Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejdražší rozšíření hry na ps5 , bohužel se cena neodraží na obsahu jako  v připadě director cut tshushimy 10/10 todle za to fakt nestojí

    • LiarForHire1

      Vlastníka to stojí jen 10 dollarů, což je pohoda.

  • romankubanektisc

    Nemám rád, když mám pravdu. Podle náznaků vypadalo toto rozšíření jako kosmetické nic a podle Vaší recenze Šárko, se tento předpoklad naplnil. I tak bych si ale toto rozšíření koupil. Bohužel ale dostupnost (v obchodech) PS 5 je to co mi v koupi brání. Ale možná jste mne "ukecala" 🙂 a koupím si PC verzi. Když jsem hru koupil na PS 4 hned v den kdy vyšla, vůbec jsem nelitoval a při závěrečné scéně za doprovodu skladby od Chvrches oko nezůstalo... no však víte.

    • PS5 je dotupna, sam je lidem tady v CR kupuji, kdyz uz jsou tak liny ji koupit a objednat a zaplatit :)

  • Horst_Fuchs

    Zajímá mě jediné.

    Spravili, respektive přidali konečně podporu 16:10 monitorů? Nebo prostě jen vydali velkej patch přidávající do hry hromadu nesmyslů a pojmenovali to Directors cut?

    • Director's cut je PS5 exkluzivni, takze ne.

      • Horst_Fuchs

        A přesně jak jsem tehdy předpokládal, není exkluzivní. 

        A ne nespravili to ani pro PC verzi, což mi připadá u větší hry jako je tahle, jako drzost. Přidat podporu pár rozlišení navíc je úprava maximálně na pár minut a prakticky to nic nestojjí.


        Ale pochopil jsem, Kojima nemá zájem aby se jeho hry prodávali.

  • Pro zdejsi, opravdu se Vam hra libila a byla zazivna? Ja jen ze se hodne tradovalo, ze je to tzv walking simulator, coz je fajn projit se pro krajine ale potom to nudi a je to na spani. Hru jsem pravda nehral, jelikoz nemam doresen procesor s podporou AVX a na konzoli jsem ji nekupoval :)

  • jack

    Není to PP ale BB . 

    • cms.sarka-tmejova

      Česky je to PP, aka propojený plod

      • jack

        😂 aha, omlouvám se, nevšiml jsem si, že to hrajete/recenzujete ve verzi s českými titulky. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit