Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5,6mil hráčů pred vydanim datadisku u 10let stary hry.
    Slušnej oddíl zřejmě... *7*
    • no, on ten datadisk je ještě hodně daleko. U předchozích datadisků trvala beta vždy rok.
  • Len tak zo srandy- koľko miesta zaberá WoW spolu so všetkými datadiskami? *1*
    • 31,2 GB
  • Tak příští rok nějak oživíme Arthase, co říkáte? :D
    • Jen to prosím ne, protože tím by zničili jednoho z nejoblibenějších hrdinů...

      Už to vidim jak udělaj crossover s Thrallem a Arthasem... Protože oba jsou nej postavy, takže proč by jsme je nedali proti sobě? Lidi budou šílet a Blizzard bude mít miliardy... Jupíííííííííííííí
    • Nene, příběh bude o jeho záchraně, pozměníme zase trošku běh událostí a bude tam jiný lich king a proti němu nás povede zachráněný Arthas i s jeho taťkou, který byl pouze v kritickém stavu, nikoliv mrtvý ;)
    • To není vůbec špatnej nápad :-)
      Ne vážně myslím, že kdyby tohle udělali, tak by to do hra přitáhlo spoustu hráčů, kteří skončili právě smrtní Arthase hrát (jako třeba já), protože to byla ta nejlepší postava z Warcraftu - můj názor.
  • Vogon
    Hráči: "Dejte nám nový obsah!"
    Bliizz: "Tady ho máte!"
    Hráči: "Vy parchanti, co nám dáváte obsah? Vy nás určitě chcete okrást!"
    • kostejnesmrtelny
      Mňo, v tomhle případě spíš řvou proto, že poslední expanze zahrnovala jen jeden content patch (proti standardním dvěma až třem) a přitom byla dražší, než ty předchozí.
      • Shania
        Budou řvát pořád, ať udělají cokoliv:) Co se líbí jednomu, se nelíbí druhému.

        Pro mě by bylo fine mít každý rok nový datadisk, hraju hlavně na začátků, levelování ve WOD mě velmi bavilo, naproti tomu raidovaní a nové content patche už nejsou moc pro mě.

        Takže já jsme rád za nový datadisk, který si zase užiji a doufám že budu moc po zbytek roku jen vydělávat peníze přes minihry..
        • Asharak
          Sub na začátku a konci expanze, nejlepší věc co můžeš udělat ^^ Škoda je že Draenor je zábavný jen při prvním projití, podruhé už to netáhne *12*
  • WoW je dojná kjáva už od Cataclysmu, kde pouze vydávali nové postavy, textury apod...
    Nehledě nato, že Pandy jsou pro mě stále a pořád nejhorší hratelná rasa, která do světa WoW vůbec nepasuje.

    Takže tu máme poslední kvalitní datadisk - Wrath of the Lich King... a pak špatné Cataclysm, Pandaria... a až nyní přišel celkem kvalitní Dreanor, který pozměnil hodně věcí. Tak můžem očekávat že Legie zase navrátí svět do Burningu, takže vlastně můžem ty 4datadisky vypustit a dělat že se nic nedělo? :D

    Kéž by přišel datadisk, který by všechny zničil, bylo by to jen WoW a děcka s mekáčem, by měli 40kilo míň
    • Pandy tam nepasují? Jsou v příběhu už od Warcraftu III...
      • Asharak
        Lidi s tímhle argumentem jsou ještě víc otravnější než hateři toho, že se vůbec Pandareni objevili ._. Zatím nejlepší věc z posledních 3 datadisků. Zase čekat rok a něco než se objeví někdo nový místo všechn co už známe, pokud se teda nezjeví Arthas, nevezme si Jainu a spolu zrodí Deathwinga.
      • Pandy? :D A srandu si ze mě neděláš?

        V celém W3 byl pouze Brewmaster, pouze jako cestovatel... A mluvilo se dokonce v Rexxarově přídavku, že stejně jako Trollové, jsou Pandy už vyhlazené...
        • Trollové a vyhlazení?
          Jo a zahraj si tu kampaň v Ledovém trůnu...
    • Asharak
      Co je na Pandarii špatného? Kromě pand? *7*
      • Celej příběh je hloupej a staví pouze na Garroshovi.
        Vždycky když byla nějaká zápletka, tak se zaobírala jak Hordou tak i Aliancí, tím, že ten problém většinou řešily spolu, proti sobě. Tady to je pouze o jedný postavě, kde vlastně celej příběh nemá žádný dopad na svět. Pouze slouží jako intro pro Dreanors... Což je pro mě špatně, protože abych si užil hlavní příběh, tak musím hrát vlastně dvě hry.

        Krom toho, herně hra strašně upadla. Zjednodušila se, a vlastně i obyčejnej člověk bez guildy se dokázal procpat do větších instancí. Což na Vanile by se nedostal ani přes "začátek"..
        • Asharak
          Nj, stejně jako se k vůli Deathwingovi objevil Cataclysm, já mám za základ MoP spíš Sha. Ale víc než hlavní příběh tam byl skvělý content kolem, zajímavé frakce a příjemný gameplay kolem, což se o WoD a Cata moc říct nedá, tam je dost věcí už dávno známých a není to tak "wow".
          Zjednodušení tam je bohužel, a nejhorší věc co vymysleli, dát každému legendárku... kam až to dotáhli nakonec, lol. Pomalu by měli vymyslet něco víc než Legendary a místo epického gearu dát legendární :3
        • Shania
          Víš je zajímavé, že najednou je to nejoblíbenější datadisk v komunitě. Uvidíme co se bude říkat ao aktuálně nejhorším datadisku WOD až skončí Legion:))
  • kostejnesmrtelny
    "Prodávané civilizace"?
  • (Money) grinding legion?
    myslím, že Blizzardi začínají tušit začátek pádu WoWka a jdou tvrdě na dojnou krávu....
    • Tak je samozřejmé, že jakmile ti hra jde dolů tak se snažíš na tom získat peníze navíc říkali, že už se tomu nechtějí tak zaměřovat na wowko a spíš na jiné hry, které vydělávají dost a víc hráčů je hraje .. Ikdyž je pravda, že ted docela se wow tým zvětšil a změnil dost a tak to jde vidět .. do hry přijde Emerald dream, Titáni, demon hunter - Illidan, legie, Azshara prostě vše co kdo kdy chtěl .. tady je :D proto chtějí furt ty hráče udržet ale ví, že na dlouho už ne .. tak zmenší tým a milk .. ale co už :D
      • Asharak
        No, kdyby to sem hodili už místo Draenoru a nesrali se do alternativ, hned by to bylo lepší, alespoň bych to tak viděl radši. Bohužel sice vyhypovali návrat těch co ve WoWku nikdy nebyli, ale jelikož to doje*li a celkově se okolo nich nic moc nedělo, dopadl WoD dost bídně :( Pokud tohle nezlepší v dalších datáčích tak to dopadne stejně.
  • eh, len jedna vec, prečo nemohli skopiť Legion a Draenor do jedného packu ? Ja viem, že zarábaj keš, ale tak toto už fakt smrdí...
    • Asharak
      Protože Draenor je nudný. Doufám že nebude nový datáč zase za 1200,- ale půjde níž >_> Což asi ne.
      • mňa napríklad fest nasrali, keď rozdávali v podstate wow zadarmo s datadisko Draenor, to hráči ktorí kupovali všetky tie datadisky nemohli dostať zadarmo Draenor ? Veď keď máš 3 či koľko hier už zakúpených a nejaký ten čas nahraný, tak by ti ten Blizzard mohol dať aspoň takúto úľavu, miesto toho to dostali iba nováčikovia a account selleri :D
        • ty si pro ně byl už jistej, tak ty prostředky využili na nábor novejch... je to prostě kalkul, peníze vždy až na uplně prvním místě, vždyt máme kapitalismus, mas to i v názvu a maximalizace zisku je definice, prostě parádička

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit