Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já hlavně nechápu, co od toho všichni čekali. Už od začátku to vypadalo hrozně nudně a obyčejně. Outlast, Amnesia nebo Alien: Isolation mají zajímavé prostředí, hutnou atmosféru a strašidelné nepřátele. Tady to vypadá na pomalé chození po identických prázdných chodbách a "hororovou" atmosféru, kterou předčí i Luigi's Mansion.
  • Keyz
    Je to marný, no.
  • N7N7
    Mám dotaz, proč 4/10?

    V recenzi jsem se nedočetl jediné pozitivum, píšete: "horor, ve kterém se nedočkáme strachu", herní doba 2 hodiny, ošklivá grafika, dokonce hráče odrazujete od koupě.

    Tak za co tedy jsou ty 4 body?
  • není tam náhodou logo Unreal Engine 4 ? protože celý název je Unreal Engine 4, a ne Unreal 4 engine (mimochodem tahle blbost je i v článku :D)
  • Není to zas tak hrozný, jak se tady píše. Pravdou ovšem zůstává, že jsem čekal trochu víc.
  • Erien
    Hezká reklama pro UE.
  • GlaDOS
    Hrál jsem jednu špatnou hru, ale dal bych jí lepší hodnocení, protože se mi nelíbí úplně jiný typ her, který dostává víc.
  • Inquisitor
    To bylo zase keců a skutek opět někam utek.
  • Protože dnešní herní model je fakt pecka. Autoheal, autoaim, téměř nemožnost umřít, dlc hovadiny, cuscéna na každym rohu, zombie, dialogy na úrovni mentála. Pro tebe ale asi ideální.
  • oktavius66
    No já se na to tak strašně těšil a dopadlo to takhle... Ach jo. Proč všechno na co se těším jako malý kluk musí dopadnout špatně. Hrál jsem to sotva hodinu a půl a musím říci že opravdu nic moc... Ta hra už vůbec začala nějak špatně. Já čekal nějaké úvodní video a příjezd k budově abych se pokochal zvenku, jenomže se začíná už vevnitř a to mě celkem zklamalo. Nevím o co šlo, kdo jsem, kde jsem... Jenom jsem se spawnul s mobilem v ruce a sbíral červené a modré dopisy a utíkal před mrtvou holkou. Nemůžu té hře doslova popřít atmosféru. Ona ji totiž má dejme tomu dobrou, ale co z toho když tam není příběh a jde jenom o pobíhání sem a tam... Vlastně jde jenom o to, aby jste se neotáčeli. Jinak vám vlastně nic nehrozí. Ale jednou jsem se tam ale tak pos*al, že jsem to musel vypnout *15* . Jsem se jenom otočil a už jsem to měl v trenkách ! Ani za celý Outlast jsem se tak nelekl. Jinak bych chtěl říci že jsem hru nedohrál, ale i tak si myslím že půjde furt o to stejné co jsem v 1 h a půl viděl. Takže za mě 6/10. Skvělý nápad, ale není dokončen. Joooo a jenom chci říci že Unreal 4 je naprostá katastrofa ! To snad nemyslí vážně. Náročný teda až tak není jak jsem slyšel, a graficky co předváděli... to teda tahle hra nešahá videům ani po kotníky.
  • Tak s tebou nemůžu souhlasit. Taky jsem dostal tu hru jako bonus k nové grafice a jsem zklamaný. A hrál jsem to v noci, se sluchátky i na velké televizi jak píšeš a vůbec to se mnou nic nedělalo. Atmosféra velmi slabá, pořád jedno a to samé dokola a grafika opravdu mizerná. Tohle je opravdu špatný start nové enginu. Velké zklamání
  • S ním Tomáš Marný.
  • Nejak Vam nerozumim, sic sem za tuto hru neutratil ani penny ( dostal sem ji s grafikou) ale jeji jednoduchost se mi vazne libi. Zadne prehnane prvky v ovladani, zadna honba za naboji apod. Divim se ze autor recenze nepise nic o slibovanem rozsirovani pribehu opakovanym hranim ( osobne sem jeste nemam ozkousene). Nesouhlasim s nazory typu, ze by tuto hrumeli vydat na mobil. Ono atmosfericky je to uzasna hra, proto doporucuju sluchatka a velkoplosnou televizi. ano cekam ze se leknu nebo budu se bat, ale jen kvuli tomu nesnizim hodnoceni, obvzlast kdyz je to hororova hra. Rozhodne tisickrat lepsi nez hororove filmy za poslednich x let.
  • Napriklad vetsine tech ptakovin o 8mi barvach s hernim modelem z roku 1990, ktere tu dostavaji 9ky. :)
  • Veskoslav
    Pokud není nikterak úžasná, proč ji dáváš 6/7? Čemu pak dáváš 5 a níž?
  • Kinet1c
    suhlas
  • Neni to nikterak uzasna hra, dal bych ji tak 6-7, ale bavi me nasobne vice, nez vetsina indie ptakovin o 8mi barvach a 20ti pixelech, ktere tu posledni mesic bezne dostavaji 9/10.
  • NavrySS
    Horrorovka stojí za prd, a ani jako ''reklama'' na engine nefunguje *2* Až tedy na tu panenku v úvodním obrázku, z tý mám nas*áno pokaždý.
  • NavrySS
    Nech toho, slovo normální jeho slovník neobsahuje *7*
  • Ty fakt nejsi normální ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit