Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    Jsem rád, že má místní redakce koule dělat věci, u kterých je jasný že se nebudou líbit každýmu. Občas mi to taky nesedne, ale rozhodně furt lepší než nuda (často vydávaná za "velkou informační hodnotu") a šeď na ostatních tuzemských serverech. Komu se to líbí, ať na to kouká, ostatní můžou s klidem jít jinam. Nechápu proč sem chodí někdo, kdo má potřebu pořád psát jak je to strašný a jak se mu to nelíbí
    • filias
      Já jsem se přesně kvůli těmto VR rozhodl posílat svých 70 zlatek měsíčně TG. Je to takový závan starých časů recenzí z Exacalibru/Score.
    • k čemu ta diskuze teda potom je?
      Vbudilo to v lidech názory, které tu prezentujou. Kdyby to bylo naopak fantastiký a každej by tu psal své unešené názory, co bys říkal potom?

      Já musim říct, že jsem se díky těmhle diskuzím dozvěděl víc, než ze samostatné recenze, natož videorecenze. Pokud je ale samotný článek špatný/dobrý, nevidim proč by nemohla zaznít i kritka na něj
      • bobsh
        Dobře, ale když je tu pár uživatelů, kterým se nelíbí skoro nic a ke každýmu článku to vytrvale píšou do diskuze, to pak vážně nechápu proč sem chodí. Zhodnocení článku/videa ok, ale tady se neřeší skoro nic jinýho, diskuze by, podle mě, měla sloužit hlavně k probírání hry samotný.

        (pak ještě nechápu, proč má každej potřebu sdělovat světu že se mu něco nelíbí a jako bonus rovnou odsoudit ty, kterým se to líbí)
        • 13_11
          Já to beru tak, že i když štěkají, plivají a nadávají, tenhle server, potažmo místní diskuze jim za tu námahu stojí. Proč? Mají to tu rádi.

          To je pro životaschopnost jakéhokoliv webu vždycky skvělá zpráva. Způsob, jakým to však dělají... jó, to je už na jinčí a delší povídání... při měsíci někde u táboráku.
  • Cosi
    Jj, kosi sou prostě super.
  • Tynno
    Fakt dost super hra))), soundtrack samozřejmě taky,bodejť by ne když je to práce Jesper Kyda (AC serie a další)
  • Recenze, tedy videorecenze jsou opravdu nejlepší co sem kdy od koho viděl, skvěle se na ně kouká, mají něco do sebe, jsou v něčem prostě lepší a jiné...
    Lukáše Grygara taky uznávám jako člověka a odborníka na hry, líbí se mi jeho humor, názory atd...
    ted konečně DOATAZ... :-)
    to jeho "fakt dost super" už když to tam zaznělo poprví mi to přišlo divný a na podruhý nebo na potřetí a navíc to jakým to říkal tónem, tak mi hned bylo jasný, že to je nějaká trochu recese, nebo prostě nějaká pr*el... ale opravdu nevím na co přímo to má být reakce...? vysvětlími to někdo... strašně mě to zajímá.... díky moc...
    • Recenze, tedy videorecenze Lukáše Grygara samozřejmě...
      • pluska a mínuska jsou hezký, idkyž teda nechápu proč můj příspěvek má "plusy" a přispěvek, kterej jen dopolňuje info z původního příspěvku, který mi vypadlo, tak má "mínuska" ale jinak je to šumák...
        Ale opravdu někdo neví na co bylo to "fakt dost super" reakce...?
  • Jak se to da prehrat na androidu? Pise mi to "neplatny datovy proud".
  • Nejhorší videorecenze v historii tohoto webu. Z toho fakt dost super mě eště teď bolí uši. Co to mělo jako znamenat?? *11* *11* *10*
    • BLADIA-AMNESIA
      O cem prosimte mluvis?
      • Kronoss1
        Hádej 3x.
        • Jsou zapotřebí?
          • Kronoss1
            *1*
    • smejki
      hádej, máš tři pokusy
      • Kronoss1
        Jsou zapotřebí?
        • smejki
          a to je měřítko čeho?
          Kdyby se hry dělaly jen na základě toho, co je nutné, komunikovaly by s tebou pomocí děrných štítků.
  • Tak ja se pridam taky s trochou do mlynku. Dneska rano jsem sedel na "privy" a cetl si level s recenzi na MGS od pana Bulire. To co tu predvedl pan Grygar je v porovnani s tim jak clanek hospodarskych novin vs Bravo girl. Stydte se pane Grygare. Stydte se Vy masy, kterym takovy slint staci a povazuji jej za recenzi.
    • Kronoss1
      To nemá s recenzí ani novinařinou nic společného, ale dle mínusů vidíš, že lidi mají rádi trapný "humor" a ještě tomu říkají sofistikovaný humor. Prostě přišla doba nagelovaných Justinů, "sofistikovaných" *7* Grygarů, nulové novinařiny a roztálých ledovců, bohužel.
      • smejki
        jo! a monty pythoni byli skupina hnojem zasviněných buranů s nízkým IQ!
        • To je jak porovnávat Červeného Trpaslíka a Estrádu na Nově. Jiný styl, jiná liga, jiná úroveň.
        • taky nechápu smysl tvého příspěvku
        • Kein
          Opravdu tohle srovnáváš s pythonama? Ale no tak...
          • smejki
            opravdu nepoznáš, že tahle paralela není srovnání na základě úrovně nýbrž a základě "osudu"?
        • Thorleif_cz
          +1 tobě Smejki.
          And now something completely different... The larch!
          Já jsem se u tý recenze fakt bavil a jsem rád, že jsem si nejdřív projel první várku afektovaných postů.
    • Black_Hand
      videorecenze je na games DOPLNEK normalni recenze. pokud chces seriozni pohled tak sem: http://games.tiscali.cz/recenze/darksiders-ii-recenze-60537 .
  • Black_Hand
    copak si snupal lukasi :)))?!

    ano, "fakt dost super" bylo trochu "over-the-top" asi tak jako hra.
    a koukam, ze se ti nejak zalibilo echo :).

    a zda se mi to, nebo DS2 ma fakt dost super soundtrack?
    • Souhlasím, soundtrack ve hře je skvělý a sedí tam, ale samotný bych si ho asi nepustil.
      • 13_11
        Poslední dva dny nedělám nic jinýho... Ke hře se dostanu bůhvíkdy.
        • Black_Hand
          no u me ted dominuje soundtrack jine, cerstve (na PC) vydane hry :).
          • 13_11
            A kdo uhádne, co je to za hru, dostane od tebe ten soundtrack za odměnu?
            • Black_Hand
              ne :P. samozrejme, ze myslim dark souls. ale uz jsem to zminoval nekolikrat, tak jsem s tim nechtel otravovat :X.
      • Black_Hand
        ja mozna, to se uvidi az (jestli) si to zahraju.
  • Hru sem sice nehral ale Darksiders jednicku sem si koupil hodne levne rovnou s gamepadem :) at kdy chce rika co chce hralo s emi to s tim hodne pohodlne a ani nemam chut zkuset to n klavesnici a pokud nejsem kvuli tomu true pcckar tak fajn :D
  • Dobrou recenzi kazí hodnocení všech vyzdvižených prvků "fakt dost super." Pochopil bych to u nějaké špatné hry, ale Darksiders by si zasloužili širší slovní zásobu.
    • Taky mi přišlo, že si ze hry spíš dělá srandu, než aby se snažil být vtipný.
    • Já jsem měl z recenze pocit, že hra na konci dostane tak 4 nebo 5/10. Devítka mě vysloveně překvapila. Nevím, když někdo prohlásí, že je něco "fakt super", tak to ve mě evokuje opak.
      • Recenzent hru chválí od začátku do konce a tys očekával 4 nebo 5/10? To jako vážně?
      • Tak já počítal s vysokým hodnocením, protože je to vážně dobrá hra, pouze jsem čekal lepší videorecenzi.
    • Stále nechápu, proč se tolik lidí této recenze zastává. Možná vám to přijde fakt dost super vtipné. Já mám vtipy rád, ať už "měkké" nebo brutální, ale tohle mi nesedlo. O hře bych se z této recenze nedozvěděl nic, takže i kdyby tam nebyla tato humorná vložka, recenze by byla jenom zhlédnutím pár cutscén ze hry. Nic proti Lukášovi, jenom si myslím, že tohle byl krok vedle a budu rád, pokud se tento styl recenze již nebude opakovat. Zdá se mi, že kdyby tu recenzi udělal kdokoli jiný, tak by se diskuze otočila naruby. (Ostatní Lukášovi recenze mě přijdou v pořádku)

      Myslel jsem, že když tu slušně napíši svůj názor, dozvím se nějaké důvody, proč je tato recenze tak skvělá, jak někteří z vás tvrdí. Bohužel pročtením diskuze je mi jasné, že se dozvím, že nemám smysl pro humor, nadsázku a podobně. Proč by člověk měl vyžadovat kvalitu, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit