Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka pro lidi co to hrály.

    Protože jsme na tiscali, takže jsou v recenzi opět opomenuty dost podstatné věci.

    Když jsem hrál demo, tak jsem šel sám, pak se objevila animačka ve které byl ten můj parťák a ta ženská jakoby tam se mnou přišli, pak byl konec animace a oni zase byly okamžitě pryč - je tato demence i v plné hře (protože by mi to asi dost kazilo atmosféru a smrdí to odfláklostí).

    Další věc co byla v demu a taky smrděla odfláklostí byl styl pohybu mezi lokacemi - ušel jsem pár metrů, pak otočná vrata. Zase jsem ušel pár metrů a opět otočná vrata. Už z dema mi přišlo jakoby jen plácali čtverce na čtverce, takže by mě zajímalo jak moc je taková hloupost koncentrovaná v plné hře.

    Díky.
    • asi nejukřičenější moment nesouladu animací v porovnání single a coop je moment, kdy si (pro singl zničeho nic) Carver začne dřenit svoje emo. Jinak není vynořování průvodních postav až tak násilný.
    • Jelikož je to hra kde procházíte vesmírné lodě nebo v případě planety v komplexy budov, tak mi přijde celkem logické, že relativně neustále jsou tam nějaké dveře...

      Co se týče té druhé věci, tak defakto jenom ke konci je s vámi parťák v animaci a pak vždy někam odběhne, jinak ne.
      • Přesně s první větou od "Paji" naprosto souhlasim.doma máte přece taky několik dveří které zavíráte a otvíráte ne *1*
    • Jo ty mizející společníci v animacích jsou i v plné hře, je to kvůli coopu bohužel. Carver se mi objevil v několika animacích a dokonce komentoval něco ve vysílačce, ale přitom sem byl sám celou dobu.
      Otočné dveře jsou v některých částech docela blízko sebe to je fakt, ale mě osobně to nějak nevadilo a neni to všude.
      • A nedušovali se náhodou Visceral Games že mezi coopem a singlem bude rozdíl tak velký že i singlový hráči nebudou ochuzení.

        Takže další lež...
        • Mě se zdá že prohlasili hra v coopu nabídne z příběhu více informací....Hra je celá primarně stavěna na coop. Objevila se i infromace že už první DS měl byt coop ale něak se to nepovedlo.

          DS3 je takové COD z pohledu třetí osoby a to hlavně díky tomu všudy přítomnému scriptu.
          • JohnyTheZik
            Aha, povez mi, jak moc je DS3 oproti jednicce a dvojce naskriptovana.. -.-
            Vsechny dily byly naskriptovany, proboha.. Kdyz uz chces ty hre neco vytykat, tak si aspon najdi neco rozumnyho. Lekacky, ktery jsou v ty hre vpodstate porad uz od jednicky, bez skriptu neudelas.
        • Jo asi trochu lež. Jako společník mi rozhodně nechybí, takže za mě dobrý ale některý ty animace jsou divný jak tam je a pak se otočim a nic. A pak je škoda, že jsou ve hře části kam nemůžete jít bez společníka jsou prostě zamčený a píše to, že to chce coop zatim jsem teda narazil jen na jedno takový místo (další byli locked v zastávkách kolejí tak nevim jestli to k tomu patří nebo to bude budoucí DLC) a jsem tak v půlce hry.
          • Ve hře jsou celkem 3 optional coop mise, kam se bez parťáka nedostanete.
    • Veskoslav
      No jenom občas jsou lokace, kdy prostě prolézáš šachtami a otvírá dveře, ale ne zase aby to tolik vadilo.
      • No a co moje první otázka?
        • Veskoslav
          Já jsem co-op nehrál. Takže neposoudím. Ale pokud myslíš AI, tak normálně (spíše mizející je kvůli co-op)
          • Ale v poho Carnage mi to už objasnil.
            • Veskoslav
              Už jsem si všimnul. Moje chyba.
  • Btw. hledám někoho na coop, kdyby měl někdo zájem tak moje origin ID je madPav3l
    Pak se můžeme domluvit.
  • Já hrál DS2, teď zrovna hraju DS1 abych zjistil, jak to vlastně všechno začalo a na disku už mám nainstalované DS3, které čeká.. To že je grafika díl od dílu prakticky stejná mi vůbec nevadí, aspoň mám pocit, že stále hraju jednu hru.

    Jinak stále věřím, že to víceméně hororové bude, jestli tam dali trochu víc akce, není to zrovna dobré, ale budiž.. pokud to bude vyváženo atmosférou a občasnou lekačkou jako v předchozích dílech.
  • Preed
    Suhlasim s recenziou a aj verdiktom,bavil som sa :).Trosku by som skratil koniec,zaverecne pasaze v ktorych hrac zapinal ''stroj'' boli uz imho prislis dlhe a hlavne sa odklanali od ''normalnej'' atmosfery dead spacu a taktiez niektore momenty,hlavne pri side questoch,kde na mna na konci nabiehali hordy nekromorfov,uz som mal par krat pocit,ze sa to nikdy neskonci, moja brokovnica s metacom klincov na impossible obtiaznosti mala co robit. A ako niekto spomenul,pockajte si na koniec titulkov. :)
  • 8 ani náhodou. Z trojky udělali generickou a nudnou TPS. 5/10
  • Veskoslav
    8/10 je moc. Ano je to číslo a mám to tak i brát. Ale u mě má DS 2 8/10 a ten nejenom že má lepší atmosféru než DS 3, ale stále má tu správnou hororovou atmosféru. A počet nábojů vystřýlených za misi se nerovná počtu členů jedné romské rodiny. A to je problém celé hry. Přílišná akce. Sice ve své čtenářské recenzi dávám 6/10, ale za poslední hodinu hraní, kterou jsem po napsaní hrál, bych to zvedl na 7/10. Hra jako taková potěší, ale ksakru, graficky by se poněkud mohli posunout. Osobně si ji zakoupím na pc až ve slevě, ale hra to není nakonec tak špatná, jak se občas ukazovalo. Bohužel občas až veliký přesun horor k akci je na škodu:(
    • DecadentFilms
      hlavním tahákem hry je coop mód, který jste na své "verzi" asi neměl možnost vyzkoušet. Kupodivu je udělaný dobře a jsou v něm i jinak skryté místnosti, které doplňují příběh singlu. Navíc se hra v coopu hraje úplně jinak, je třeba spolupracovat a vznikají místy vtipné situace, ale hlavně je to zábava.

      Faktem ovšem zůstává, že první ani druhý díl překonán nebyl ani náhodou a místy se dostavuje kyselý pocit z onoho "první dva díly byly příliš děsivé".

      Ad grafika - ty textury jsou dnes již opravdu slabé.
      • Veskoslav
        Já to hrál na Xboxu no:-X Jako u pc verze se chystám, že kvůli co-opbudu mít originál, ale počkám si. Očekávám, že cena poletí dolů jako u ME 3.
        • Už teď se dá sehnat DEAD SPACE 3 LIMITED EDITION za 749,- což není moc.
          • Veskoslav
            Není no:) Ale já mám předobjednané Sc II HoS a moje částka na hry je vyčerpaná:)
            • vlastik.plaminek
              V hejo případě bych to viděl maximálně na háčkování.
            • Veskoslav
              Táhni už s prominutém do prrdele trole debilní....A hodně štěstí s "hackováním".
            • tak vidíš kdyby blizzard neučtoval za patch 50€ mohl jsi hrát dead space:(( jinak počkej rekl jsem znamymu at ti hackne account na battlenetu:) mas tam nic veskoslav ze jo
    • Ad grafika, nevím co se vám na ní nelíbí? Hra vypadá na PC pořád hodně dobře (samozřejmě maximální detaily) na to, že je to konzolový port. Samozřejmě není to jako Crysis 3, ale oproti jiným hrám (nebudu radši jmenovat) je to pořád parádní.
      • Veskoslav
        Jako to je pravda, ale prostě mě to mrzí, že se to minimálně posunulo od 2. dílu.
  • Je tam hodně pasáží v otevřeném vesmíru? Protože pokud si se sérií DS (neplést s dungeon siege) něco neodmyslitelně spojuji (nepočítaje nekromorfy a údržbářské brnění), tak jsou to právě procházky v otevřeném vesmíru *14*.
    Jen tak na okraj. Trochu jsem nad tím dumal a možná se snažím hledat něco tam, kde nic není, ale nevzniklo jméno Issac Clarke spojením jmen Issaca Asimova a Arthura C. Clarka?
    • Hodně jich není, za mě "bohužel", zato z nich má člověk pocit výjimečnosti, takže ve finálen celkem fér. ad jména, zajímavostí je, že Carver se měl původně jmenovat Cooper jako co-op :)
      • S tím bych moc nesouhlasil.. Pokud člověk jenom bezhlavě sleduje nápovědu kam má jít, tak toho opravdu moc není, ale já jsem poctivě prozkoumal okolí Roanoke i TerraNovi a strávil jsem ve vakuu víc času než v předchozích DS dohromady.
    • Luke
      Ano, jméno tímhle spojením vzniklo.
      • Ano Luke krásně zazdil odpověď na prvné otázku...
      • Díky Ljůku, temná strana s tebou a tak dál. Někdy tě na revanš pozvu na nefalšované "smažení" *1*.
  • přátelská rada - až to dohrajete tak vydržte do konce titulků (ale to by jste měli stejně dělat u každé hry, jako třeba já, v podstatě vždycky tam je něco extra *1* )
    • skor by som bol rad, keby v DS3 nic za titulkami nebolo, je to natahovanie,nic viac

      inac som si vsimol, ze hudbu nahravali v londyne a v bratislave, potesilo :)
  • hra je díky přidaným kotoulům podobná Mass Effectu a přesto to není tak hrozně akcí zničené, jak se šuškalo. líbí se mi přidané vedlejší úkoly. vizuálně hra nemá chybu. než jsem si kompletně osvojil kraftování utekla hodina, ale já stejnak celou hru používám to moje trojukazovátko :). za mě je to stále ta dobrá rutina, kdy nakráčíte do místnosti se vztyčenou zbraní a snažíte se odhadnou odkud na vás naskákají emzáci. občas i překvapí lekačka, např. když jen jednou za hru (ještě to nemám dohrané) mi proskočil emzák do výtahu..od té doby stále mířím na ventilaci, kdykoliv v něm jedu :D. oproti předchozím dílům to není velký rozdíl, ale 3 díl má slabší příběh řekl bych.
  • Inquisitor
    Zkrátka když k tomu budu přistupovat jako k akční hře, a ne už jako k hororu tak bych se mohl bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit