Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bavi me lidi kteri maji potrebu hejtovat do diskuze hru ktera je pry vubec nezajima....lidi nebudte nastvany ze vam mamka nezaplatila wowko a stahnete si z torrentu novej cod a drze hubu :p....rikejte si o wowku co chcete, ale fakt je ze proste nema konkurenci. Je to jedine plnohodnotne zapadni mmorpg. Jasne budete mi tady cpat gw2...coz je pekna hra a penez co sem za ni dal nelituju, ale proste to neni ono. Navic v dungach(raidy tam nejsou vubec) bez rolí v podstate hraje kazdej sam za sebe coz je dost trapny pac mmo ny melw byt o spolupraci.

    Na wowku me vadi spousta veci ale furt to je top.
    • Ja tu zadnej hejt nevidim. Vidim tu jen uprimny nazory lidi, kteri hru bud hrali nebo hrajou. A pak tu vidim jeden multiclass white knighta/fanboye.
    • Goro bílý pes má pravdu.
  • Narozdiel od WoD ktoré ma už pri ohlásení nezaujalo a nehral som ho, na LEgion sa celkom teším. Dufam, že Demonhunter bude začínat na 100 lvl a ak ano určite si novu expanziu zahram
    • ano bude, budeš tam mít prequel s illidanem (něco jak má dk s arthasem) a pak tě to vyhodí akorát do nového obsahu na broken isles
  • Dostali jste to co jste chtěli. Nagy, Emerald Dream, Legie, Demon Hunter...A furt brečíte. Cokoliv Blizzard vydá hned musí nějací idioti kritizovat. Vám se fakt nikdo nezavděčí. Je mi z toho zle. *11*
  • Krucinál, hlavně vraťte starý systém 3 talentových stromů ať si můžu opět nakombinovat unikátního hybrida. Tohleto, musíš si vybrat jednu specializaci, s tim jděte do kopru. No a nová klasa pecka, to zase bude ve WoWku pobíhat armáda Illidanů.

    PS: Opište kod JBN - Jebu na to, fakt... *12*
    • lol unikatni hybrid, s tim si mohl hrát akorat tak solo, protože by te nikdo nevzal do dungeonu raidu, areny a v BG by jsi byl taky jen na obtíž
  • kolikate ze uz to pradavne zlo se probralo z utrob zeme a casu :) ...kolik jich tam asi jeste drime *15* ...money money money *1*
    • a podle tebe co? :) měli by to zabalit a těch x milionů hráčů přestat dojit? všude máš money money money, nevím proč to vůbec ještě řešíš :D i tu na games potřebujou money money money, aby si tu mohl hateovat :)
    • a to jich VELKOOU spoustu uz recykluji, viz posledni datadisk a ted jete Illidan....

      mohlo by se to treba taky odehravat v outlandu..... pac visjak.... pro zmenu :D
  • podle mě to ještě budou tak dvě expanze, než už to bude opravdu konec wow. myslím, že wod a tento datáč je jejich poslední naděje něco s wowkem udělat, aby bylo znovu atraktivní. a wod se přes slibný začátek ukázalo jako bída. a legion expanze mi přijde zatím spíše jako výprodej před zavřením obchodu: tady máte všechno, co jste chtěli a měli rádi. enjoy dokud můžete. 5,7 mil je hodně a pravděpodobně se na legion vrátím kvůli příběhu, ale už to pujde jen dolů. 10 let je hodně. je čas jít dál.
    • Krescz
      ...by úplně každý už před 4 lety
  • Blizzard jde od pomalu a jistě do sra.. od doby co ho koupil Activision a začal pomalu a jistě dělat z krásných projektů akorát recykl a rejžák na prachy. A co si budem povídat je spousta vývojářských studií, které jen čekají na to až lidem dojde, že cpát prachy Blizzardu nechce. Už jen jejich finanční politika a kvalita kontentu si totálně odporují. Dejte na moje slova z těch 5,6 milionu se stane do dvou měsíců od vydání míň než 4 a postupně Blizzard na tohle dojede (už aby to bylo, od roku 2005 si zaslouží dostat facku a probrat)
    • Problem je ten, ze wow je bez mmo konkurence a nikdo jinej uz se s investicema do ni nehrne, takze blizzard si svoji pozici muze udrzovat docela lehce. Brzo ohlasi w4 a vsichni se zase pos3rou, a az ho dohraji, zase si zaplati wow.
      • Warcraft 4 asi těžko...Příběh Warcraftu se rozvíjí ve WoW a myslím si že se sérií WC je konec.
        • Proč by ne? WoW má stále jeden ustálený hlavní příběh, v každém datadisku..
          Ale ne, Blizzard začne dělat na W4 až bude mít uzavřenou kapitolu kolem SC2, protože by byly samy proti sobě, kdyby si přidávaly ke své královské strategii, která nemá konkurenci, konkurenci.
          Takhle ekonomika nefunguje, počkají ještě tak rok, dva, než lidi budou brečet že nemají žádnou strategii, že tu je pouze SC2.
          Tak z fleku vyleze W4 už na novém enginu a všichni zase si sednou na prd3l z prvního gameplay videa, jako tehdy před X lety na SC2, kdy já oosbně jsem si řikal, jak je to krásný, že mi to neutáhne to moje namakaný Pentium 4 :D s 256MB grafikou
      • guild wars 2
        • pobavil
    • nightborne
      Až na to, že tohle s ocelovou jistotou předpovídaj ekšperti už asi tak osm let. Dejte na mě, do pár měsíců je po Blizzu! To tak.
  • WoWko hraju uz nakejch 7-8 let a zatim to vydada celkem slusne. Podle marketingu...Ale po WoD uz jim to tak nezeru. To co ted slibuji a ukazuji je moc hezke na papire,ale to WoD vypadal taky. Pulka veci nebude, Demonhunter bude mega broken. Nez stacej aspon trochu fixnout PvP,tak oznamej dalsi expanzi ( na 100% zase nejaka recyklace aka LichKing) a ze vlastne nema smysl ani fixovat neco,kdyz za pul roku je tady dalsi datac. Jedine,co jim stale jde jsou dobre raidy a krasne zony. Kazda classa ma ted rotaci 1,2,3,1,2,3 coz me sere neskutecne, pze kdybych chtel mackat 1 2 3,tak hraju nakou dementni mobu.. Jde to s wowkem od 10 k 5. A poprve za tech 8 let verim, ze wowko umira. A nebude to diky jine MMORPG hre,ktera ho sejme,ale diky vlastnim developerum,kteri si znici wowko sami. A ten kolotoc s Lorem dost blokuje dalsi vydani Warcraftu 4, pze fakt nevim jak chteji na WoWko navazovat.. Tak uz jsem se vybrecel a je mi hned lepe. Jdu se nekam k vode osmahnout,hezky vikend preju *3*
    • Neni to uplna recyklace contentu ale spise opakovani stejneho stylu lore. Legion neni nic noveho a je to jen opakovani toho co ve WoW uz bylo nekolikrat = Nekdo otevtre portal(pripadne neco se probudi/objevi/ozivi atd) ze ktereho zacnou vyskakovat zaporaci, mezi nima se ukaze hlavni velkej zaporak kteryho nakonci vzdy zabijeme pripadne mu prestane hrabat a prida se knam. Po technicke strance Legion vypada pekne, Artefakt zbrane jsou fajn(az na ten Ashbringer pro vsechny), Class Orders a novej honor system je taky dobrej ale to lore je takove divne.
  • Pro mě Warcraft lore končí Lich Kingem, kdy vlastně hlavní zápletku s Pány a nákazou, která gradovala od Warcraft III až po WoW:Wrath of the Lich King a vše to stálo pouze na Hrdinech, kdy každá postava měla svojí úlohu. To byl pro mě poslední hlavní geniální příběh, který dotvářelo tisíce dalších příběhů a všechno do sebe zapadalo a Blizzard ještě nevařil z vody
    • kostejnesmrtelny
      Jop.

      "Tell them only that The Lich King is dead and World of Warcraft died with him."
      • "there always must be a lich king"
    • Presne. K tomuto bych je dodal ze Cataclysm mel hodne velke potencial co se tyce lore ale vubec se jim to nepovedlo zrealizovat.
  • Už se nemůžu dočkat až ho budu mít. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit