důvod proč nepoužívat engine z devětadevadesátýho. Dokonce i samotnej ID soft používá o 2 generace novější verzi. Ještě bych nakonec uvedl jeden hodně smutnej fakt a to je to, že graficky nejlíp z celý série vypadalo COD4 (na promodu). Mimochodem nechápu naprosto nesmyslný nároky Black ops :)
    • GlaDOS
      Já ty nároky chápu. Trayarch nikdy neuměli optimalizovat ten jejich engine.
    • Jazz
      CoD4 na promodu ? :DDDDD
      Dobrej fórek...
  • Sergeant of Master Sergeants Most Important Person of Extreme Sergeants to the Max opet utoci *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit