Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Ta hra není tak hrozná. Sjel jsem jen 2 mise, grafika a animace jsou sice horší než v Bloodlines ale jinak to je docela slušná stealth hra a na vysokou obtížnost s tím že hrajete na největší možnej počet bodů, je to i docela výzva. Za mě 6 z 10, sráží to grafika a animace. Už chci nějákej pořádně krvavej upírskej rpg horor, kde půjde změnit npc na upíry...
  • michaliuz18
    KONECNE hodnotenie z ktorym suhlasim .. aj ked 3 je az moc nizko dal by som 5 ... ta hra je zastarala vo vsetkom, stereotypna, zly dabing, animacie a pohyby ako z pomocnej skoly ..cele je to ako 10 rokov dozadu robena hra ... ale co cakat podielalo sa na tom KALYPSO a tí robia vsetky hry na prd , mali by sa viac snazit lebo im odmietam tieto hry hrat
    • Však indie hry na tom nejsou o moc lip, a dostavaji 10/10, ale to je ted moda tak se to znamkuje vysoko:)
      • michaliuz18
        vela indie hier je lepsich nez nejaka 3D od ubisoftu ..hmm from dust je konina
        ... najlepsie indie hry co som hral za posledny cas je unepic, rochard, swapper, trine, limbo
        mi chces tvrdit ze tieto indie hry su na prd?
        • 13_11
          Nechce. Jenom mi ještě neodpustil známku k Hotline Miami.
  • Ja som to tiez zabalil po prvom leveli. Stealthovky mam inak rad, takze misiu v muzeu som sa snazil hrat fakt poctivo a bez poplachu a celkom sa mi darilo (aj ked ta hra jednoducho nema system, takze som to hral systemom pokus-omyl). Ze je to fakt blbost mi doslo pri prvom bossovi, kedy som ho prenasledoval, on usiel miestnost sa zavrela, predtym do nej nabehli traja nepriatelia a ja som ich musel zabit, aby som sa posunul dalej. A uplne to iste som musel zopakovat asi 5-krat po sebe, kym som dosiel k bossovi... no naozaj zabava. Takze som rad, ze chyba nie je u mna.
  • Tak isto mohol dostat i tupy Dead Space 3...
    • to jo ta hra byla tragická, sám sobě se divím že jsem ji vubec dohrál. Na tu hru je škoda itech 2 prázdnejch DVDček za 16 Kč, natož za ni platit neco kolem litru. Blééé
  • Sakraaa, sakraaaa, sakraaa, proč si nikdo nestěžuje, že to recenzuje haterka?
  • Osviceny
    to, že to bude špatný mi došlo už když jsem viděl první artwork, tohle ani dobře dopadnout nemohlo, stupidní námět určený pro malé teanegerky. Škoda že je recenzent bez špetky invence a fantazie a nenapsaL recenzi trochu vtipně směrovanou
    • MrSanta
      Uštěpačně vtipná recenze bude v dalším Levelu *1*
      • Osviceny
        časopis je mrtvá platforma, takže si ho opravdu nekoupím, navíc redakce u mě velice klesla na úroveň pokrytců poté co zastávali po odchodu z Levelu stejný názor jako já, ale najednou zázračně změnil o 100% a o bývaslích výrocích se raději nezmiňují
  • Jack1947
    Jako negativa bych krom te repetitivnosti a stereotypu a ke konci az nesmyslne narustajici obtiznosti, (natahovana doba umele to rad u her moc nemam kdyz tak jako celek ne natahovani hracovy trpelivosti.) Nemoznost se skoro i s upgrady nejak dobre branit, tak ty bossovske souboje pusobily priblble to same kdyz vas zmercil nepritel, (nekde se ani pockat nedalo nez jejich ´´Hostile¨ vyprcha ale bylo to jen parkrat...) Jeste tu chybi recenze na FUSE (nuda a dohrani bylo uz jen z povinnosti)- RIDE To hell ( coz byla sranda celkem ).
  • Xbox 360 je perfektni konzole, celkove lepsi nez konkurencni PlayStation 3 a to v mnoha smerech. A her je na ni stale dost *5*
    • lepsi? a v cem? exkluzivnich her ma vic ps3.
      • ROFL:D Koukam tobe uz dela problem i hledat info na netu, exkluzivnich her ma samozrejme vice Xbox 360. *5*
        • Jack1947
          Exkluzivnich jak se to vezme, XBLA hry nejsou plnohodnotne hry (leckdy to je ale blbost a jsou vice nez to.) Kinect taky kazdy nema plus minus to asi tak uplne nebude . Jinak souhlas s kazovosti vitezi PS3. ( X360 starsi revize pred rokem 2009 taky i z duvodu toho ze neslo vyuzivat HDD na ukladani her byli mozna kazovostne na tom lip no.)
  • hral som to prvych 5 minut ale tak zle to nevyzeralo
    • MickeyMutant
      Ňákej dlouhej loading.
  • 13_11
    DARK nevyšel. Stane se. Ideální příležitost si znovu pustit Near Dark!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit