zavřít
...

Dark Souls Remastered vtrhne koncem května na Switch, PS4, Xbox One a PC

Nejen hráči na Switchi se dočkali. Dark Souls vyjde v remasterované verzi na Nintendo Switch, PC, PS4 a Xbox One. Ve všech verzích najdete i DLC Artorias of the Abyss. Na všech třech platformách tohle kultovní akční RPG vyjde 25. května a jako původní verze vám nabídne desítky hodin napětí, pocitu zmaru...

Novější 1 2 3 4 Starší

• Tomi (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    A co ovládání?
    16.1. (2 dny)

reagovat

• Pavel (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Hele, jestli je to narážka na údajně špatné ovládání na Windows, byl jsem teď u táty, kde mám starý počítač, tak jsem tam nainstaloval Dark Souls a zahrál si dvě hodiny na klávesnici s myší a nechápu, co těm fňuknám vadí. Naprosto v pohodě. Proběhnul jsem to po draka, podíval se zezadu do BlightTownu, kde byly fps naprosto v pohodě. Je to lepší než na PS3, tak o co jde?
      včera v 12:33

reagovat

• Jan (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Multiplayer je naživu stále.
    14.1. (4 dny)

reagovat

• Carnage (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jedinej důvod pro to koupit na PC je ten, že multiplayer bude zase naživu ale jinak hra bude vypadat jako s DSfixem.
    14.1. (4 dny)

reagovat

• Jerry (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jednicka byla stejne nejlepsi. Jeste remasterujte Demons Souls pls, tam to vsechno zacalo :)
    14.1. (4 dny)

reagovat

• A2 (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    MP pro 6 hráčů? To doufám akorát v aréně.
    13.1. (4 dny)

reagovat

• Hitsuran (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Pokud to nebude port primárně pro nintendo tak by to mohlo dopadnout dobře.
    13.1. (5 dnů)

reagovat

• Samuel (anonym)
    3 souhlasí, 6 nesouhlasí
    A opravi ty bugy? Prosekavani sten, prosekavani NPC, kouzla pusobici pres zed?
    12.1. (5 dnů)

reagovat

• Gustav (anonym)
      7 souhlasí, 5 nesouhlasí
      je celkem sranda, že s tímhe hra roku má 2011, ale mnohem menší množství než xkrát dražší open worldy ala W3, kde kolizní systém, hitboxy, A.I, Agro nefunguje vůbec.
      13.1. (5 dnů)

reagovat

• Prase (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      To je featura, vole.
      15.1. (2 dny)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
    4 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Mohli by tam zařadit nějakou lehčí obtížnost.

Nepovinně. Nebojte, vy masochisti byste o nic nepřišli. Nám casualům by to pomohlo. ;)
    12.1. (5 dnů)

reagovat

• W (anonym)
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Na první hraní jsem dostával hrozně po tlamě *1* , ale pak se do toho člověk dostane, netřeba vzdávat, jen to vyžaduje víc hráčovi pozornosti *5*
      12.1. (5 dnů)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
        5 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Věřím tomu, že se do toho člověk dostane, ale pořád ty boje zabírají víc času a stojí víc úsilí, než bych tomu rád věnoval. Docela mě zajímá ten svět a myslím si, že není nic proti ničemu, když mi dovolí ho prochodit, aniž bych měl příliš ošoupané prsty. :) Třeba v FPS jsou taky nejlehčí úrovně obtížnosti, v životě bych je takhle nehrál, ale chápu, že jsou lidi, kteří to tak mají rádi. A kdo jsem já, abych jim diktoval, jak si mají užít hru, za kterou si zaplatili.
        13.1. (5 dnů)

reagovat

• W (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Asi by to přišlo o ten náboj, super pocit když to začneš skládat po velkém usilím *3* .
          13.1. (5 dnů)

reagovat

• blocker (anonym)
          2 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Ide o to, že tá hra si vybudovala povesť práve na vysokej obtiažnosti, urobiť z toho casual záležitosť, to by si moc nepomohli, aj keby bola len voliteľná.
          13.1. (4 dny)

reagovat

• eee (anonym)
            1 souhlasí, 1 nesouhlasí
            tak at si zahraje trojku, ta sla vice k mainstreamu, uz musís daleko mene resit vahu zbrani, mas tam teleporty od zacatku, je lépe pripravena na coop, takze si tam muzes pomoct, je graficky atraktivní a porad je to hodne kvalitni hra, ano ty DLC jsou obtizne jako prase, ale tsou stejne jenom pro ty zkusene hrace delane..
            13.1. (4 dny)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
            4 souhlasí, 1 nesouhlasí
            Já myslím, že po tolika letech po vydání už by to pověsti značky neuškodilo. :)
            13.1. (4 dny)

reagovat

• eee (anonym)
              1 souhlasí, 1 nesouhlasí
              to je série, která má dost náročné fanoušky(dost často až otravné blbce) Spoustu lidi nevadí trojku jen proto, že tam nefungovalo poise. Kdyby přišli s casual obtížností, tak bys viděl ten hate...
              13.1. (4 dny)

• eee (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              nenávidí trojku*
              13.1. (4 dny)

• Prase (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Jak už zmiňovali lidi nade mnou, Dark Souls by s casual obtížností ztratily velkou část svýho specifickýho kouzla. Bez toho napětí, adrenalinu a pocitu zadostiučinění, když se dostaneš skrz obtížnou lokaci, nebo konečně porazíš obzvlášť tuhýho bosse ti zbyde "jenom" velmi dobrá RPG rubačka se super lore, vynikajícim level designem, ale i naprosto dementní AI a hromadou divnejch bugů.
          15.1. (2 dny)

reagovat

• Petr (anonym)
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Ne.
      12.1. (5 dnů)

reagovat

• lolo (anonym)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Ta hra je naprosto jednoduchá, stačí hrát v coopu nebo podle návodu...
      13.1. (5 dnů)

reagovat

• muslimak (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Shut up and take my money!
    12.1. (5 dnů)

reagovat

• ewan (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tenhle klenot by potřeboval péči mistrů, kteří by oprašovali každou texturu s respektem. Ve finále dostaneme sweetFX, lepší rozlišení a odemčené FPS a novou cenu *4*
    12.1. (5 dnů)

reagovat

• W (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Máš recht, tohle by měl dělat někdo s citem, mám obavy jak to dopadne. Zas hůř jak původní snad ne *1*
      12.1. (5 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 4 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.90.237.148.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.