Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on blizzard jako jedno z mála studií produkuje svoje vlastní filmečky, což ho dělá tak trochu vyjímečným, ostatní studia si často dávaj filmečky dělat někomu jinýmu jako třeba blur studio atd.

    ale nemam přehled kdo přesně dělá filmečky interně a kdo najímá externisty, tak abych neplácal blbosti
  • No tak v asylumu možná tak moct né ale City bylo přímo narvaný easter eggama :-D a k té hře třeba Marvel Ultimate Alliance nebo X-men II Legends Rise Of The Apocalyps
  • Thorleif_cz
    Co se týče toho ulomení rukavicema, to je asi dost k diskusi... Myslím, že prudkým tlakem na plochou část čepele by to nemuselo bejt nemožný, ale odzkoušený to rozhodně nemám... *15* Navíc, je to přece trailer na hru - ty bejvaj dost často plný děsivějších podivností... *3*

    Jinak bych rád opustil tuhle spam linii, i když jsem ji sám začal. *4*
    Na novýho Batmana se dost těším, dvojku jsem si na Steamu pořídil ze zvědavosti a královsky jsem se u ní bavil.
  • Já netvrdim, že Marvel nemá propojenej universe. Jen jsem napsal, že se mi to líbí v rámci Arkham her, protože pokud si dobře pamatuju, tak v Asylum a v Arkham city žádný propojení nebylo. (Btw, můžete mi někdo připomenout Marvel Universe hru, teda kromě Marvel vs. Capcom *1* )
  • Shaker
    s tim novym daberem...

    Batman k Deathstrokovi: Détstrouk, ví hev ánfiništ bíznys!

    Alfréd, vér is maj betmobíl?

    A jo, nesnasim AC, koupil sem si predchozi dily ve sleve na steamu, protoze sem si chtel zahrat trojku. Ve vysledku sem ted zkoncil nekde na zacatku Revelations a vubec me nelaka to zase zapnout a hrat za toho dementniho Italskyho namachrovanyho devkare (btw ten arogantni blb z jednicky taky nebyl zadny terno)...

    K trojce sem se zatim jeste nedostal a uprimne doufam, ze kdyz se vsem priznivcum AC serie nelibi, tak to bude konecne hra, ktera me z tyhle znacky zacne bavit
  • Rhulad
    rozeberme si část věty: Jojo, poslední dobou stojí filmy za starou belu - tenhle význam věty je pro mě jednoznačně stěžejní - není tu jasně psáno, že většina nebo skoro - rovnou píšeš filmy což má pro mě význam - všechny filmy z poslední doby. No a že pak tvrdíš, že je lepší koukat na prostoduchý béčko/ céčko nechám už tentokrát bez odezvy.
  • Z toho soudis ze jsou lepsi nez vsechny soucasny filmy? Vyborna dedukce teda... Mimochodem mas zajimavou predstavu o vyznamu fraze Domluvil jsem...
    Tentokrat jsem domluvil ja, ocividne jen trollujes...ale jestli se nudis klidne pis, cist to budu
  • Rhulad
    Nenervuj se kamaráde *3* já ti to odcituji ještě jednou co jsi napsal takže cituji: " Jojo, poslední dobou stojí filmy za starou belu a je lepší se mrknout na nějakej "film" vytvořenej ze všech cutscen z her (zrovna třeba Arkham City, ale treba i koukatelnej film je Max Payne 3, RDR atd...) "
  • Uz me nebavis trolle, v prvni rade jsem nikde nepsal ze to je lepsi nez vsechny filmy, tak tu prestan lhat... Prosta zapletka to neni, to je proste fakt, pokud si chces stat za kazdym svojim nazorem ikdyz je to naprosta ptakovina budiz, uvidime jak se s takovymhle pristupem v zivote s necim poperes...
  • Rhulad
    Prvně přemýšlet a pak psát... pokud tě nebaví komerce tak zkus např. Ink nebo Imaginaerum - rozhodně ale netvrď, že hra s takhle prostou zápletkou je lepší než současná kinematografie. Domluvil sem. *16*
  • ales.smutny
    Tak já se teda červenám...:) Nějak jsem si zafixoval, že Deathstroke je ten typ "brilantní člověk" a Deadpool je jeho extrémní verze, ale holt...je jen enhanced verze už enhanced DS :)
  • Prestan urazet, jednam s tebou slušně...Udalosti pred Maxem v Brazilii ktery taky hrajes v MP3 jsou krasny spojeni predchozich dilu... Tam kde to vse zacalo (na hrbitove u hrobu rodiny) vse zase konci, kdyz Max postrili polovinu toho gangu a musi odjet ze zeme s Pasosem, kteryho vlastne ani nezna ale byl lehkej cil na premluveni do prace obetniho beranka... Puvodne mel jen hrat toho tupce na kteryho hodi unos Fabiany, kterou nechal unest sam jeden z bratru aby "vyškolil" nejstarsiho bratra. V prubehu hry vetsina ty rodiny umre, at uz protoze meli nebo protoze jsou stupidni a delaj kraviny (jako nabehnout s penezma do stredu uzemi patricimu Serranovi)a i ti co se podileli na tom podvodu (Pasos, ten nejmladsi bratr-nepamatuju jmeno, sral mě) se stanou obětmi jeste vetsiho hnusu-obchodovani s lidskejma organama... V tom vsem polo-tušící Pasos, zjistujici Max, jeden cestnej polda kterej ale nic nedokaze, vpodstate soukroma armada UFE a hlavni zmetek kterej vedel uplne o vsem a vse mel promysleny, az na Maxe kterej to prokoukne... Bohuzel nejsem spisovatel, tak to mozna zni stejne blbe jako si myslis ze to je, ale jen se snazim napsat, ze to neni tak primitivni a tak ubohy jako ty tvoje "céčkový filmy" (videl jsi nekdy nejakej?, priznavam ze to je spis lepsi beckovej film, ale ackovy filmy jsou dnes nazvany ackovejma jen protoze maj rozpocet jako menší stát)
  • Kde jste vzali, že Deathstroke nemá nadpřirozené schopnosti? Copak se někdo narodí silný jako 10 lidí, se schopností regenerace atd. - viz http://en.wikipedia.org/wiki/Deathstroke
  • Rhulad
    Tak mě napiš co je na tom příběhu tak skvělé... víš já moc anglicky neumím tak mi to vysvětli....jelikož ty tvrdíš, že je to lepší než současné filmy - tak mi to laskavě vysvětli, popiš a rozeber. Jinak to beru jako houkání herního hlupáka.
  • Sorry, s nickem jsem se prehlidl...nevim jestli je tu nekdo hloupy fanboy, ale kvalitu pribehu MP3 proste nemuzes dementovat... Jedna vec je pokud se ti nelibil, druha pokud je to "céčkově napsanej" příběh
  • Rhulad
    Když už tak Rhulad.... buď sem hrál jinou hru nebo je tu někdo hloupý fanboy... a ty kecy si nech... anglicky v dnešní době umí skoro každý
  • Rhuland, to jedine pokud neumis anglicky a kouaks na obrazky
  • jojo swtor filmecky byly hodne solidni
  • Asi protože to musí jet i na X360/PS3/WiiU.
  • Primární zbraní římského vojáka byl krátký bodný meč, pilum odhazovali na začátku, aby rozrušili řady nepřítele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit