Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je velmi dobrá nejvíc mě zaujalo kombinování zbraní volného hraní a také když nesplníte úkol nic se neděje
  • Takze jestli to chápu dobře a hra je skutečně realtime.. strávím v tom obchoďáku 72 hodin čistého času???
  • zdar mam otazku? naintaloval jsem hru a pri nacteni me to pise ze PROGRAM DEAD RISING 2 PRESTAL PRACOVAT nevim co stym nevite nekdo? jo a mam win vistu
  • Ó, tak tahle hra má něco zvláštního, něco chytrého, co připomíná staré zlaté časy herních zážitků. Prvních několik minut jsem se nudil - příběh je bída - a konzolovostí produktu se málem nechal odradit. Ovšem to co následovalo několik dalších hodin mne přesvědčilo - je to skutečně zábavné dílko. Zombie jsou k sežrání, levelování postavy potěší, časový limit Vám udržuje vysokou hladinu adrenalinu, nemožnost kdykoliv a kdekoliv hru uložit taktéž a kombinování předmětů pro tvorbu zbraní je skvělé. Na tak nenáročný titul si autoři zvolili zajímavou obtížnost, kdy nestihnete splnit všechny dané úkoly, což nevadí, a kdy bossáci jsou opravdovým oříškem, ale když na to přisoupíte budete se královsky bavit. Nebýt zmatené (ovšem velice důležité) mapy a menší frustrace při sbírání předmětů ležících u jiných předmětů (??), byla by to bomba. Jinak vážně fain zábava (jak tu někdo řekl) pro trpělivé. S hodnocením souhlasím.
  • Nejak nechapu, proc hry recnezuje clovek, kterymu se uz nelibi a je z nich profesne otraven...
  • Piggsy
    Nějak se mi tady na tom novém tiscali nezamlouvá, že když otevřu recenzi, hned nahoře je verdikt. První bych si měl přečíst recenzi a verdikt až nakonec, ne?
    • Logicky by to tak melo byt, na druhou stranu verdikt je pro me urcity ukazatel, jestli se mam vubec poustet do cteni recenze (to ofc neplati vzdy, napr. u titulu, na ktery jsem dlouho cekal si recenzi prectu bez zavislosti na hodnoceni).
      • Piggsy
        No a právě v tom je ten problém. Pokud se ti nechce číst recenze, můžeš najet rovnou na verdikt, i když by byl dole. Jenže tady tě to nutí hned přečíst závěrečné hodnocení a na čtení recenze už pak není chuť.. *10* To máš jak u filmu, kdybys viděl nejprve konec, tak už tě pak taky nemusí zajímat celý průběh.
        • Kazdy to mame asi jinak. Me to takhle prinejmensim nevadi, pokud mam o hru opravdu zajem, tak si recenzi prectu bez ohledu na hodnoceni.
  • dotaz na COOP - muzou se vymenovat predmety mezi sebou?kdyz zemre kolega,jde ozivit?jizda v aute je pro dva?obsahuje hra survival mod jako v jednicce a je coop?muze se druhy hrac pripojit do rozehrane hry? predem diky za odpovedi *4*
  • bude k tomu i video-recenze???? *3*
    • ...v slovencine hehe ;))
    • sleepless
      Bude, pripravuje se :)
  • Parádní recenze *1*
    • Nevím, přijdemi, že bylDan hodněospalý, když to psal :)
  • 9-10 jednoznacne !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit