Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas tak markantní skok proti 2 dílu v grafice není,tohle tu bylo uz tolikrat ...nuda stejně jako COD
  • Líbí se mi, že se tvůrci snaží hru udělat realističtější, a přitom si nehrají na simulátor jako nová OPF
    • Oj beru zpátky :D
  • Poviem to čo si myslím. Nepripadá mi, že by to vypadalo lepšie ako Crysis v traileroch (tým myslím graficky). A ako to nakoniec dopadlo? Každý nadával, že tá grafika je zlá a za všetko môžu konzole. Takže tipujem podobný výsledok.
    • DICE se ovšem zaměřuje primárně na PC. Tvůrci Crysis patří do stádečka těch, co dávají přednost primárně konzolím (a proč taky ne? je to výhodnější než dělat hry primárně pro PC)
      • Takže by se neměli žádný nadávky typu: Za všechno může konvert z PS3.......
  • fuckin awesome :)
  • Pete.palis
    a je to tu!!...12-ti minutové video přímo ze hry!!;)..a musim říct...klobouk dolů!!

    http://www.youtube.com/watch?v=2zw8SmsovJc&feature=player_embedded
  • Grafika fajn. SP fajn. Ale zásadní je MP. Tam nesmí pokazit hratelnost. Hráči, co to budou myslet s MP vážně, stejně nejspíše stáhnou stíny a podobný nesmysly. Jen aby tam zase neposkakovali medici s kulometama a hráči neměli nekonečno granátů. Claymory taky snad vynechaj. Mapy by taky mohly být trochu více vyrovnané - ne jako v BF2, kde co mapa, to nevýhoda pro jednu ze stran (až na světlé výjimky, jinak co mapa, to bída). Taky doufám, že si hru pořádně odladí, aby se neobjevovaly nesmyslné lagy jako v BF2. PunkBuster snad taky konečně nějak doladí, aby nebylo na serveru více cheaterů než normálních hráčů.
  • DICE respektujem uz dlho. v tomto pripade uz len kvoli tomu ze sa ako jedni z mala vydali tou spravnou cestou. tj. spravit hru na pc a vyuzit vsetky vymozenosti co dnesny HW dokaze. a na konzole dat sice ochudobnenu ale stale pekne vyzerajucu vanilla verziu. takto to bolo kedysi za cias PS1 PS2 malo by to tak byt aj dnes. nie vydavat hry na stare krabicky ktore nestihaju a potom na pc hodit to iste vo vyssom rozliseni. k traileru samotnemu. no co ja viem. je to hrane az moc do arkady a akcie na moj vkus. ale zas tak chcu ukazat svoj engine a ako lepsie nez zburat pol mesta zeano :) (ale imho aj novemu mirrors edge by svedcal frostbite 2 kabatik.) mohli by ale uz aj utrusit nejake konkretnejsie info k BF3 multiplayeru ten ma hlavne zaujima
  • Crysis je mrtvý přivítejte nového grafického krále *4*
  • smrt singleplayerovýmu C-o-D !!!! Hahaha.... *12*
    • Ten je mrtvej už od vydání pátého dílu.
  • chci videt stroje co tohle potahnou, 4 jadra a 4 GB RAM minimum
    • smejki
      hmmm. to je tak dva roky stará realita...
      • asi tezko kdyz pred 2 lety vyšel crysis 1 a já kupoval nový stroj Core 2 Duo a 2 GB ram. tak se prober mas to v hlave pomatene
    • 4 jádrový procesory od AMD za 2000 korun, pár dní na brigádě a máš na to...
      • 4 jádro už mám 2 roky. Dnes je to snad standard
        • Já si taky myslim, že to neni dneska žádná extra třída...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit