Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uplne nejlepsi by bylo najmout si lidi z Techlandu at jim konecne nekdo udela poradny zombie a melee - vzpominam si jak Hall tweetoval, ze melee oproti modu je rozdilne jako den a noc... tazke ja bych ho bral uplne ve vsem s rezervou
    • Shaker
      Vzhledem k tomu, ze se pri mlaceni uz aspon muzes hybat a dosah zbrani je alespon nejak normalni a zombici uz se k tobe neportujou, tak je to jako den a noc, ale pravda... porad to neni ono.
  • Co me z rozhovoru prekvapilo, bylo tvrzeni Deana ze "he feels DayZ is still a flawed concept".
    Jak muze byt koncept DayZ "chybny", kdyz se jeho hranim bavi prez milion lidi (i mod se porad hraje) a on sam na tom vydelal balik penez.
    zdroj:http://www.vg247.com/2014/02/24/dayz-creator-dean-hall-to-leave-project-bohemia/
    • Z rozhovoru na EG bych to interpretoval spíš tak, že chtěl mluvit o ne ještě dostatečně naplněné vlastní vize konceptu zcela perfektního multiplayerovýho zážitku. DayZ ať už modifikací nebo jako samostatná věc může fungovat mezi hráči skvěle, ale on sám prostě nedosáhl vlastní tvůrčí katarze. To však neznamená, že u něj DayZ musí znamenat nějaký "krok vedle". To asi nehrozí.
    • Spades
      Protože kdyby to nebylo chybné, hráli by to všichni.
      EDIT: Vem si to takhle. COD je nehorázný shit, ale taky to hrajou miliony lidí.
  • Nevim nakolik je to prekvapive, kdyz Rocket uz pred casem rikal, ze drive nebo pozdeji projekt preda nekomu jinemu.
  • KIMCID
    A to SP bude nebo ne?
    • v čistě MP hře asi těžko
    • michaliuz18
      kasli na tychto primiitivov co su tu , tu ti normalne odpovie malo kto
      vacsinou tu ide o to, ako najlepsie druheho zosmiesnit a tym ziskat 10 plusek k dobru

      K tomu dayz by som len odpovedal ze mohli by tam spravit uz nieco poriadne, chybaju mi tam npc postavy a hlavne vozidlá , a taktiez nejake ulohy aspon nejake ...
      lebo behat od domu k domu a kradnut vsetko jak žid je casom trapne , suche a smiesne, a este sa drbkat vsade pesi , ja mam najlepsiu vybavicku ,naboje , zbrane, a nemam uz co robit , len si sem tam s kamosom pochodim po okoli, pomozem mu najst lepsie veci, a cakam kedy ma niekto zabije, aby som to ptm odznova uz nehral vobec , by so msa na to z vysoka vyprdol ,a pockal az kym tam budu aspon tie auta
      • nemal si to kupovat, vseobecne je zname ze tam neni po hodine co robit.
        tato hra nikdy nebude poriadne dokoncena...zacala ako alfa mod a skonci tak isto...
        a viete preco ? lebo arma engine....
        • michaliuz18
          to je fuk , cakam na poriadne updaty a ptm sa do toho znova pustim ,pre zabavku a nudu, kupu nebanujem lebo hra je vo vyvine a vzdy je po case nieco nove
      • Veskoslav
        Ano málokdo ti odpoví. Víš jaký je problém? Tento autor se na to ptá už asi půl roku a pořád stále dokola, všichni mu odpovídali slušně, teď už na něj všichni kašlou....A asi jsi nepochopil o čem DayZ je. O úkolech to rozhodně není....
        • michaliuz18
          ale behat barak po baraku hladat fazulu jak drbnuty tiez nieje ziadna vyhra , a aby drbnuty cesi nevedeli poriadne spravit jednu hru, trva im rok aby opravili to ze zombici chodia cez steny .. namiesto toho tam pacnu kamuflaz na zbran je smiesne, trva tej hre az moc dlho aby bola aka by mala byt ... preto si pockam, postavu mam dobru , hral som na friendly serveroch , cakam na auta, a ptm sa do toho znova pustim , preskumavat a prezivat troska s lepsim pocitom ako behat po celej krajine jak forest gump , a v batohu mat hovadiny
          • Shaker
            Nez si pouzil vyraz "drbnuty cesi" tak sem te bral jako normalniho diskutujiciho, ale po tomhle musim konstatovat, ze si normalni tupohlav stejne jako ten vohon, kterymu si prvnim postem odpovidal... Navic vzhledem k tomu, ze Dean Hall je leader a to je Zelandan tak ani nemas pravdu.
            • michaliuz18
              ja a normalny diskutujuci? sak vsade kde pisem maju len zo mna nervy:D pravda totiz boli :D
        • KIMCID
          ty jsi v této diskusi sám?ptám se jen tebe?ne ptám se všeobecně.tak se zklidni.když se ti to nelíbí nečti,nereaguj.
      • KIMCID
        DIKY *3*
    • Veskoslav
      Budeš se ptát pořád dokola pod každým článkem? Proč by ksakru měli dělat nějaké hloupé SP do hry, kde se SP naprosto nehodí? To nutně potřebuješ vodit za ručičku po mapě, potřebuješ questy nebo co vlastně chceš? *7* DayZ vždycky byla MP záležitost.
      • KIMCID
        od toho diskuse je
        • KIMCID
          jen si mínuskujte. a prosim nezapomeňte si vyvětrat v dětském pokojíku *1* *1* *1*
          • Veskoslav
            Ano každý, kdo ti odpověděl je děcko.....Vzpamatuj se. Na debilní otázku jsi asi čekal jakou odpověď? Mimochodem na otázku SP už autor odpovídal nespočet krát. To, že nejsi schopný či ochotný si to vyhledat, to je věc druhá.
            • Spades
              Diskuze je na diskutování věcí, které nejsou jasné. Tady SP nebude. Tečka. Konec. Hotovo.
            • KIMCID
              znova od toho je diskuse.no nic Howgh
        • Veskoslav
          Abys ses jako pitomec ptal pořád dokola, jestli bude SP a pak se vztekal, jak je tvůj dotaz rozumný a všichni jsou na Tebe zlí? *7*
    • Pokud ma byt SP singleplayer, tak to spise nebude, proc taky.
    • jj bude, musis si zalozt vlastny server, a byt tam sam :D
      • KIMCID
        hrozný když na rozumnej dotaz odpovídají děti.
        • mne to pride ako velmi zbyotcna otazka, ta hra je cista MP, nieje tam ziaden pribeh, ziadne ulohy, a nikdy to ani nejak neplanovali, vzdy bola vyvijana ako MP, maximalne tam boli naznaky pribehu okolo toho co sa asi stalo, ale to boli tiez take naznaky, ktore mali nastartovat hracovu fantaziu, ja neviem ta hra sa snad ani neda predstavit ako SP, ako nevravim ze silny pribeh by nedokazal z toho spravit zazitok, ale dayz bude vzdy brana a vyvijana ako MP
        • na Blbou otázku, Blbá odpověď, nebo odpověď od Blba ?
          • deridon
            jsem četl od Bilba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit