Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    Vypadá to pěkně, dobré nápady ( např. psychologické prvky, zranění končetin atd), smysl pro detail. Téměř jsem si odvykl od pohledu z perspektivy, ale na tu se dá zvyknout.
    Trochu škoda, že (soudím z přiloženého videa) střety se zombie nepřipomínají survival (boj o přežití), ale útok na figuríny.

    Celkově se mi hra libí a působí sympaticky a promyšleně + jako bonus má nálepku "Old school" *5*
  • Dobře Vás Vávra načkoval čecháčkovskou závistí. Hlavně o kickstarterech neinformovat, dokud ještě běží. Co kdyby někdo poslal pár peněz jim, místo Vám, co?
    • Cypri
      Tohle myslíš vážně, nebo je to provokace? Opravdu zauvažuj o výše zmíněné lékařské pomoci, pod nějakými uvolňujícími prostředky ti bude alespoň svět připadat růžovější.

      Tedy pokud už pod nějakým působením návykových látek již dávno nejsi, což by mohlo vysvětlit ten blábol.
      • Gorkan
        subjekt reaguje svým příspěvkem na svůj příspěvek o tom že jeho předchozí příspěvek je provokace jestli tohle není schizofrenie tak už nevím *15*
        • Cypri
          Ale jistě...
    • USER47
      Nepřemýšlel jsi o odborné psychiatrické pomoci?
      • Tak mi prosím oba vysvětlete jak je možné, že server světové úrovně, games.cz, přehlížel hru od tvůrce jednoho z nejlepších RPG všech dob?
        • USER47
          Pokud se nemýlím, minimálně v bleskovkách to zmiňovaný bylo...
          • Gorkan
            to cypro TISCALI FANBOY TICHO odmítáš informovat o konkurenci protože by mohl někdo jit jinám místo na games.cz

            já je klidně vyjmenuju zing eurogamer hrej.cz sector.sk czechgamer doupě.cz

            a pokud se to nekomu nelibí at mi usera47 políbí
            • Cypri
              Jo jistě, chytrá hlavo. Hned jsi prostě prokoukl můj plán jak nedovolit nikomu nečíst nic jinýho, než GAMES.

              Není to třeba tím, že mám tolik slušnosti nevytvářet na games webu zmíňky o konkurenci abych náhodou nedostal ban. Ale jistě, enjoy yourself. Jsi přece obdařenej neuvěřitelnou psychickou schopností číst lidem na dálku mysl že ano? Go and fap...
        • Cypri
          To je jako říct o televizních zprávách, že neřekli nic o události o které já a nějací další lidé ví.
          Zřejmě to zkrátka games nepovažovalo za až tak důležité, nicméně je to jejich věc o čem píší nebo ne? Když se ti to nelíbí tak přece je plno jiných herních portálů.
          Opět bych si dovolil přirovnání, že když se ti nelíbí informovanost zpráv z jedněch novin, tak kupuj noviny jiné.
          • Když už sme u toho mohl bys nějáké dobré jmenovat?
            • Cypri
              Herní portály? Ne nemohl, je mi líto, ale nebudu tady na GAMES psát o konkurenci.
              Zprávy/noviny? Ne, nemohl, je mi líto, ale na zprávy v TV už dávno nekoukám a noviny nemám důvod kupovat. Když si dám trochu práce všechny informace seženu na netu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit