Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro autora - je i verze původního Legacy of Kain:Blood Omen, která maká od začátku do konce. Vím to - nedávno jsem to dohrál na Windows 7/64bit a myslím, že to byla jedna z nej her za poslední roky, kterou jsem hrál.

    Jinak - co bych dal za HD remaky všech dílů :)
    Umíte si představit tyto série v grafice Gears of War, respektive Unreal Engine 3.5 (použit v GOW3)? Já ano, ale toho s ebohužel nikdy nedočkám :(

    *13* *13*
  • hurda
    Mě přijde, že každá druhá hra na GOGu byla i na Level CD :-)
    • GlaDOS
      To víš, Level měl dobrý vkus :)
  • To je mi náhodička, asi před hodinou jsem dohrál poslední díl (pěkně jsem si projel celou sérii) této mé nejoblíbenější herní série. Náramně jsem si to užil a těším se jak si to za nějaké roky zase zopakuju. Tak dobrá hra už asi znovu nevyjde... *9*

    *4*
  • kubi-wan
    Výborná sága. Soul Reaver 2 je pro mě nejoblíbenější hrou série, protože byl můj první. A ačkoli jsem tý hře vůbec nerozumněl (ještě jsem neuměl tak dobře anglicky a tam melou pantem v jednom kuse - což je zajímavý, že Raziel, ač nemá dolní čelist, toho namele nejvíc) a nechápal jsem ten příběh, atmosféra mi učarovala natolik, že jsem si musel pořídit i ostatní díly. A i kdyby žádnej díl už nikdy neudělali, navždycky by Legacy of Kain zůstala jako jedna z nejlepších herních sérií, co znám. Ale jak jsem nedávno čet, asi se novýho dílu dočkáme. A pevně doufám, že ve Square Enix nebudou kre*éni a neudělaj restart/remake/reboot, jak je to dneska v módě... sakra, už jsem se zase naštval...
  • Pro mne též jedna nejnezapomenutelnějších her vůbec. Osobně mám radši Raziela, nežli Kaina, ale jinak souhlasím s Petrem - skvěle napsaný svět, perfektní dialogy a dabing, na svou dobu perfektní grafika (mám PSX verzi) vyšperkovaná některým technickými perličkami a samozřejmě skvělá hratelnost. Sice ne bez chyb (souboják v kombinaci s trochu divokou kamerou občas skřípe), ale přesto velice svěží a osobitý. Pro retrofily nutnost.
  • Moje nejmilovanější hra ze všech. Nemam co více dodat :-)
  • Raziel a Kain
    Tak ďábelské ale zároveň sympatické postavy se vidí málokdy. Hrál jsem Legacy of Kain: Soul Reaver někdy v 8 letech a pořád na to rád vzpomínám. Možná bych to i koupil ale jestli bych to pak na 64bitových 7 nerozjel asi bych hodil komp do krbu.
    • kubi-wan
      Právěže GoG se stará o to, aby jim tam všecky hry fungovaly na moderních systémech... Takže myslim, že to můžeš zfleku zakoupit *3*
  • teda já se k téhle sérii dostal až s prostředním dílem (můj první a poslední), takže jsem kolikrát nevěděl vo co go a nemohl jsem to asi pořádně docenit, ale hrálo se to dobře
  • Asharak
    Zas aby mi někdo připomněl další hru, kterou jsem ztratil :( *15*
  • Mimochodem, kdo je ten zlý, Raziel nebo Kain?
    • sleepless
      Zly nebo dobry neni nikdo z nich, tohle neni o dobru a zlu, coz je dalsi plus cele serie. Spis o manipulaci a o tom, jak slozite je tu manipulaci odhalit, zastavit a nejak se poprat s nasledky. Kain a Raziel jsou casto manipulovani...
    • Black_Hand
      v podstate ani jeden neni zrovna vzor moralky, co jsem koukal na videa. raziel je obcas trochu jako kratos.
      • kubi-wan
        Kratos je cucák, kterej se razielovi může klanět *5*
      • sleepless
        Kratos? Ani trosku :)
        • Black_Hand
          to bylo po shlednuti asi 45 minut dlouheho videa. raziel neni zrovna babovka.
          • sleepless
            O to nejde, to jsou herni mechanismy, pohyby, druh interakce, ktere s charakterem moc nesouvisi. Pokud jde o charakter, tak tak neni ani smitko Kratose.
            • Black_Hand
              ok, ty mas nahrano vic (ja 0 ty asi moc :D), verim ti.
            • http://www.youtube.com/watch?v=45zo9cB4ZL4

              prostě Kratos co víc dodat
            • kratos je potetovanej sparťanskej nácek s gumou místo mozku kterýho nahypovaly fanoušci PS 3 (Prehistorického Stroje 3)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit