Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no možná že ne každý měsíc,ale cca 5 let zpátky to bylo uplně o něčem jiném ,to sem měl pořád co hrát ,teďka díky aspoň za dementní dark sould 2 který je uplně stejný (i graficky) jak 5 let starý deamon souls a je to jediná AAA za dlouhou dobu co dostala hodnocení na 90% a přitom je to blbost.před 5 lety by to byla dobrá hra ale v roce 2014 nic moc teda
    *1* *1*
  • Dřív to tak opravdu bylo, pamatuju si, že byly měsíce, kdy jsem měl několik nových cdček a nevěděl co dřív hrát a všechno to byly parádní hry. Tohle je fakt kktina tak někam na mobil.
  • Jack1947
    To zkusim, recenze pekne shrnula negativa ale i pozitiva a naladila me prijemne na tuhle pecku. *4* Aneb kdo nic neceka ten nic nedostane.
  • nwm... *tripple facepalm*, geniální AA hra každý měsíc, tak to žijem asi v jiném světě ;)
  • takove dementní hry at dělaji na mobil nebo ja nwm na co ale at takovyma srackama nezaplavujou PC a už vubec ne next gen konzole dpč,kde sou ty časy kde vychazela geniální AAA hra každý měsíc,teďka je to s bídou jednou za pul roku a jěště to jsou stejně dementní koridory na 5 hodin ,mám pocit že jediná dobrá hra v blízké budoucnosti je snad jenom kingdom come od warhorse
  • Já u toho vydržel teda jen pár minut a to Unreal 4 engine logo na začátku je více než trapné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit