Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helghast1996
    jeste jsem to nestih stahnout ale jakmile se k tomu dostanu udelam to
  • Tey hraju na US serveru (PVE) calnul jsem si to na premium a jsem happy :) Aspon mam co hrat do vydani SWTOR.
  • jindra.veliky
    ani se nedivim zeto konci takova chujarna *1*
  • Já hraju na US serveru ,kde lagy nejsou a fronty jsou jen občas o víkendech...ale víc než 7 minut jsem nečekal. Takže jsem spokojen *4*
  • Hru jsem stahl,nainstaloval,a po spusteni kdyz jsem zjistil ze mam cekat frontu 6000+ lidi , tak jsem hru zase odinstaloval
    • Pete.palis
      a to jsi ještě po skončení fronty neviděl loading na servr *1*
  • Taky čekám, až si vytvořím nějakou postavu a proženu ji po městě, ale zatím jsem se dostal jen za první instanci. Když chci něco, kde je plno lidí, tak nastupují neuvěřitelné lagy. Jsem na EU serveru a dle autorů je tam nějaký problém s providerem. Takže asi počkáme, Champions Online už mě nějak nebere, chce to počin s předlohou.
  • no ja som to skusil ked to dali free. hral som to 3 dni a docela ma to nudilo a tak som prestal.
    a odinstalil.
    ma to prekvapilo ze ma to neberie lebo champions online som hral hodne dlho a s DC su si hodne podobne hry.
  • Jojo hraju na PS3, a je to neuveritelna zabava, kombinace pyromana a supermana s dulvieldem je luxus, jako v mych nejtajnesich snech :D ....
  • NonSuch
    "free"
  • Pete.palis
    tuhle hru jsem si užíval, ale až do doby, kdy nastoupily náporem neskutečný lagy a dostat se na sevr byl taky neskutečný oříšek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit