Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Doufám, že z těch osmi a půl mega šla menší část do materiálu, páč imho skončí v kontejnerech.
  • Uvidime jak to nakonec dopadne :) fakt mi prijde ze vsichni, obvzlast ty co neposlali ani korunu , maj hromadu kecu :)

    I kdyby to byl propadak jak svin, xda se toho chytne a az tam naroubujou cistokrevnej android budte mit her tri prd le
    • Nechápu jakou má spojitost to, zda někdo poslal peníze nebo ne s tím, jestli může kritizovat. Tvůrci OUYi prostě prezentují informace a kdokoliv je může posoudit... jak s tím souvisí, zda někdo poslal peníze nebo ne?

      Vysvětli mi to. Nedává to smysl. Není to nic než chabá výmluva. Mysli než něco napíšeš.
    • Díky Rikomagicu či Zotacu už v TV s USBéčkem mám plnohodnotný Android za pár stovek dokonce se zapojením klávesnice a myši a klidně i Joypadu. Tak v téhle krabici jménem OUYA nevidím vůbec nic vyjímečného
      • ja uz taky ne, ale rusit to nebudu. at se predvedou co dovedou, sem moc zvedavej na vysledek at uz v dobrym nebo spatnym :)
    • jo a abych ostatni ujistil, poslal jsem jim prachy a nemam s tim problem ,taky jsem poslal na oculus, peeble, death star a dalsi... kazdej holt rve prachy kam uzna za vhodny ;)
      • a nechces mi poslat taky nejaky??? *1*
        • a co jit do prace ?
  • A co teprve ty jejich plány na roční upgrady.
  • Scam, scam, sca-sca-sca-sca-scam tamtaramtará!
    Ban-ban-banda idiotů se na to naláká!
    *1*
    Fakt by mě zajímalo co za k*ty si to koupilo a věří tomu *1* A to platí i o dalších podobných projektech.
  • Tak přeci nikdo nebyl tak naivní, aby věřil, že se ujme další konzole / herní platforma na trhu. *7*
  • shmeck
    Batman, Spiderman a Uhrman :D . Z té ženské nemám vůbec dobrej pocit, všechno akorát obkecá klasickýma PR kecama... nepřispěl bych jí ani korunu
  • Si myslím že Joypad z Amiga CD byl lépe hratelnej než tenhle zjev od OUYi
    • Proč? Vždyť je to normální kopie ovladače pro XBOX360.... který je zase naprostá kopie ovladače pro Nintendo GameCube... což je mezi námi nejlepší ovladač na světe.
      • Jsem se lekl že skončíš u kopie ovladače z N64 ;)
  • Jo, sliby teda kolem OUYi byly. Jo, byla prča viděť ankety, kde si lidi přáli věci jako modovatelnej Skyrim a Day Z standalone na OUYi.

    Jo, bude prča až to vyjde a budou na tom hrát podobný banální věci jako miliony lidí roky předtím na telefonech.

    Prostě síla telefonu s přenosností domácí konzole. Velice logická kombinace, není-liž pravda?
  • Tohle bude mít krátký život. Hodně krátký život. Stejně jako handheld Gizmondo, jehož vývojáři zpívali stejnou písničku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit