Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak už je to 3056. Za těch pár hodin přiletělo 56 desítek. Někdo pochybuje o fanatismu Zaklínač děcek?
    • No však, hra roku, lid jí zjevně miluje, jestli tohle neni známka kvality, už nevim co! *5*
      • PS: desítku si zaslouží, nevidim problém
        • bohužel hochu, ta hra je aktivnější než na konci května, tady ani blbý kecy jednoho děcka, který mění nicky jako ponožky, nezmění fakt, ze hype, fanboyismus dosáhl nové úrovně demence a není překvapení, ze se to děje u nejvyhypovanější hry historie...
          • ze jsi paranoidni jeste neznamena, ze po tobe nejdou *1*

            imho tahle diskuze je jasnej dukaz, ze nic jako w3 fanboyismus neexistuje, protoze by te za premiru toxicity davno nahlasili, ale maj te na haku

            jedinej, kdo tu zasira kazdou diskuzi o rpg hrach jsi ty, tak uz se s tim smir
            • Haha, nedáváš *1*
            • ty retade *15* Nahlašovací tlačítko tu nefunguje roky, jinak ty máš průměrně ban na týden zakomplexovanče. Ty tvoje srance co tu plodíš, jsou odstrašující příklad pro všechny ženy, ať děcka radějí koupí konzoli, protože panice jako ty nikdo nechce.
          • Witcher 3 zas takový hype neměl, spíše se jedná o kvalitní titul. Pokud hra získává desítky či stovky vysokých hodnocení z recenzí, chválu od hráčů a vyhrává celosvětově ankety hry a rpg roku, je třeba se zamyslet (ano, uvědomuji že pro tebe tako nezvyklá činnost musí být bolestivá) zda není chyba spíš na tvojí straně.
            • Witcher 3 měl největší hype v herní historii. Porazil v pohodě i Destiny a Watch Dogs. V podstatě dva a půl roku v kuse hypovali. Možná nebyl ten hype tak drahý jako u Destiny, ale rozhodně byl nejvtíravější, nejotravnější a nejagresivnější.

              Hry roku apod srandy nemyslíš vážně, že ne? Tohle někdo bere vážně?
  • tak včera Xbox verze 2900 hodnocení, dneska 3000. Takže obrázek si udělejte sami.
    • hra roku na cely zemekouli, takze jak rikaj anglicani, no big deal
      • jo no, že loni se tak nenaklikávalo Dragon Age či Skyrimu před pár lety :D Když jsou ty hry roku :D

        Nenech se vysmat....

        Za poslední pár dní dostala hra přes 600 pozitivních hodnocení během noci a to u každé verze...
  • dalších 60 desítek pro Zaklínače a to od odpoledne. Metacritic evidentně dobře funguje...
    • iluminati confirmed? *8* *8*
      • Vogon
        Pleteš si to, za to může ISIS skrze uprchlíky.
      • měli to na programu i na zasedání Bildebergu, bod č. 742 na cestě ke světové dominanci, omínusovat Bloodborne a a vyhnat nahoru Witchera *4*
  • jen info okolo Zaklínač fanatika. Bloodborne se zastavil naopak Zaklínač roste geometrickou řadou. Okolo 200 10/10 přišlo za posledních 48. Hodin. Za posledních pár dnů je to okolo 400-500 hodnocení pro W3...
    • sledovat vyvoj hodnoceni na meta u hry, kterou nerad, to uz je solidni obsese
      • ne, dokomentuje to současnou herní scénu prolezlou fanatiky, trolly a dalšími pochybnými existencemi.
        • Hmm. K tomu netřeba sledovat a počítat nějaká čísla na Meta, stačí si tady občas přečíst "diskuze". Největší ironií je to, že ať už je to pod články o Witcherovi, DS, nebo vlastně skoro u jakéhokoliv RPG, nejvíc trollích sraček je tu většinou od DS fanz...
          • prosím tebe nebud smesny, nikdo neni fanatictejsi, toxictejsi nez Zaklinac decka zblbla hypem. To je nebezpecna sekta. Jako dva roky hypu v kuse tem hlupcum vymylo totalne mozek, pak dostali x tou zachranu sveta ve fantasy sveta a zase to pisti jako u Skyrimu. Dokonce jsou ty decka zblba tak, ze pul roku po vydani klikaji nesmyslna cisilka na MT.

            Neboj budu informovat dal, jak se nejake Zaklinac decko ponizuje na Metacritic...
  • iSpirit
    Tož se nehádejte pořád. Obě hry jsou v pohodě. Zaklínač je takový Superb, čili výborné auto(hra) pro střední proud, ale jsou lidi co preferuji trošku jiný styl a pro ně je Mazda MX-5(Dark Souls, Bloodborne).
    • Kdyby si nezmínil ten střední proud, tak bych možná souhlasil. Bohužel, ve světě her jsou DS i BB mainstreamovky stejně jako Witcher...
      • iSpirit
        Ano, jsou, ale rozhodně to není totální mainstream, to se na mě nezlob a rozhodně to není pro každého na rozdíl od Zaklínače, který je pro úplně všechny. Když jsme u toho, MX-5 je v podstatě taky pro střední třídu, cena začíná asi na 690K, což je o 80K víc než Superb, což nic není v tom globále.

        PS. Bloodborne je hra, která na tebe valí od začátku do konce totální depku, vše co uděláš, je špatně, vše co stane, je špatně. Těm co pomůžeš, většinou skončí hodně špatně viz. malé, nebohé holčičky. Postavy jsou šílené a ty co nejsou, budou, taky aby ne. Jakýkoliv konec je v podstatě nějakým způsobem špatný, ten rádoby dobrý, je dle mého úplně nejhorší a tak bych mohl pokračovat.

        Tohle není pro všechny, rozhodně ne a rozhodně ne všem se taková depka musí líbit, já ji samozřejmě totálně miluji *14*
        • Takže Zaklínač je pro normální většinu a BB pro emo weeaboo kids co se vyžívají v řezání žil a úchylném anime...něco nového tam nemáš?
  • jeden z nejlepsich tralileru teto doby. Az z toho mrazi...
  • hm trailer o tom že vstalo nějaký zaprášený lutro ze země a zmlátilo par moc divnejch pánů na hradě zvíkov 10/10
  • Jen průběžné informace o fanatikovi z Metacritic. Když jsme se posledně bavili, Bloodborne měl 577 negativních, teď má 634. Zaklínač 3 průměrně má za den okolo 50-70 desítek. Tyhle dvě hry jsou aktivnější než např. Division.


    Jen až se někdo bude odvolávat na Metacritic, tak si na tohle vzpomeňte.
    • A? Kvalitě her to odpovídá
      • kvalita = Bloodbonre, kvantita= Witcher 3...
        • máš to prohozený, jinak souhlas
          • Rozhodně nemám *3* Otazníky a generické vedlejší questy má Zaklínač...
            • hral jsem to hned jak to vyslo, to bylo nekdy v lete a klasicka okurka, nic jinyho novyho k mani nebylo a ds predchazel strasnej hype, ze to je nejlepsi rpg vsech dob a podobny nesmysly, od ty doby jsem pochopitelne opatrnejsi, takze treba dragons dogma ani zkouset nehodlam, proti tomu jsou souls hry zlaty, v nich je grind za trest, ne hlavni motor

              myslel jsem, ze to je packovaci standard a schvalne nemotorny ovladani, ten pravej hardcore, protoze to bylo fakt tezky *1* hlavne u tech dvou

              takze jsem se o tom fixu dovedel az kdyz jsem to prestal hrat par dni potom (nenapadlo me, ze japonci jsou takovy diletanti)

              stejne jako, ze se tam daj vyvolavat naky duchove nebo povolavat hraci na cooperaci, do tech dvou jsem nemel zadnej vesti problem, vetsina bossu sla tak na 3 pokusy, protoze byli sami

              ale to behani k tem dvema me nalomilo vic jak to ovladani, nejmin dvacetkrat, spis tricetkrat, jsem to radsi ani nepocital
            • fakt jak retrosi. Budte radi, ze nejaka hra se vymyka soucasnym standartum, navic na RPG je tam slusna fyzika. Hra postavena na exploringu bez pomocniku? Kolik takovych tu je? Zadna!
            • v Dark Souls si v podstatě nic domýšlet nemusíš, většina informací je ve hře *3*

              Jinak kolik těch nicků tady vyměníš?
            • PS. Jinak mouse fix a dsfix byly v podstatě venku po vydaní, takže pokud jsi to nehrál první den a počkal jsi si aspoň 12 hodin, fixy jsi dostal, takže tady ta tvoje báchorka taky moc nesedí...
            • Těch pár questů se slabým branchingem samozřejmě není důvod psát do deníčku, průměrný hráč rpg / adventur nemá problém si to pamatovat, ale líbí se mi, jak z toho funboy dělá přednost (je to prostě strašne hardcore), stejně jako z toho, že příběh / lore, který si musím domýšlet, je vlastně kvalitnější prací autora. Fanatismus ds chlapců v praxi.
            • dobře. Jsi troll. Děkuji. Hru jsi nehrál, neznáš ji ani za mák. Otázka je, proč máš potřebu dělat ze sebe na internetu mentála? Je možné, že jsi v reálu v pohodě týpek, ale nechápu, co člověka motivuje řešit hry, který v podstatě vůbec nezná. Já se taky nevyjadřuji ke Gears of War, Uncharted, jelikož mě to prostě nebaví a ani jsem to nedohrál...
            • navzdory ignorantskymu portu jsem se to dostal o neco dal nez k prvnimu bossovi *5*

              bohuzel jsem to hral driv nez se objevil mod na ovladani (doted mi nikdo nevysvetlil, proc packovac potrebuje ten lock on, kdyz se s tim tak vyborne hraje, to neumite zamerit ani figurku, co zabira tretinu obrazovky rucne?)

              a tak me ten tlustej a ten rychlej dost psychicky vycerpali (stravil jsem asi 2 hodiny behanim k nim - lahudka, nejidiotictejsi herni mechanika ever, bez pardonu - a dalsi 2 umiranim nez jsem se diky retardovanymu ovladani a glitchfightu se schovavanim za sloupy prokousal k vyhre), pak si jeste pamatuju takovy kostlivce napasovany v kolech a pak jsem vlez do naky tmy a prisly zajimavejsi hry, tak jsem to odlozil a uz nepustil
            • vidím, že jsi to dohrál k prvnímu bossovi... Bloodborne má samozřejmě normální questové linie stejně jako Dark Souls, bohužel pro konzumenta, je to něco nevídaného, že to se mu to nepíše do deníčku, takže o žádných linií nic neví. Jestli někdo tvrdí, že Bloodborne či Dark Souls nemá propracované lore a příběhové pozadí, tak je mentál na prášcích nebo troll. Vyber si...
            • ano, hral jsem pouze dark souls prepare to die (a bb neni nic nez variace na dany tema, byt pekne vymalovana)

              a je to hra a pro nekoho urcite zabavna a dokud mi nekdo netvrdi, ze to je rpg s genialnim pribehem a lore, tak pro ti ni vcelku nic nemam

              ale hra, ktera hernima mechanikama je nekde na urovni maria z gameboye (proste opakujete neco tak dlouho, nez se naucite jak se to ma udelat) jaksi nema potencial bejt univerzalni odpoved na vse, to zase pr *5*

              oduvodneni, proc zrovna nekoho biju, to u me neni quest
            • Vidím, že jsi to "hrál", jelikož Bloodborne má samozřejmě questy, jen se ti nepíší jako pro mentály do deníčku...
            • bloodborne nema pro jistotu zadny, stejne jako cokoliv, co dela rpg rpgem

              jinak hra to je, a koho bavi kuchat hordy prostoduchych nepratel, si s ni jiste dosyta uzije nebo snad znate lepsi zabavu, nez chodit do toho vygenerovanyho chalice dungeon? ja tedy ne *1*
  • Tentokrát asi chvíli počkám a nebudu kupovat hned v "day one". Přeci jen, dvojka trochu zklamala. Teprve jsem se dostal k tomu abych rozjel Bloodborne DLC. Pořád jsem ještě nedoexpil ani první postavu v Elder Scrolls Online na max lvl a včera jsem od kámoše odkoupil MGS V Phantom Pain, tak asi DS3 zůstane nějaký čas v pořadí :D. Ale uvidím, třebas mě první recenze donutí to jít koupit :D. Určitě jsem na trojku ale zvědavej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit