Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    dej si hledat free to play do google a co ti to najde ? LoL a WoT u kterych to je to prave FtP a i na wikipedii jsou napsane originalni hry FtP pred tim "boomem", ktere se toho drzi
  • V dnesni dobe ma tycoon skoro kazda spatna budovatelska hra: Prison tycoon, Hotel tycoon, Game tycoon, Airplaine tycoon... Her co maji dnes ve jmenu tycoon jsou spousty, samozrejme nejsou od puvodniho tvurce, ale v nazvu to je, nacoz urcite narazel onen post.
  • Kr.Pa
    http://tgames.scorpions.cz/tycoon/
    levy sloupec a vsechnou to jsou braky
  • Mne osobná sa zdá F2P kratše , keby mám zakadým písať "Trial acc na neomezenou dobu a bez poplatku " tak... ...by to odporovalo mojej lenivosti :-)
  • je to poměrně jednoduchý...vlastník/distributor hry chce vydělat víc...ergo přestup na "free"-to-play model ...jelikož vlastník/distributor přes tento model vydělá víc, logicky musí hráč zaplatit víc (a i jenom proto aby se pohnul v postupu dál)
    ...pro mě tedy ryze negativní model až na jeden případ a to je World of tanks...je čistě na hráči jestli si zakoupí premium account a bude sbírat expy o 50% rychleji...nebo si koupí premiový tank, (který ale naštěstí oproti top tier tankům ve hře poměrně zaostává)..
  • takže na ps3 nebudu potřebovat mit hru koupenou,stahnu si ji z PSN?nebo je to jen FtP bez poplatků?
  • Kez by se utrhlo ale nevim nevim.
  • To je jasne ze budou pouzivat tento "vzneseny" pojem, ktery jim prilaka vic zakazniku, nez pravda.
  • sleepless
    Neni to mysleno a priori negativne, take ta konotace nikde v clanku neni. Jde jen o to, ze se adopce tohoto modelu opravdu siri jako epidemie. Nicmene ano, je nacase se toho zbavit, ucho od zdbanu uz je dost opotrebovane :)
  • sleepless
    Uff, sorry jen obycejny prepis: Spiderman misto Superman.
  • jojo, to je jako když někdo háže slávisty a spartu do jednoho koše :-DDD
  • Můžeš mi říct 3 příklady špatné Tycoon hry? Co vím, tak tycoon byla značka firmy MICROPROSE, respektivě pánů Sida Meiera(civilizace, transport tycoon) a W.B.Stealeye (RollerCoaster Tycoon, x-com)
    A jiné společnosti nemohli používat ve svých budovatelských hrách značku tycoon. Takže se ptám jaký tycoon máš namysli :-))
  • Kr.Pa
    Mohla by redakce games.cz prestat rika free to play "nemoc" ? Nechapu ten duvod, free to play nema zadny oficialni model takze firmy si muzou delat co chteji, jsou free to play dobre vymyslene a spatne !!

    Muzu rict ze slovo tycoon je taky nemoc, protoze vetsina jsou smejdy (na par vyjimek jako transport, roller a zoo).
  • Napsat článek o hře, respektivě světě (universu) o které víte prd je trestu hodné!
    Článek jsem nepročetl, protože už hned na začátku titulku: "Gotham City, Metropolis a další centra superhrdinských rejdů zachvátila epidemie, na jejíž potlačení nestačí ani spojené schopnosti všech komiksových gerojů včetně Batmana, Spider-Mana a jejich kolegů."
    Od kdy Spider-man je ze světa DC Comics? Promiňte, ale tohle je na facku, nic už mě tak dlouho nenaštvalo, když někdo píše o něčem o čem nemá absolutní páru...

    Pro neznalce: Spider-man je vedoucí a hlavně jeden z nejvíc výdělečných titulů od MARVEL, ano MARVEL -> THOR, IRON MAN, WOLVERINE, X-MEN, CPT.AMERICA, HULK, atd...
    DC COMICS -> CATWOMAN, JONAH HEX, HELLBOY, GREEN LANTERN, BATMAN, SUPERMAN
  • Danieledl
    Já už to hraju na PS 3 *4*
    Teď to budu moct hrát i na PC *7*
  • Líbí se mi ta metafora s nemocí.
  • Co takhle nevymyslet marketingovy nazvy aka "free to play" ale napsat ze Trial acc je na neomezenou dobu a bez poplatku ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit