Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je potřeba hrát – mít první díl, pokud chci hrát hned Riptide. Děkuju
  • tohle už je jechich a nikdo jim to dlouho neveme
  • celkem bych řekl ýe tahle bandička leze na povrch pokud si nezkazí renomé samozřejmě je težké si získat nálepku EA u které už nikdo neřeší co udělají nebo RSG ,hrozně jim fandííím *14*
  • ja neviem jednotka bola super , ale toto ma nudí a úkoly sú strašne hlúpe hladať klince a iné kraviny ja chcem kilovať zombie a nie hladať nejaké kraviny ? je tato hra iba o hľadaní a čo ponuká ?
  • Hned skoro po prvnich par ukolech dostanete 2 strelny zbrane. Nastrelovacka hrebiku a pistol na svetlice, munice jde koupit u obchodnika v zakladnim tabore. :) a problemu podle recenze tam tolik neni. Napriklad jak pise ze je problem dat zbran z inventare do ruky.... staci dvakrat kliknout a vybrat rychlej slot.... a ze maj zombici tupou ui - tak jsou mrtvy no tak se to od nich nejak ceka :))
  • 7/10 nic proti, každý má svůj názor, ale téhle SLÁTANINĚ...... tak šest bodů asi udělal ten multiplayer jinak nevím :). Příběh úplně totální klišé (jako v jedničce), grafika pořád stejná (jako v jedničce), ovládání s prominutím na zblití (jako v jedničce (úkroky, reakce se zbraní a vůbec celková mechanika postavy)) a jedna táhlá neustále se opakující nuda....Směle se tato gamesa může přidat do party k hrůzám jako Walking Daed : Survival instinct (a RPG obsah ji nezachrání).
    Nepřehledné menu, skily....... nemá cenu to tu rozepisovat....UI zombíků :D, když se mi potřetí v patnácti minutách stalo, že mne z grupy tří zombíků jeden porazil na zem a pak se všichni nade mnou a prohlíželi si mne až do té doby než se postava zvedla (to jsou ale slušní zombiemani) a rosekla jim palici páčidlem, sekerou či něčím tupým, protože ke střelným zbraním se taky hned tak nedostanete (jako v jedničce),tak sem to vypl. Na to jsem tomu dal ještě cca tři šance (jsem trpělivý stejně jako zombiemani), ale bohužel nic nového nepřišlo. Co se týče MP je fajn, ale z total opruzu je jen poloviční otrava, nic víc.
    • aha další neo rambo který by nejraději stál po pás v prázdných nábojnicích a na hromadě postřílených mrtvol *11*
  • co si takhle trochu taky zacvicit a ne porad hrat gamesy :)
    http://shop.kulturistika.com/?refId=16111
  • Dead Island 1 mě bavil v singlu. Coop byl o ničem, zkusil jsem a byla to nuda. Problém s coop byl, že při vyšším počtu hráčů se nezvýšil počet nepřátel ani se nezvýšila obtížnost. V singlu kromě centra města Moresby vše obtížnost easy a v coop vše stejně, takže ve více lidech nuda.
    V recenzi mi chybí info o velikosti hry, jak dlouho se hraje nebo jak je hra velká v mapách.
    • Mam dohrato a vcetne vsech side questu +- nejakejch 22h. Co se tyka velikosti map, tak prvni na ostrove je docela velka a mozna o trochu vetsi nez uvodni "ostrov" v DS1. Potom bude jeste mesto a se mi zdalo zas mensi nez to v DS1.
    • Ano, v singlu je atmosféra větším zážitkem. V multiplayeru zase postupuješ hrou rychleji, což je větší jízda, ale musí se hrát s kámoši nebo kápnout na zkušené a zapálené hráče. To se potom i skvěle taktizuje. Obtížnost nepřátel jde zvýšit, což hra sama nabízí. *3*
      • Prosím tě, však ve hře Dead Island 1 snad žádné obtížnosti nejsou. nebo ano? Ničeho takového jsem si nevšiml.
  • po dohrani musim rict ze je to naprosta slabota ve hre je strasne malo side ukolu a mapy jsou male v porovnani s Dead island ma riptide rozlohu o trochu vetsi nez prvni act v Dead island a navic hrace nenuti nic prozkoumavat. za 900kc hru ktera ma 1/4 obsahu puvodniho dead islandu ktery je za 299kc je to slabe vic nez full hra je to vetsi DLC ktere bohuzel neni vubec zabavne. podle autoru je ve hre system pocasi co se meni bohuzel pocasi se zmenilo jenom pri par questech a bavic je pry kladen duraz na to ze clun bude pro hru hodne dulezity ale ja clun pouzil jenom pri 3 questech ktere jsem mel za 30 min hotove. po projiti riptide a vsech side misi a pruzkumu mam 10 hodin ale oproti Dead island kde mam vic jak 40 hodin je to nic moc . Prvni act v Dead islandu je o 100% lepsi nez cely riptide dohromady navic pribeh a atmosfera v riptide uplne chybi
    • Hra se dá koupit za 529Kč. Člun je fajn a má zrychlení. Dá se s ním jezdit skoro po celém ostrově. Nemusí se využívat, jsou k dispozici i auta. Počasí se mi mění často. Chrělo by to ještě hromy a blesky. Je více bojů, a to mi vyhovuje. Hra je menší tak, jak sdělili autoři. Atmosféra z Dead Island už není taková. Asi proto, že je to pokračování. Vedlejších úkolů je dost. Navíc jsou přímo v ději i vaši partáci a také zadávají úkoly, přes složku team je o úkolech fajn přehled. Adrenalinové jsou boje proti hordám a boje v uzavřených interiérech - zónách. Vylepšování zbraní je účinné a nutné pro "pohodlnější" boje. Skvěle se bavím. S člunem se dají kosit zombíci jedna radost. Jsem ve 14% hry a zatím hraji 8 hod - často dělám samostatný průzkum *4* V Dead Island jsem byl 95 hod a hodně v týmech. Epizodu Ryder White DLC mám ještě rozehranou *1*
  • nevite jestli existuje nejaky mod na single s tim respawnem tech zombiku ? Starsne me to otravuje ten casty respawn , aspon nejakou redukci by to chtelo
    • Časem určitě bude. Nenech se otravovat těmi zombíky. Mlať je, pal je, srážej autem, sekej, řezej, kopej, hoď k nim granát, deobombu, molotovův koktejl. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit