Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    tuhle blbost si skoro nikdo nekoupi a bude se zase nadavat na zly piraty...snad nedali moc penez na port *7*
    • Budte radi že vám na pc vobec čosi vydaju a neremcajte... Nevichádza... remcáte, píšete petície a podobné blbosti ... víde a remcáte ešte viac...
      • To "remcanie" bude asi iba v tvojej hlave, ja som nikdy o ziadnu hru z konzole "neremcal"(tomuto slovu nerozumiem, neexistuje v Slovencine), nevydaju? ...kludne, zahram si nieco ine, co ma oslovilo.Jedine co ma ako konverzia z konzol skutocne potesilo, bol Alan Wake, inak ma to netankuje, aj napriek tomu,ze verim,ze sa jedna o kvalitne tituly.
        • http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/remcat
          • Ty chytrak, to je Ceske slovo, v Slovencine ziadne remcat nieje.
      • CRYPT
        Dovolim si castecne nesouhlasit. Petice se pisi jen u kvalitnich her, ktere oslovilo i PC publikum. Pokud by dana firma ze zvedavosti udelala anketu s pribliznymi cisly, kdo ma zajem si zahrat pripadny pc port, potom by se dle toho mohli ridit. Potom se muze nadavat na piraty, ale pokud udelaj epickou sra*ku a pirat si ji stahne a za 10 minut odinstaluje neni na vine pirta, ale vyvojar
      • jindra.veliky
        nejlepsi hry jsou uz vydany, tak at.... *12* *5*

        (od roku 2008 jsem nedohral ani jednu hru, ani jsem se k jedny znovu nevratil...)
        • Ferdis2
          Tvoji rodičia sú krutí, že ti nekúpili teletubbies. To by si možno dohral... *1*
    • BoB.2
      Já hrál (skoro) všechny díly, tak tenhle si určitě nenechám ujít.
    • Trisska
      Na port ne, ale na reklamu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit