Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cokoliv bych napsal, bylo by to kontraproduktivní.
  • Vono strašný prachy stojí vymýšlení a implementace bugů co si objednali výrobci gamepadů a tak na obsah už nejsou šošóny.
  • La_Furia_Roja
    Rok od roku je ta FIFA víc a víc oškubaná. Každým rokem je tam minimálně o jednu ligu míň. A slibované licence na Ligu Mistrů a Evropskou ligu pořád nikde. Za to už jim prachy nedám a radši budu čekat půl roku navíc na crack.
  • Mart9
    Tohle zbožňuju *1* *1* Jak si myslí, že jeho státeček každej musí znát.
    Ty ani nedokážeš vyjmenovat 50 států USA, natož abys věděl kde jsou! Já to taky nedokážu, ale nevidim se, když Američan neví, kde je ČR. za to ví, kde je Oklahoma.
  • Tak at ukazou anglicani,jak umej kvaknout hubou,neumej ani fn!Se asi znich pokakam ne.Me ta jejich Aj je uprrrr.Sami neumej ani druhy jazyk,zemepis je pro ne velky otaznik,jak zijou v tech mokradech.A caj a susenky snima holdovat nehodlam!Bud me tu cestinu navalej,nebo at jdou o dum dal mrchy!
  • Protoze anglicani,potazmo americani,nevedi ani kde je cz!A od takovejch se ma ucit jejich jazyk?Pcheee
  • Komentář mi žíly netrha, ale českou ligu by měli vrátit. Čeština je na kvalitní komentář moc složitá, ale za český nekopy bych si ligu dal rád.
  • Ale prosím te, jsem zažil to samé s Monkey Island 1 a 2. V tom pravěku o kterém mluvíš, jsem žil také. A také jsem se snažil. Ale tyhle hry si i tak vychutnam více s lokalizací. A já neměl na rozdíl od tebe ani ty češtiny a ani internet. A podotýkám, ze jsem hrál například i Larryho od Sierry v originále. Se slovníkem v ruce. A pak i na PC. A jestli jsi nerozuměl ani 50 procentům. Tak co jsi z toho měl. Nebo co jsi smysluplně hrál?
  • Skvele talentovany Wayne Rooney! *1*
  • Tady s tebou půjdu na nože,anglický humor je top *15*
  • Španielsky komentátori vo FIFE sú parádny :) Goooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll !!!!!!!!!! :D
  • Chim
    To jsou dnešní děti opravdu tak hloupé, že všechno musí mít v češtině a anglicky nedokážou kváknout ani fň?

    Asi jako když Homer Simpson stavěl gril s pomocí francouzského manuálu... Le Grill? Co to sakra je?
  • My chápat, ale ty fakt špatná češtinář.
  • Mart9
    Úplně nejlíp si to vždycky odkomentuju sám. Už dobrých 15 let.
  • Mart9
    Uveď 3 příklady jeho neprofesionalismu, díky.
  • On tu hrůzu snad někdo poslouchal? *15* První věc po instalaci FIFI je vypnout komentář popřípadě přepnout na anglický..
  • Nenávidim Bosáka!!!! tak neprofesionalniho komentatora svět nezažil.
  • Presne tak!To je diskriminace,to se jim to keca,kdyz maj vse v rodnem jazyce.Swedi tam maj taky treba swedstinu,a umej anglicky a co je nejzajmavejsi,ze jich je jeste min jak nas cechu.Oni to berou podle rozlohy statu,a ne poctu obyvatel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit