Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když se jim nedari dosahnout prodeje, proč nevsadi na kvantitu? (misto jedne hry vydane za nekolik let, od ktere čekají prodeje 5 milionu kopii, by mohli vydavat DS každy rok rekneme s prodeji 1 milion). Naklady na vyvoj by mohli snižit na minimum, když by prodavali defacto recyklovaný obsah. Taky je hra zbytečne dlouha, dneska stačí 5 hodin.
  • Vadil jim propad tržeb hry a celkově nepříliš jásavé hodnocení oproti prvním dílům? Co by chtěli, když to domrvili, mikrotransakcema počínaje, předhazováním coopu a přeměňováním svářeče na superhrdinu konče.

    Jedničky byly super, dvojky sem měl ještě radši. Trojky jsem sice taky dohrál, ale znova bych do toho už nešel.
  • v prvním díle to byl svářeč. A teď ? no teď je to ultrasupermegaVoják!:DD *1*
  • Takže se dočkáme nové trilogie-/možná/Pro mne rozhodně dobrá zpráva ,tudíž budu ve stavy očekávání pokud možno.Po debaklu s trojku kde komicky zkombinovaly telenovelu a supermana musí už vědět ,že cesta "různorodost za každou cenu" nikam nevede.Vedlejší hratelné charaktery, složitější puzzly by byli dobré nápady co oživili už tak příliš přímočarou akční linku.A různorodější momenty a situace,isaac s omezeným nebo DOKONCE žádným arzenálem atd..A to nejdůležitější:uvěřitelný závěr,který bude více osobně spjat se světem ve kterém žije a životem našeho hrdiny issaca.Jeho character je tak ploše vykreslen až to bolí.Takže EA žádný komerční blockbuster prosím./ending crysis 3 stačil/
  • Jako maj prodanych 1,75 mil kusu tretiho dilu, kde bude prez polovinu assetu recyklovano a je jim to malo ? Asi by meli platit mene PR oddeleni.
  • 1. díl je nejhorší port konzolové hry na PC, co jsem vůbec kdy "hrál", i ten jeden dolar na humble bundle byl moc pro takový paskvil
    první hodina hraní (vyjma řešení technických obtíží) mě spolehlivě odradila od celé série
    • Ilusiveman
      Ale za to je to nejlepší díl serie. I dvojka dost dobrá. Co obětovala kvalitou příběhu, to nahrazovala kvantitou nového ve 1,5-násobném množství
    • daj si dark souls 1
      dead space sa hral kvalitne, na K+M
  • Jestli v sobě hráči najdou aspoň špetku soudnosti tak letošní "BF" bude prodejní propadák a EA Visceral šupem přesměruje na vývoj dalšího DS.
  • CRYPT
    Maji udelat poradnou horrorvku jako bylo Dead Space 1 a ne tupou strilecku
  • Tak já bych si tipnul, ze koncept pro novou generaci bude koncept ze staré generace v lepší grafice.
    • Ale ne, to by bylo moc slozity ... nova generace si vystaci s jednim tlackatem ... gamesa ti proste pobezi aniz bys moh do neceho zasahovat ... a cas od casu te vyzve, abys zmackul tlackatko ... ale kdyz nezmacnes, nic se nedeje, bezi vesele dal. Konecne budou mit tvurci hru plne pod kontrolou a ti parchanti hraci jim nebudou narusovat jejich kruhy ...
  • Jinak kdo ještě neviděl, koukněte na doplňující filmy Dead Space Downfall a Dead Space Aftermath.
    Sice bych je neoznačil slovem výborné, ale celkem slušně doplňují příběh před DS1 a DS2
    • Jack1947
      Uvažoval jsem že na ně kouknu, jenže mě trochu odradilo zpracování moc nemusím animované filmy
      Být to film hraný už bych to asi dávno viděl.
      • Ty jsi někdy viděl dobrý hraný film podle hry? *1*
        • Silent Hill
          • Jack1947
            Jen ten první... ne ta revelations sraččka. *3*
        • Jack1947
          Tak né, ale takové ty minifilmy - krátkometrážní špatné nejsou... jinak nevím na to si budem ještě muset dlouho počkat než takový bude. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit