Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem zvědav jak se poperou s AI. Pokud mám jít ve skupince a proti mě má být stejně silná skupinka nepřátel. Doufám, že v nejhorším případě půjde nechat společníky někde "za bukem" a postarat se o to sám, než neustále opakovat level, protože Grunt rád schytává headshoty.
    A to řícení-se po skluzavce a stálé ovládání Sheparda (viz. závěr článku) mi smrdí použitím konzolových prvků "teď zmáčkni X aby ses vyhnul překážce".
    No, počkáme na recenzi a uvidíme. Snad se nedočkáme negativních vylepšení podobného rázu
  • xMort
    Snížení počtu je super. Takhle bylo na lodi milion postav a se mnou mohli jít maximálně dvě a nikdy jsem si nemohl vybrat.
  • "Garrus si asi nechá opravit ono memento na sestřelení bojovým člunem?" WTF?
    Přiapdá tohle někomu jako člun? *1*

    http://masseffect.wikia.com/wiki/A-61_Mantis_Gunship
    • Mně to tedy jako adekvátní překlad připadá.
      • Spades
        ehm a co třeba bojový letoun ?
        • Drom
          a nebo rovnou corellianska helikoptera, jak byl prelozen corellian freighter Millenium Falcon v starodavnem vydani jedne Star Wars knizni serie *1* *1* *1*
        • To samozřejmě taky, ale jak už psal Drom, tak ve vesmíru se uplatňují spíše výrazy námořního charakteru.
    • Drom
      a vesmirna LOD ti pripada jako LOD na vode?
  • Drom
    hlavni je, ze hard ze dvojky bude normal ve trojce :)
  • Ja len dufam ze daju moznost pridat si do party krogana, tu rasu mam najradsej :) Wrex v jednotke zomrel, ale o Grunta uz nechcem prist :(
  • mohlo by to byt RPG a nie akcna adventura
  • Hral sem jen ME2 (blbec sem koupil origo).. Celkem pekne, ale jakmile sem travil hodiny debilnim srilenim tezebnich sond na planety hodil sem se do windows -Ovladaci panely - Pridat odebrat programy - Mass Effect 2 - Odebrat.. Nechapu jak tam mohli takovou hovadinu dat. Treba se nekdy prekonam a dohraju to, ale ta tezba je fakt dementni napad.
    • Zayl
      Tvoje problémy na mou hlavu. Navíc tvůj problém, když nejsi schopný těžit jen Rich planety. Jednu vytěžit netrvá dýl než dvě, tři minuty. Všechny upgrady taky nepotřebuješ hned.

      Ano scanování nebylo nic super, ale tyhle výlevy přicházejí od lidí s nulovým citem pro hry. Stačí použít mozek a skoro nevíš že tam scanování je.
      • Tak ja to samozrejme myslel trochu s nadsazkou s tema hodinama. Kdyz uz vyjmecne hraju singl, beru vsechno pekne pomalu a snazim se dosahnout vsechno na max. Ze zacatku me scan planet celkem bavil, ale po case uz me to otravovalo. Hra jako takova rozhodne neni spatna (sci-fi mi od mala koluje v krvi) a urcite to jeste rozehraju.
    • K dohrání ji ale vůbec nemusíš použít. ;)
  • Black_Hand
    hmm pro me by bylo idealni kombo: legion, garrus, liara, thane, mordin, miranda, wrex. vlastne je to i celkem vyvazeny, kdyz na to tak koukam. kazdy z nich se myslim projevil jako vyrazna osobnost se skvelou backstory, tak asi neni co resit. gumovy panaky jako jacoba nebo kaidana zahodit!
    • Mno ono je tam vic postav, ktere stoji za to. Nenecham dopustit na quarianku a zlodejku, Jack taky byla super, me osobne vic vadilo ze sem nemohl mit partu treba 5 lidi, samozrejme podle lokace, ale myslim si ze plno misi by bylo ve vice lidich lepsi.
  • Spades
    Mno doufám, že se konečně vyhneme nesmyslům, které vycházejí z toho, že mi musí furt čuchat k prdeli oba spojenci...
    SPOILR Z ME1 a ME2!!!
    V jedničce se asi nedali zachranit oba, ale třeba ve dvojce u mise pro Zadea se úplně normálně dlo rozdělit team, a tak zachránit dělníky i dostat toho chlápka, po kterém Zaed šel...
    • To máš pravdu, mě vždycky štvalo, že jsem si musel vzít jen dva parťáky a zbytek se nudil na Normandy. Tak jak byla řešená poslední mise ve dvojce, tak by bylo dobrý, kdyby jich bylo víc - alespoň tam, kde by to bylo nabíledni. Ideální by bylo, kdybych si mohl vzít na misi všechny, ale to by u stylu hry, jako je ME, bylo prakticky neovladatelný - to zvládnou jen hry s izometrickou kamerou.
      • V ME jsem to ještě nějak zkousl - malý tým, který má větší šanci se někam infiltrovat a podobně, ale v DA to bylo utrpení. Zvláště při přepadech při přesunu kompletní bandy. :(
  • Líbila se mi jednička, ale nějak sem se neměl ke koupi dvojky. Až teď na STEAMu byla sleva tak jsem si to koupil. A byl jsem uchvácený. Naprosté umělecké dílo. Neskutečně jsem si tu hru užil a zahrál jsem jí jedním dechem.

    Snížení počtu spolubojovníků na jednu stranu ok. Na druhou stranu mi po nich bude smutno:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit