Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • No vzdyt ji prave odlozili, puvodne to melo vyjit hned v dubdu, dokonce snad 1. dubna :D
  • sním či bdím? nečekal jsem, že se toho někdy dožiju... jednou až budu dětem vyprávět: "Ano děti... já jsem zažil vydání Duke Nukem Dorever"
  • http://www.youtube.com/watch?v=_5svP9Wu0nk
    • Hell, I'd still hit it! na tu troj-prsou příšeru *1* Už se docela těším, co z toho vyleze...
    • Holy shit ! Hail to the king!
  • Pokud DNF opravdu vyjde, tak to bude jedna z nejdéle vládnoucích herních sérií v historii. To, na co potřeboval Final Fantasy 13 dílu, Duke Nukem zvládl s jednou(a půl) hrou.
    • No ale DN3D je v skutočnosti 3. diel *3*
  • Nevěřím a neuvěřím dokud ho nebudu mít na stole *2*
  • Tahle hra je legenda a doufám že se tu najde někdo, kdo se jako já těší kurvy u tyče, prasata s 12kou brokovnicí a pořádnej nářez hlášek............. Your face your ass, what's the difference!! Už teď mu odpouštím vše nedokonalé, dyk je to Atomový Vévoda :D
    • kurva to máš sakru pravdu je to král akčních her se vráci zpátky na scénu a věřim že všecky nový hry položí na prdel !!! *1* *1* *1*
  • Slyším to jak dnes : "Ju wana dens ?" *1*
  • Vyjde Duke? To už se asi opravdu blíží ten konec světa *1*
  • *1* *1*
  • MrSanta
    Shake it baby.
    Duka si snad koupím, i kdyby dostával v recenzích hodnocení pod 5/10. To je prostě srdcová záležitost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit