Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane bože, prečo Ashley alebo Kaidanko, obi dvaja sú to totálni idioti :D a Ashley ma v dvojke nasrala tak, že by som ju najradšej vystrelil v dákom záchranom shuttli do dákeho najbližšie slnka okolo ktorého poletím s vetou typu " Ashley, ty vieš, že nám to nikdy neklapalo, P.ČO PLESNIVÁ " renegade option chosen, Shep vystreluje Ashley v shuttli do slnka :D.
  • Líbila se mi jednička, ale nějak sem se neměl ke koupi dvojky. Až teď na STEAMu byla sleva tak jsem si to koupil. A byl jsem uchvácený. Naprosté umělecké dílo. Neskutečně jsem si tu hru užil a zahrál jsem jí jedním dechem.

    Snížení počtu spolubojovníků na jednu stranu ok. Na druhou stranu mi po nich bude smutno:)
  • No bez Legiona se neobejdu. Pokud tam nebude, nemá cenu trojku hrát. *5*

    Jinak k článku. Jak tam psali o tom, že 12 je moc měli pravdu. Když ty postavy byly díky omezeným schopnostem v boji téměř stejný, tak jaký by měl takový počet smysl. V jedničce byly vývojový stromy pěkně bohatý a byla radost zkoušet jednotlivé kombinace členů posádky. Snad splní ten slib s návratem rpg kořenů, to pak bude v kombinaci s bojem z dvojky adept na nej díl série. *4*
  • Ja chci zpet Legiona... :(
  • Damn... Určitě chci v partě Jacka.
    • Masa-san
      ta by tam měla zřejmě být , prý byla hodně oblíbená jako ehm... partnerka.. *3* ale kdo ví do vydání jěště času *4*
      • Spades
        no proti gustu, ale plesata tetovana radobylesba uz je dost velke maso :D:D:D
  • Hlavně jsem zvědav, jak pořeší schopnosti importovaného savu ze dvojky. Minule kvůli tomu "musel" Shepy natáhnout bačkory, aby se vysvětlilo, proč musel zase od nuly, ale teď ho čeká jen soud za zločiny proti batarianskosti. *1*

    Hlavně očekávám nějaké inteligentní vysvětlení, co jsou Reapeři zač a proč to všechno dělají, a ne jen prosté: "Bububu, jsme ti zlí, ultra mega super zabijáčtí roboti z vesmíru a mezi naše koníčky patří čumákovat miliony let v prostoru mezi galaxiemi a sem tam uklidit Mléčnou dráhu od živáčků." *4*
    • Vidíš - a já byl v jedničce docela zklamaný, když se začal Vládce cokoliv vysvětlovat - přišlo mi to jako zcela lidské vychloubání. Nepřítel, co prostě přiletí, beze slova, bez vysvětlení a bez zjevného důvodu vyhladí veškerou populaci a opět zmizí mi přišel mnohem děsivější...
      • Kdyby ti to Sovereign neřekl, tak bychom ani nevěděli, že jde o nějakou robotickou rasu a mysleli si, stejně jako Council, že to je jen vlajková loď Sarena. *1*
    • MEGA SPOILER ALERT, POZOR!!! V Mass effectu 2 ses to myslím dozvěděl, prostě tím, že zklízeli rasy se sami tvořili (část rasy zotročili pomocí indokrinace a ta pro ně pak chytala ty nový rasy, z nich vytvořila další reapery, ti vyhladili další civilizaci a pořád takhle dokola - takhle to alespoň chápu :) ). Proto se jmenují reapeři asi :D Prostě zklízeli rasy a tím tvořili dál svoji rasu :) JEN PŘEDPOKLAD A POCHOPENÍ, ABY SI NIKDO NEMYSLEL..
      • Tohle vím, jen mi to přijde docela málo, jako důvod toho všeho. A i kdyby jo, tak to nezodpovídá otázky jako, kde se Reapeři vzali...
        • A co je na tom k nepochopení.
          SPOILER
          Prostě každá rasa, tedy forma živého organismu, se snaží nějak přežít a zachovat se pro příští generace a reapeři jsou založeni na tom, že využívají jiné vyspělé civilizace jako odrazový můstek k sebezdokonalování a reprodukci. Nechají dominující civilizaci se rozvinout(i díky citadele) a pak dominantní rasu zotročí a pomocí ní zlepší sami sebe, pak se stáhnou a čekají na další dominantní rasu. S Protheany se jim prý "zkřížit" nepovedlo, tak je přeměnily na své služebníky, kolektory, a ty využily k zabití zlého Sheparda, co jim zkazil invazi přes citadelu a poté k sestrojení jakéhosi prototypu mezi reapersko-lidskou stavbou tkáně, což jim zase zkazil oživený Shepard.
          • Vzhledem k tomu, že veškerá technologie je postavená na technologii, kterou tady zanechali Reapeři, tak bych chtěl vidět, od čeho, že se to chtějí "odrazit"... Navíc je to na takovou hru, jako je ME, docela jednoduché, a nebojím se říct hloupé, vysvětlení. Kromě toho, nedávno jsem na Gameinformeru četl A&Q, kde mimo jiné bylo, že se o Reaperech ještě hodně dozvíme ve třetím díle, takže tohle zjednodušování zatím fakt neberu. *6*
            • Ale ne, oni využívají genetického kódu dominantní rasy, s výtahy by daleko nepochodili. A i když to mohli vymyslet lépe, mě to vysvětlení sedí.
        • Masa-san
          No jsou miliony let staří, takže to prostě nikdo žijíci (v mass effect universe) neví *3*

          Můj odhad je ten, že reapeři jsou něco jako gheti od quarianů, akorát jak řiká legion, reapeři jsou s hardwarem, ne jen sotfware jako gheti *1* Prostě AI, která vyhladila své stvořitele a začala se dál vyvíjet sama.
    • Vsak uz to v mass efektu bylo vysvetlene co jsou zac...
  • Ja len dufam ze daju moznost pridat si do party krogana, tu rasu mam najradsej :) Wrex v jednotke zomrel, ale o Grunta uz nechcem prist :(
  • Zní to čím dál tím lépe Bioware jen tak dál
  • hlavně že tam bude Garus, Joker a já osobně bych tam chtěl Mirandu, Thana, Jacoba, Legiona a Tali
    • Masa-san
      Jak oni plánují ty nucené volby členů, tak se vsadím, že už kuli tomu by to bylo vždy bud Garrus, nebo Miranda (Cerberus problem) , Tali nebo Legion (není třeba vysvetlovat že ) , Thane nebo Jacobe( Jacobe nemá rád assasiny a žoldáky) atd atd .. protě tímhle stylem aby si lidé hru zahráli vícekrát s jiným týmem .....
  • Drom
    hlavni je, ze hard ze dvojky bude normal ve trojce :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit