Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně bude lepší si zahrát tohle než si večer pustit televizi *1*
  • Jack1947
    Sakra chlape, ty si tou hrou "trochu" posedly Veteran ze si (ASPON tady neni pochyb)... nerikam ze tehle her dost je ale ze by mi chybela ale to vis zas takovy nostalgik nejsem maximalne tak na PS1/PS2 spis ta 2. *4*
  • Jack1947
    Jo ta znama pojistovna, no taky bych jim dvakrat moc neveril. *4*
  • ING je největší žumpa tamní hodnocení nesmíš brát vážně
  • martin.mirejovsky
    Přesně tak. Bohužel tyhle "menší" hry od vcelku neznámých tvůrců to nikdy nemají tak jednoduché, jako tolik očekávané tituly z velkých produkcí, o kterých se píše roky před vydáním. Deadfall Adventures určitě není dokonalá hra, ale rozhodně nepochybuji o tom, že je zábavnější a inteligentnější než většina ze současných superhitů.
  • martin.mirejovsky
    Taky čekám na češtinu, ale hru už jsem dvakrát dohrál. Není tam toho zase tolik, čemu by se nedalo rozumět. Klidně to rozehraj, a nejlépe rovnou na Hard, ať to nemáš tak jednoduchý ;-)
  • martin.mirejovsky
    Hlavně bych řekl, že je to po dlouhé době takový menší návrat ke klasickým střílečkám z doby okolo let 2001 - 2005. Lineární, ale ne zas úplně. Občas nějaké secreety, pestré prostředí, rozumně dávkovaná akce. Poslední dobou mi takové hry dost chyběly, takže s hodnocením sám za sebe souhlasím :-)
  • martin.mirejovsky
    To mně se zase nejvíc líbila ta zimní část a zamrzlý chrám. Ale jinak s tebou souhlasím - chce to tu hru hrát na Hard. Já to před pár dny dohrál podruhé a právě na Hard a bylo to lepší než na Normal. I když pořád nijak přehnaně obtižné, což je dobře :-)
  • martin.mirejovsky
    Konečně jedna solidní recenze, která nevytahuje jen to špatné a nedělá z téhle hry úplný propadák, ale zmiňuje i to dobré, co v ní je. A to jsem opravdu rád, protože ta hra rozhodně není špatná ;-)

    Na to, že za tím stojí polští vývojáři z The Farm 51 (NecroVision), je to vcelku příjemná změna – k lepšímu. Žádná uspěchaná akce, pěkné prostředí a slušná dobrodružná atmosféra. I když to vykrádá všechny možné filmy a hry s podobnou tématikou… Někdy je ale zkrátka i to obyčejné klišé víc, než ty přehypované AAA tituly, které mnohdy ani nestojí za váš čas.

    Mám žánr dobrodružných her opravdu rád. A jestli se nepletu, tato hra je to dost možná první pokus o převedení tohoto žánru do FPS, což velmi oceňuji, protože to do jisté míry značně omezuje její možnosti (například lezení po stěnách jako v Tomb Raiderovi tu fakt nečekejte). Pravdou je, že bych si přál víc takových her, a tak doufám, že i přes nepříznivé přijetí se autoři nenechají odradit a udělají nějaký další díl, kde to třeba zpracují ještě líp.

    Deadfall Adventures určitě není dokonalá hra a v mnoha ohledech mohla být podstatně lepší, nicméně špatná taky není. Chce to jen mít na paměti, jací lidé za tím stojí, a nečekat od toho nic revolučního. Pokud nebudete mít přehnané nároky, může vás hra slušně zabavit. Alespoň u mě to tak fungovalo a jsem rád, že jsem si tuhle příjemnou oddychovku nakonec koupil :-)
  • Čeština není třeba, nápovědy k puzzlům jsou obrázkové.
  • Draken69CZ
    No za tu cenu by tam i ta 8 mohla bejt :)
  • Jack1947
    Ne takto strileni nebylo nic moc, hadanky neurazily (nemam moc rad hadanky) a jeste podotykam ze jsem nedoparil. *4*
  • maros.goc
    a naco si to vlastne hral ked si nerad stracal cas so strielanim a hadankami, co su dve zakladne vlastnosti hry? :D
  • MidnighT91
    Tak jako není to špatná hra, taková jednohubka na jedno dohrání. Lokace pěkné, střílení průměr ale furt lepší než Cod, grafika ujde Unreal Engine je pořád dobrej a příběhově průměr. Takže počkejte si na slevu a pak se do toho pusťte, až venku bude metr sněhu a vy budete mít posledního gramového špeka...
  • Jack1947
    Obcas ale jsou ty hadanky tezsi i na normal ( prijit na spravny postup) ja zase kvuli bojovani a hadanek zbytecne nerad ztracel cas.
  • maros.goc
    hlavne je tu hru treba hrat na hard ako boj tak hard hadanky pretoze len vtedy ti da tvoj notisek minimum napovied ako vyriesit hadanky :) na nizsich obtiaznostiach ten notes dokonca obsahuje kompletne vyriesene hadanky ...
  • Jack1947
    Minusu si nevsimej ( resit se to stejnak nebude) mozna nejaky Famn hry nesnese ze nekdo utrousil "zle slovicko". Takhle kdyby ta hra nebyla nic by se nestalo, rozhodne to je tak jak je 6/10 je asi nejadekvatnejsi respkt tady to nevadi a komu se to libilo muze si prehodit na tech 7/10.
  • maros.goc
    hej..len lol nechápem tie mínuská :) hra to nie je zlá, ale absolútne neprináša nič nové, AI nepriateľov a spolubojovníkov je miestami tragická, inokedy "len" zlá a hádanky + streľba fakt začne gradovať až na konci v poslednej tretine hry, tak nechápem kto to dáva tie mínuská :)...taká Lara Croft 4 je minimálne 100x lepšia, a o tom že James Lee Quatermain je absolútne nesympatický a nevtipný už radšej pomlčím..
  • Jack1947
    Par nesvaru ma, nerikam ze ne ale nic co by vyrazne ovlivnovalo hratelnost tam neni tedy az na ten promenny framerate. Jenze to proste zkonily no. Ovladani to se mi nezda spis nekomu mozna nevyhovuje a radsi klavesku a mys.
  • prudislav
    špatnej framerate, problémy s ovládánim , grafický glitche

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit