Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro zdejsi, opravdu se Vam hra libila a byla zazivna? Ja jen ze se hodne tradovalo, ze je to tzv walking simulator, coz je fajn projit se pro krajine ale potom to nudi a je to na spani. Hru jsem pravda nehral, jelikoz nemam doresen procesor s podporou AVX a na konzoli jsem ji nekupoval :)

• nejdražší rozšíření hry na ps5 , bohužel se cena neodraží na obsahu jako  v připadě director cut tshushimy 10/10 todle za to fakt nestojí

• LiarForHire1

Vlastníka to stojí jen 10 dollarů, což je pohoda.

• Horst_Fuchs

Zajímá mě jediné.

Spravili, respektive přidali konečně podporu 16:10 monitorů? Nebo prostě jen vydali velkej patch přidávající do hry hromadu nesmyslů a pojmenovali to Directors cut?

• Director's cut je PS5 exkluzivni, takze ne.

• JohnnyLegend

Jak jsem tuto hru driv hanil, tak musim uznat, ze byla dobra, mela pasaze za 9/10, hlavne v horach se snehem byl pro me ten gameplay naprosto perfektni - chtel bych videt survival hru z Everestu s podobnyn gameplayem. Nektere game design prvky byly ale fakt spatny. Odklikavani zbytecnych tabulek, mnoho zbytecneho equipmentu a nekdy dost cringy cutsceny - hned ta prvni hodinu a pul dlouha, kterou musite pretrpet, abyste mohli ulozit - to bylo vylozene game designerske peklo.

• iSpirit

velice si dobře pamatuji ten tvůj hejt, pak z tebe vypadlo, že jsi to nehrál. Pro příště jsi poučen a snad nebudeš za troubelína.

• JohnnyLegend

Jo velmi me prekvapilo, ze me bavil gameplay a nebavily cutsceny, cekal jsem to naopak. V lets playich ta hra vypada fakt nudne, kdyz to hrajes, je to o dost vetsi zabava, kdyz musis analyzovat teren a neustale premyslet, kudy bude nejlepsi jit. Po MGS V jsem nemel moc velka ocekavani no, ale pacing byl prijemnej a variabilita gameplaye slusna (na rozdil od neustale formule - infiltrovat - pripevnit balonek - utect k vrtulniku). Stavet si sit lanovek v horach byla legrace, brodit se ve snehu taktez (z teto casti hry mam asi nejhezci screenshot, ktery jsem kdy ve hre udelal).

• Derp_1337

Jo, ty některé cutscény byly opravdu otravné. Vývojář, který měl nápad vymyslet ty generické opakující se cutscény, by si zasloužil poslat do vývojářských pekel.

Někdy jsem se fakt dost nervoval při odevzdání kurýrních materiálu, když jsem pro přeskočení několika generických cutscén, které mi jenom řekli, že "osoba X je vděčná za doručení materiálů Y ", jsem musel třeba 16krát zmačknout nějakou klávesy!!

• romankubanektisc

Nemám rád, když mám pravdu. Podle náznaků vypadalo toto rozšíření jako kosmetické nic a podle Vaší recenze Šárko, se tento předpoklad naplnil. I tak bych si ale toto rozšíření koupil. Bohužel ale dostupnost (v obchodech) PS 5 je to co mi v koupi brání. Ale možná jste mne "ukecala" 🙂 a koupím si PC verzi. Když jsem hru koupil na PS 4 hned v den kdy vyšla, vůbec jsem nelitoval a při závěrečné scéně za doprovodu skladby od Chvrches oko nezůstalo... no však víte.

• PS5 je dotupna, sam je lidem tady v CR kupuji, kdyz uz jsou tak liny ji koupit a objednat a zaplatit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit