Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohužel, tato série si mě nikdy nepodmanila. a to z 90% hloupým ovládáním. proč si musím napřátele "zamykat" ?? ano hraju na PC, lae na druhou stranu jsou mi tyhle žabomyší války celkem ukradený. když už někdo dělá port na PC, tak to sakryš udělám hratelný na klávesnici a myši.. né aby 1/3 komb a útoků nefungovala díky autodelay na klávesách proboha.. stejně s tím lockem, vždyť když chci okolo někoho kroužit, tak prostě běžím úkrokem do strany a kroutím myší...

    očividně hry mají úspěchy, prodeje, fanoušky, ale mě si nikdy "nesmyslností a nepohodlností" ovládání neoslovily..
    • Ja to na klavesnici s mysi vzdal nekolikrat. Nicilo me presne ovladani, obzvlaste skakani mi prislo napalici. Pak sem se donutil koupit gamepad a pochopil proc to ovladani je jaky je, a DS jsem si konecne zamiloval. Ono to na gamepadu vazne dava naprosto logickej smysl a toto podle me ani na klavesnici a mys prevest nelze. Budu se hodne divit jestli me 3ka presvedci o opaku.
    • a to je takový problém si koupit gamepad za 400 korun? Jo, to ovládání na klávesnici bylo hrozné, proto jsem to hrál s tím gamepadem
      • Kvůli jendičce jsem si kupoval gamepad a kvůli dvojce jsem musel koupit jinej. Nidky jsem ani chvilku nelitoval, jedny z nejlíp investovanejch peněz!
        • nightborne
          Tak tak, též jsem kupoval kvůli jedničce - a využil ho pak i na desítky dalších her.
    • nightborne
      Hraj to na gamepadu =). Je to fakt malej "ústupek" za pár stovek, a vyplatí se. Nejen v Dark Souls =).
      • není to ústupek, hraní na psacím stroji je ústupek...
        • butthurt
        • nightborne
          Hence uvozovky =).
  • To vypadá fakt skvělé, sice jsem pořád skeptický a to jen z důvodu, že těžko se může opakovat masterpiece jako je Bloodborne, ale dnešní nášup novinek a videíí(IGN) mě trochu obměkčil. Jsou tam novinky, změny hratelnosti a staré dobré věci, takhle by mělo vypadat pokračovaní.
  • Vogon
    Pár poznatků o mechanikách, které už jsem dával do bleskovek(Je jich tam více), ale počítám s tím, že tam(díkybohu) většina lidí nechodí:
    - Fatrolly až od 70% equip burdenu.
    - U kováře si můžete vybrat jak chcete rozdělit Estusu.
    - Objevují se fialoví invadeři, pravděpodobně NPC, a jsou naprosto neúprosní.
    - Xbox One verze má velmi podobné, ne-li stejné, framerate jako PS4 verze. Loadingy na Xbonu okolo 20 sekund.
    - Ze začátku padá hodně zbraní a classy jsou rozlišné, takže očekávám velkou rozdílnost buildů.
    - Více mini bossů/ unique nepřátel, v každé lokaci aspoň jeden.
    - U Homeward Bone si můžete vybrat bonefire. Ale, bohužel pro techniky, nemůžete ji použít během kotoulu.
    - Příšery se pohybují ve větších skupinách.
    - Botomless Box od začátku.
    • Ilusiveman
      To někdy šlo, homebone v kotoulu?
      • Vogon
        V Dark Souls byl glitch, že když jsi použil Homeward Bone při kotoulu, tak ti zůstala v inventáři. Myslím, že ho hned v prvním patchi odstranili.
        • Ilusiveman
          Jo ták a ty fatrolly jsou tuším taky od 70% v DS2, jinak dík za info.
  • nejspíš to bude už čtvrtý vývar z té samé kosti, ale tak třeba to bude chutnat.
  • Praise the Sun.
    • Ilusiveman
      Praise the sun guy, just don't stand in my way *1*
    • Thou art welcome anytime. It is only human to commit a sin…HA HA HA HA HA HAH…
    • jeanczarny
      Aye, siwmae! And good day to you...
    • Vogon
      Umbasa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit