Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tak vsetky taketo gog clanky spravne oznacit ako PR? Aj v Tescu mali akciu na XYstarych klasik a krabicovych a nikto o tom nepise tiradu.....
    • sleepless
      Vydavani starsi her na GoG jen vyuzivame k tomu, abychom si na nektere vzpomneli a neco o nich napsali, kdyz mame samozrejme co. Jinak receno, je to dobra prilezitost. Jinak v ramci tve logiky by PR samozrejme byl kazdy clanek o nejake hre.
      • JohnyTheZik
        Mne ty clanky nevadej, ba naopak, ale ta posledni veta je teda hodne mimo..
        Nevidim duvod, proc by mely bejt clanky na hry podle jeho logiky oznaceny jako PR..
        Ma pravdu v tom, ze GOG je tady zminovanej dost hodne a bejt vic takovejhle kvalitnich distributoru starejch pecek, tak by to proste vypadalo, ze tu delate neplacenou reklamu..
        • sleepless
          Protoze kazda prodavana hra je produkt, cili kdyz o ni piseme, tak ji de facto delame reklamu, velmi zobecnene. Podstatne ale je, ze PR clanek by nebyl redakcni, byl napsany nekym, kdo si PR zaplatil. A jak jsem psal, vydani nejake starsi hry na GoGu je pro nas jen impuls si na ni vzpomenout. Ne vzdycky, ale jen kdyz je to hra, co nam neco rika. A neni ani objednany, ani zaplaceny.
      • Vzhledem k tomu, že se na Games.cz objevují i reklamní bannery GOG a v některých článcích je stránka GOG až podezřele okatě zmiňovaná (viz článek o Wasteland), tak mi tohle vysvětlení nezní moc věrohodně. Ale jinak nic proti GOG a těmhle retro článkům.
        Mimochodem, proč je ten odkaz na GOG tak dlouhý, s tou změní písmen a čísel na konci adresy?
        • sleepless
          Je dlouhy proto, ze vyuzivame GoG affiliate programu.
    • tak gog je pravděpodobně v redakci populárnější a navštěvovanější než zminované Tesco..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit