Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    Ať dá hlas ten kdo souhlasí, že by se hra měla vrátit do WW II/ či úplně od startu v WW I !!!
    • Jo první COD byl senzační a dvojak ještě lepší.. pak mě to začalo nudit.. ono vůbec WW už nějak vymizelo.. Ted doufám ve sniper Elite 2..
      • Proboha jenom né další WWII.
      • Ve Sniper Elite 2??! *1* To bude mít kvalitu stejně mizernou jako celý CoD a dobrý jméno dnešním WWII hrám to rozhodně neudělá...
        • DavRed
          No já nevím... hrál jsem jedničku a ta byla parádní
          A dvojka zatím taky nevypadá špatně....
          Ono je ale dost těžké udělat nudnější a míň originální hru jak CoD *7*
          • "Ono je ale dost těžké udělat nudnější a míň originální hru jak CoD" ... Tohle už je vyloženě přehnané! Jako OK - je to moderní nadávat na CoD, ale tohle už je vážně na pokraji debility.
    • Lepší by bylo, kdo chce aby hra měla skončit ať dá hlas.
    • Pouze v případě že by to dostali zpátky původní Infinity Ward...
    • to radši ne ještě by začala éra WW II sraček. *11*
    • jindra.veliky
      jestli nebudu zarazenej do nejaky souteze o penize nebo neco tak se neucasnim *16*
  • Alex81
    CoD série je jedna z mála, která hraje na hráče/zákazníka fér. Každý rok je naprosto stejná. Ten kdo jí má rád, dostane to co má rád. Ti co ji nesnáší, nejsou manipulováni slibem, který nebude splněn.
    • Hej, kedysi sa tomu hovorilo mody, prípadne datadisky. Teraz je to regulérny nový titul, ktorý vycvičené stádo ovečiek poslušne kupuje. Ale je to váš boj, mne je to jedno *3*
    • Kronoss1
      Já jenom nechápu lidi, kteří si to rok co rok za těch 1099 Kč koupí, dle mého názoru to je zlodějna, čímž neříkám, že bych to nedělal.
      • Alex81
        Kure: kolik jsi takovych "amiku" osobne poznal, ze presne vis jaky jsou narod? Ono soudit nekoho jen pres prostredkovany zazitek nema moc cenu. Jinak mas pravdu v tom, ze CoD je delany primarne na USA trh, pac tam je pro nejaponskou produkci nejvetsi trh. Tam se chtej uchytit vsichni vydavatele a vyvojari. BTW ocenuji, ze alespon tohle vlakno, neni jen snuska hate blabolu.
        • tak i kdyz nemam momentalne cod moc v oblibe, tak se snazim alespon o nejakou kreativni kritiku :) treba se zase nekdy vrati to nadseni, ktere me navstivilo, kdyz jsem hral prvni dil CoD (tehdy prijemna zmena o proti MoH), ale bohuzel uz s druhym dilem prisel AH :(
    • pak se nabizi otazka, proc jednoduse nenainstalovat starsi dil, kdyz porad nabizi to "stejne" ....nejak mi porad unika duvod, proc to to stado kupuje neustale, kdyz se ani treba o lepsi AI nebo grafice hovorit neda
      • Já nevím... Co třeba pro to, že kampaň Black Ops už člověk dohrál, tak by třeba raději zkusil kampaň z MW3, než hrát znova tu z Black Ops... Ale máš pravdu - opravdu to je oříšek.
        • *proto
      • Alex81
        To se mi prave na CoD zamlouva. Jakmile naznam, ze uz mi ta serie nema co rict, prestanu ji kupovat a budu mit jistotu, ze se nemusim strachovat jestli nahodou nebude novej dil natolik jinej, ze bych si ho mel koupit. Nebude a ja o nic neprijdu. Treba takovy Brother in Arms to udelalo obrovsky zvrat. A co ted, bude me to bavit, kdyz me bavila jednicka? Nebo bude me to bavit, kdyz me jednicka nebavila? Zkratka u noveho IP mam rad zmenu a svezi vitr ale u zavedene serie mam rad, kdyz dostanu to, na co jsem zvykli a kvuli cemu jsem si tu serii Oblibil.
        • ok, to bych dejme tomu chapal, kdyby titul vychazel tak co 3-5 let jako pripominka znacky, ale ne kazdy rok ... uprimne si myslim, ze kdybych k tomu posadil nejakeho nefanatika do cod a pustil mu treba mw2, on pak odesel na zachod a ja mu mezitim zapnul mw3, tak ani nepozna, ze je to jina hra a to je pro me osobne chyba, resp duvod proc bych nedal penize za neco, co vypada jak fanouskovske rozsireni stareho titulu, ale pro tebe je to prave duvod si to koupit znovu, osobne nechapu, ale to je asi muj problem :)
          • Alex81
            Nechces mi doufam tvrdit, ze kdyby jsi mel produkt, ktery ti rok co rok vydela bambilion, vydaval bys ho jednou za 5let *3* Hlavne akcionari, zamestanaci a odbory by ti vysvetlili, ze zisk je az na prvni miste.
            • samozrejme, ze bych vydaval klidne kazdy tyden :) ale to se opet dostavame k tomu, co ja osobne tvrdim porad, hraci cod jsou lidi, kteri zaplati klidne kazdy rok za to same, coz bych chapal, kdyby to byla hra treba za 300, ale platit kazdy rok za hru, kterou uz vlastne mam cca 1000 + dalsi castky za DCL? to muze s prominutim fakt jen blb a nebo amik :)
    • Teď si to shrnul ve čtyřech větách naprosto geniálně. Totální souhlas. +1
    • Souhlasím, po tolika letech by si to mohli někteří jedinci už uvědomit.
  • DavRed
    Sou nějací pomalí... To je hrozné než udělají nějaké Call of Duty!
    Jelikož je to nejlepší a nejoriginálnější hra všech dob s nejlepší hratelností vůbec, měli by to vydávat každého půl roku!

    TROLOLOLOLO *1*
  • Sergeant of Master Sergeants Most Important Person of Extreme Sergeants to the Max opet utoci *1* .
  • Veskoslav
    Já bych chtěl zajímavost typu BO, variabilitu prostředí z MW a CoD 2, hratelnost a skvělý herní příběh (hlavně herní dobou) z CoD 2 s grafikou na bází CryEngine, s iteligencí nepřátel jako v Fear či HL 2. Hratelný MP, kdy patch bude obsahovat nové mapy a nebude se to "slavně" prodáva jako DLC. A cena 999 kč. Asi toho chci moc.
    • Adam_M
      Tak to je spíš zbožné přání :D
    • DavRed
      Hej jako... prubuď se! *1*
  • jindra.veliky
    *6*
  • To je škoda i stahovat, škoda mých kreditů...
    • toto pošli jako mail Activisionu
  • Kdy jsou ty časy kdy vycházeli střílečky typu NOLF (2), Soldier of Fortune (1) a CoD (1, 2) a Half-Life? To byly hry. Kreativita vládla. Dneska akorát ždímou peníze. *10*
    • Kurva, těch chyb *1*
      • Tak prachy ždímaly vždycky (o to jde a za zlé jim to mít nemůžeme - je to podnikání...) ale aspoň si za ty prachy něco dostal a rád si je zaplatil - dnes si spousta her nezaslouží ani stáhnout...
        • No jasně, ale tak je rozdíl prachy vydělat a vyždímat ;-)
          • Nebuď naivní - ždímalo se vždycky, akorát to nebylo tak okatý a hlavně dřív nevznikl ten nesmysl jménem DLC, který je v dnešní době modní oznamovat ve chvíly kdy hra samotná není ani na pultě - v těch horších případech ti jen pošlou kód na odemknutí souborů, který už jsou dávno na disku (ahoj Capcome)
            • Zdimani znacky tu je temer od zacatku herniho prumyslu,ale drive za ty penize clovek aspon dostal adekvatni porci zabavy a kvality.
              Zatimco to co predvadi nektere spolecnosti dnes,to je uplne nekde jinde.
              A prave znacka CoD je nejokatejsi priklad.
              Kdyby podobny kousek predvedli pred par lety,tak by je kazdej poslal nekam.
              Zatimco dnes jim za to jeste lidi tleskaj.
  • Už prosím ne!
  • Jak vidno už se jim ani nechce vymýšlet nový názvy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit