Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje léčitelka Matka Tereza získala vlastnost Nymfomanka *1*
    • Na Tvém příspěvku je vidět jak se nehodí hodnocení souhlasím/nesouhlasím. Možná by bylo fajn kdyby bylo líbí/nelíbí i souhlasím/nesouhlasím? Jinak Líbí/nelíbí je obecnější a trefí se do všeho, souhlasit/nesouhlasit se dá jen s názorem a v jiných případech to vypadá divně :D
  • Lotr
    Tak jsem si to jen tak ze srandy zkusil a musím říct že je to neuvěřitelně vtipná hra.
    Velitel party je kleptomanický syfilitik se sklony k sadismu. Jen čekám kdy mojí partě už naprosto hrábne. To že všichni mají tetanus jim asi také moc nepomáhá.
    K tomu přičteme fakt že je jejich zaměstnavatel zásadně nechá chodit na mise naprosto bez vybavení i toho nejzákladnějšího...nu je to opravdu hra s hlubokým černým humorem.
  • Chim
    Tak tohle se hodně povedlo. Dnes asi půjdu spát až zítra *1*
  • Vogon
    Mé dojmy z hraní: "Zku*vený syfilis!"
    • Nemáš souložit se špinavci
  • Jen aby se to trochu nezvrhlo. Pamatuji si Ishar - v jednicce jsem mel ve skupine dobre i zle postavy. Ve dvojce se zacali vsichni nenavidet, coz vyustilo v to, ze se mlatili navzajem, misto toho, aby kydlili prisery. Tusim, ze ve trojce uz mi zbyly 2 postavy a ty se nenavidely. Kdyz jsem jednu z nich vykopl. Tak to nepomohlo, protoze ta jedina postava mlatila sama sebe. Tomu ja rikam psycho.
  • bude to super hra .. ale počkal bych si až ji plně vydají .. zatím některé mechaniky nemají plně vybalancované . příklady ... zneužívání stun locku posledního nepřítele k dohealování celé grupy, někteří hrdinové jsou o hodně silnější než jiní třeba 2x helion až 3x helion strategie .. v průběhu hry se snižuje obtížnost ... to že je mnohem efektivnější okamžitá dmg (hlavně crit buildy) a stuny než buffy, healy,dotky či spelly které pohybují s pořadím nepřátel ... takže si počkejte až tu hru doladí protože má neuvěřitelný potenciál ...
    • navíc hlavní úkol je dostat všechny postavy na level 6 a pochybuju, že by se ti chtělo hrát vždy každou postavu se třemi heliony.
    • Uz to trochu ladili, stunlock uz velmi nejde a aj helionov trojutok dostal slusny nerf.
      • to moc rád slyším :) vím že na tom usilovně pracujou počkám si až budou hotovy a pak si to užiju naplno
  • VaZqeZ_EU
    Asi takhle:
    - Líbí se mi art-styl "zatím" a hra jako taková je opravdu zajímavá.
    - Samotné mechaniky hry jsou parádní ale hra doplácí na nevyváženost těchto mechanik (čímž se stává pekelně těžkou, dokonce více, než by samotní autoři chtěli) a neobsahuje cíl.
    - Momentálně je třeba počkat na finální verzi, dva až tři patche, a u mne není co řešit *14*
    • Hra je těžká jenom ze začátku, než pochopíte co jak funguje a jak sestavit dobrou partu, později se stává dost lehkou.
      • Veteran questy su dost narocne.
      • pravda a taky, než našetříte peníze, aby hrdinové vládli nejlepším vybavením, nejlepšíma obyčejnýma a kempovacíma skilama a na léčení aby netrpěli všemožnýma neduhama. Mám už to skoro projeté: 10/10.
      • VaZqeZ_EU
        Ano, to je období, kdy se zdá, že jde vše jak má.
        ..ale dříve či později, ti nebudou vycházet "náhodné" události, a začneš "opět" trpět.
    • Morraw
      Já čekám. Early access ze zásady nekupuju, ale od loňska to mám na seznamu must play. Takže jsem rád, že se to zatím vyvíjí dobře.
  • Tahle hra je návyková jako prase, nainstaloval jsem ji před čtyřmi dny a už jsem na ní strávil asi 18 hodin, což je momentálně 2x víc než u nudného Far Cry 4.Grafika je stylová a odpovídá Indie rozpočtu, ale hra má tolik prvků a je neskutečně domyšlená, že bych jí dal tak 9/10. Posedlost zvaná "ještě jedno kolo a jdu spát" si nezadá s Heroesama. podle obrázků by to mohl někdo odsoudit, ale hraje se to svižně, animace jsou stylové, rozmanitost prostředí i hratelných class je obdivuhodná. Žádné bugy jsme nezaznamenal, hra mi všehovšudy spadla jednou, ale sama se úkládá snad po každém kole, takže jsem ihne naskočil na vlak a pokračoval Obtížnost brutální. Neignorujte pochodně!
  • Myslím, že Poe si před 120ti lety neuměl ani představit jakou formu rip-offu jeho dílo zažije.
    • eStar
      Nejsem znalcem všech děl od Poa, ale tady se mi spíš zdá že se autoři hry inspirovali Lovecraftem, některá ta monstra a kouzla jak kdyby vypadla z jeho povídek.
      • Já toho zase moc neznám od Lovecrafta, ale máš pravdu určitě tam ta podoba *4* Já sem to ani nemyslel špatně, ten rip-off, v podstatě jsem mnohem radši když se někdo inspiruje u Poa nebo Lovecrafta a udělá to dobře než když se neispiruje nikde.. mě to hned připomnělo The Fall of the House of Usher, jak ten děda na začátku toho traileru píše ten dopis "někomu" aby přijel.. a taky ty stromy kolem toho domu a ten dům. a tu depresi té rodiny.
  • Je to super záležitost, vřele doporučuji! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit