Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, aspon ze tak.

    I kdyz, na druhou stranu, priznam se, ze jsem jednicku stale jeste nedohral, ty hry se proste bojim, tak se prinutim pokusit se postoupit dal vzdycky jednou do tejdne, takze jsem asi po trech mesicich hrani vcera teprve sundal Queelag. Jestli bude dvojka to samy, to teda pozdrav panbu.
    • Tak se netrap ne *1* Hrej neco prijemnejsiho...
      • Ale coz o to, me to netrapi, ta hra me strasne bavi, je skvele atmosfericka a dokonale depresivni, jenom je proste mistama tak kruta, ze mam regulerni strach z toho nekam progressovat... ale po cteni diskuze jsem dostal chut a zabil sem si to psisko s obourucakem v tlame =).
  • Pořád nevím jestli vrátit k jedničce a dohrát to... Skončil jsem v nějakým božským městě a vlastně upřímně jsem moc nevěděl co tam dělám a co je můj úkol... Jako akční hra to bylo super, ale jako RPG? Nevím. Neměl jsem vůbec žádnou motivaci sledovat příběh a vlastně každý můj pohyb byl vedený tím chtíčem mít zase ten slastný pocit, že jsem překonal nějakou překážku, bosse a dokonce na poprvé! *1* Dát k tomu nějaký dialogy a slušnější příběh, dohraji to hned :-)
    • Dialogy netřeba...podstatná část infa je také na itemech...ale s tím se asi moc lidí nezabývá a spoléhá na NPC...v DS musíš lepit info k sobě a i tak zůstane spoustu prostoru pro spekulace..a tak to bylo zamýšleno..aby sis dotvořil vlastní iluzi toho jak to mohlo či nemohlo být s tím či oním místem,předmětem,NPC atd...nakonec většina dobře zapadne..ale u něčeho zůstane viset otazník či jen hint bez konkrétní nápovědy...Taky když budeš s NPC hovořit tak věz, že ti jedno NPC např. pov X krát něco jiného...nestačí promluvit s ním jednou...a taky je to samozřejmě ovlivněno posunem v příběhu..
      • Okey.. Super, díky. Konečně někdo kdo mi trošku přiblížil jak se nejlíp chovat k příběhové stránce hry. Pro mne to je asi netradiční no. Jsem zvyklej na ten typickej Zápaďáckej styl vyprávění, který je v podstatě hodné podobný jak u takového Inquisitora, tak u FNV. *3*
    • Příběh, dialogy tam jsou, stačí umět anglicky a najít NPC, které jsou různě skryté, ale evidentně sjis tuctový hráč. Ty to nehraj, to vůbec nedoceníš. Tam běž valit Mass Effect, kde ti příběh lijí jak pro blbečky. Peace-
      • Tak to je zase komentář, který absolutně postrádá nějaký smysl. *7*
        • Tak ty jsi napsal, že tam není příběh apod. nesmysly. Co ti na to mám odpovědět? Buď jsi nepolíbený angličtinou nebo tuctový hráč, který potřebuje vysvětlivky.
          • Kde jsem proboha psal, že tam není příběh? Najdi mi takovou větu. *1* Tuctový hráč... Haha. Hmm ať si klidně jsem. Pořád lepší než se stavit nad ostatní.
            • Dobre, jsou tam spis monology nez dialogy, ale dejovym pozadim a atmosferou je ta hra, dle meho nazoru, propracovana skvele, pokud jeji styl hraci sedi.
            • Jack1947
              To je jen typ "hrace" co zna jen Hardcore a ostatnimi pohrda ... achjo. *7*
            • "Dát k tomu nějaký dialogy a slušnější příběh, dohraji to hned :-)"
      • Jack1947
        Takze chces rict ze Mass effect je hra pro blbecky jo ? Ze ten kdo to hral je nenarocny, vlastne... detinsky... DS je hardcore zalezitost ale to neznamena ze jine hry jsou na tom hure.

        Nekomu to holt nesedne. Tak sry za reakci, nelibi se mi kdyz nekdo nazva hrace takhle. *3*
        • Jak říkáš tak to je. Dark Souls je na úplně jiným stupně kvality něž Mass Effect série.
          • Jack1947
            To ale neznamena ze to je hra pro blbecky ? Nebudeme se o tom hadat ne ... nekdo rad holky jiny...
            Nic proti, jenze ja bych si nic takoveho napsat neodvazil, treba chapu ze to jsou odlisne hry.
            Ja mam radsi takove hry a jiny taky.
            Chapu, ze tezko se bavit s nekym kdo nejakou hru odsuzuje... hlavne nepsat " příběh lijí jak pro blbečky."

            Omlouvam se ... da se to napsat i jinak treba ze Mass effect je hra pro mene narocne.
            Dekuji za pochopeni.
    • Zkus se do toho pustit, ke konci obtížnost ustupuje... A Anor Londo už je docela daleko za pulkou. *6*
      • Okey super. Asi to o Vánocích dojedu. *4*
  • Já bych teda nejásal. Betu jsem hrál a nadšený moc nejsem. Imho základní chyba je odstavení Myazakiho od kormidla. Jak to můžou ti dva noví "vylepšit a lépe vysvětlit", když to zjevně vůbec nepochopili? *7* Za sebe se HODNĚ bojím...
    • Demon´s Souls II to jistí
    • michelangelocz
      Pac jsem hral Dark Souls na PC, tak jsem se do PS3 bety snad dostat ani nemohl. Kazdopadne obavy mam podobny - artworky, videa a trailerova prezentace se mi zatim skladaji dohromady do pomerne nudny predstavy o deji, jak z kdejaky tuctovy fantasy - snad se mylim :) Nicmene Brezen uz se blizi a teprve pak se uvidi.
  • Kdo jako já nehrál druhého Zaklínače, je ted na gogu za 10 doláčů, při dnešním kurzu tedy 200kč, jestli se nepletu.
    • Byl i nedavno ve sleve na steamu.
      • Gojira
        Proč to kupovat na steamu za eura, když to můžeš mít na gogu za dolary a ještě k tomu jdou všechny peníze vývojářům + DRM free
  • neumím říct jak moc mě dark souls chytlo, snad jen, že ač zarytej antikonzolista jsem si před týdnem pořídil ps3 kvůli Demon's Souls - nemohl jsem dál žít s pocitem, že někde tam venku je ještě neco podobnýho a já na to nedosáhnu :)
    • Antikonzolista jsem nikdy nebyl, ale kvůli Demon's Souls jsem si pořídil první konzoli a rozhodně jsem nelitoval, rád vidím, že takhle ujetý nejsem sám :-)
    • A proto jsi si mohl poridit PC verzi, kde jsi si mohl vzit pouze controller a usetril by jsi za PS3. *1*
      • TheGGG
        demon souls na PC nevyšel zlato *14*
  • Já už to chci. Betu jsem vynechal, abych se o nic nepřipravil, ale pokaždé když si vzpomenu na ten zážitek z demon souls a dark souls, tak bych si přál opravdu víc.
  • Jack1947
    Treba az druhym dilem, tomu venuji vice pozornosti... treba. *7*
  • michelangelocz
    Dark Souls je snad ve vsem lepsi Demon's – otazka je, jestli se bude historie opakovat. Ja v to pevne doufam. To ze hrani samotny opet nebude prochazka ruzovym sadem je uz snad celkem jasny... Jenze Souls jsou taky o pribehu a ten z traileru at uz z Demon's nebo prvnich Dark salal spolecne s atmosferou. Novy Dark se zatim prezentuji docela jinak a to me trochu znervoznuje.
    • Dark Souls jsou o pribehu jenom pro nekoho. Pro spoustu lidi je to akcni rpg a ani jim nedojde ze tam nejaky pribeh je. Osobne jsem shlednul na youtube lore video az potom, co jsem to dohral a vubec nepochopil co mel ten konec znamenat... Plus spousta veci tam ani pochopit nejde a i lidi, kteri umi japonsky, peclive sbirali kazdy naznak a davali to dohromady s vecma co vyvojari rikali na ruznych conech v tom nemaji jasno.
      • Rhulad
        Tak ten konec ti objasním. Snad jsem to pochopil správně. Ten rádoby dobrý konec, je ve skutečnosti špatný, jelikož se to vše bude opakovat do nekonečna a rádoby špatný konec je vlastně pozitivní jelikož konči age of fire a začíná nový age s tebou jako vůdce. Tahle hra není černobílá a je radno o ní přemýšlet, proto je dokonalá.
        • michelangelocz
          Kdyz preskocime vsechno predtim, tak ten konec je krasnej prave v tom, ze v nem stale tkvi urcita nejednoznacnost veci budoucich. Preveze se na oba konce neda nahlizet z persktivy tak jednoduche jako dobro a zlo. "...Soon the flames will fade and only dark will remain...". Jde jen o to, kdy doba temna nastane (kdyz nechas plamen zit dal skrz sebe, jeste neznamena, ze casem stajne nevyhasne), ale drive ci pozdeji se tak stane, ale co to vlastne znamena, nevime :)
        • Me staci objevovat ten svet, ktery je propracovany do spousty detailu, plus zajimavi mobove, bossici a dobry soubojovy system. Ale cist veskere zminky v tom svete, popisky na predmetech a z toho pomalu skladat naznaky co se tam asi deje neni nic pro me. Kdyby ten pribeh byl nacrtnuty trochu lip tak mozna, takhle je to moc casu ktery radsi vyuziju jinak. Plus jedno lore video od ENB usetri desitky hodin prace ;)
  • Mel by byt tezsi, hraci uz mají natrenovano z prvniho dilu.
    • kennyB
      Těžší??? Víš, jakou jsem měl makačku se Smoughem a Orsteinem v jedničce??? *1*
      • Myslím, že Jejdásek má pravdu mohlo by to být o fous těžší, na druhou stranu na téhle hře je krasné, že jsi ji de udělat těžší viz. calamity ring.
        • kennyB
          Jenom doufám, že nebudou naslouchat ubrečeným hráčům, kterým se ta hra zdála nadlidsky těžká a nedají tam cokoli, co by hru mohlo ulehčit, jako to udělali u jných her. *9*
  • Malleth
    To už je dneska jasný každýmu, kdo hrál betu. Tam se umíralo jedna radost
    • kdy to ma vyjit ?
      • Malleth
        x360 a ps3 verze 14.3.2014, PC verze o něco později

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit