Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nucená reklama, která obejde i addblock? Ne děkuji... Je načase, abych jsem si tuhle stránku odebral z top 8 nejnaštěvovanějších stránek.
    • Lukyz
      No tak si stěžuj vývojářům Adblocku ne? *1*
      Games.cz je taky jedna z mých Top navštěvovaných stránek a právě proto jim rád posílám 74Kč měsíčně - symbolická částka, holt si odpustím jednu krabičku cigaret a reklamy nebo nefunkční Adblock řešit nemusím *3* Nechápu myšlenku že chci všechno zadarmo a ještě si mě dovolujou urážet pomocí reklam, pche *1*
    • Žádnou reklamu jsem nezaznamenal. Asi by to chtělo umět si nastavit AdBlock... nebo používáš Chrome a tedy Adblock pro Chrome? O tom se ví, že je horší jak ten pro FF.
    • Veskoslav
      Já nevím, kde se ta naivita že veliké projekty lze dělat bez financí bere. Buďto se najde hodně štědrý dárce, který to tady bude financovat nebo prostě musí mít reklamy. Pokud znáš jiný způsob, myslím, že redakce tvé neocenitelné rady jistě ocení. A mimochodem sám si řekni, kolik těch z té tvé TOP 8 má reklamy;)
  • No ty v... ten Deathstroke se mě líbí víc jak Batman bral bych za něj plnou hru !!
  • ADIHASH
    Ja som ale čítal, že Batmana bude dabovať ten chlapík čo daboval Ezia v AC.
    • ales.smutny
      Už jsem to vy(z)koumal (jak) to asi bude :) Upraveno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit