Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy to pustěj?
  • S f2p to obvykle dopadne tak, ze kto zacne platit, zaplati omnoho viac za rovnaky obsah, aky by mal v pay2p v cene predplatneho. Niekto musi tych free hracov zaplatit...
    To by som este akceptoval, svoj cas a nervy si cenim na viac, ako par eur. Vacsi problem je komunita. Ked sa nieco da hrat zadarmo, pritiahne to cely odpad z internetu, vela deti a zaplavu hracov z chudobnejsich krajin, ktori zasadne nepouzivaju anglictinu a maju vyssiu tendenciu podvadzat. A proti cheatrom sa neda ani ucinne branit, vzdy si po odhaleni mozu vytvorit novy ucet.
  • A dal ?
  • Lidi jsou fakt nenormální, kočkopsi zejména... A co si přesně představuješ, prosím tě, že musíš pod každým F2P oznámením spamovat, že to je PODVOD a ZLODĚJI, HASIČI POMÓÓC!?

    Jako že to má být ÚPLNĚ zadarmo, mají ti dát VŠECHNO a žrát ode dneška PÍSEK? Nebo co přesně? Drtivá většina původně komerčních her, které přešly na F2P, se dá naprosto bez problémů hrát zadarmo, a když tě to baví, dáš do toho pár dolarů a užíváš si víc. Češi...
  • no, tak jsem si to trošku aktualizoval...,máš pravdu legacy účet (ten co se prodával za 20 dolarů) se všemi hrdiny už koupit nejde, v tom případě nevím, za co jsi zaplatil, při tvorbě účtu tam je nabídka vyměnit 30 dolarů za gold coiny, možná si to pleteš s tím, ale účet se všemi hrdiny už koupit nejde... Pokud jdou ale jednotlivý hrdinové dokoupit za silver coiny, které dostáváš zdarma hraním, tak v tom velký problém nevidím..., já stejně za celé své působení v téhle hře vyzkoušel jen tak 8 hrdinů a bavím se u toho už přes rok náramně...
  • samozřejmě že máš plnou hru, když zaplatíš 20 dolarů... *7*
  • No to prave ze nemas po prechodu na free to play coz je asi tak posledni mesic .
  • moc tomu nerozumím, pokud za hon nezaplatíš ani korunu, tak se ti bude každý týden točit 15 hrdinů, ale pokud sis koupil za 20 dolarů plnou verzi, máš přístup ke všem hrdinům a hraješ bez omezení. Chyba bude nejspíš někde na tvé straně, třeba jsi zapoměl aktivovat plnou hru pomocí serial number, nebo tak něco... Já mám plnou hru už přes rok, takže nevím, jak přesně to teď funguje s aktivováním, ale pokud zaplatíš tak máš full game...
  • ja hrajem Champions Online f2p uz pekne dlho a nedal som za tu dobu do tej hry ani euro. hra mi uplne staci taka aka je a ich hlupostou ze to dali f2p mi umoznili ich hru hrat tyzdne a tyzdne zadara. (to ze nemam vsetko ako ostatny platiaci ma vobec netrapi).
  • Jaké poškození? To je přeci "upgrade"! *2*
  • Jen iluze
  • Ale samozrejme ze maji.Rika se tomu Trial.
  • Mne osobne tyhle free to play pekne serou onehda jsem si chtel koupit za 20 babek heroes of newerth a zrovna v ten den presli na free to play ze 70 hrdinu mi nabydli 15 s tim ze kazdej tejden se budou menit ve finale v domeni ze si koupim plnej ucet tak jsem za 20 babek koupil ten samej orezanej jeste jeden, nikde jsem, se nedozvedel jak muzu mit vsechny hrdiny asi jedine ze bych vyplaznul 20 babek za 3 hrdiny, a to to tyden pred tim bylo za 10 babek se vsim vsudy, free tu play mi muze vylizat pr.el
  • Muze, ale taky nemusi, zavisi na inteligenci dotycneho. MMO nemaji dema a f2p ho krasne nahrazuje.
  • poskozeni cizá veci, maximalne zcestny priklad
  • "Zadarmo", neni zadarmo jako zadarmo :-)... Člověk si může zadarmo zahrát, ale pokud to s jakoukoliv MMO hrou bude myslet vážně, začne platit a těch peněz může vysolit ještě víc, než za měíční poplatky.
  • jj..endless trial je dlouhé jak cyp
  • MishKonn
    Já mám osobně docela radost, protože jsem si tuhle hru chtěl vyzkoušet, a třeba Champions Online funguje na F2P výborně...což ale nic nemění na tom, že z většiny to nemoc je.
  • Muzu ti n4sr4t do batohu a taky to budes mit zdarma :D
  • Ještě si stěžujte že vám někdo dá něco zadarmo... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit