Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to jo.
  • Grafiku toho videa. Sorry jestli je to nějak nesprávný termín. Samozřejmě nesoudím grafiku hry, kterou jsem ještě ani neviděl. Jen to video hezky vypadá.
    Btw, je docela fajn vidět, že když už je teda batman mladší (krom obličeje), tak taky správně dostává na zadek. Příjemná změna :)
  • Watchmen jsou ubernejmasakrálnější!!! A Rorschach jakbysmet.
  • Podle toho videa grafiku nesuď. To je očividně CG.
  • Rhulad
    Ježíš Miserius ty jseš taky dobře mimo cituji : " Jojo, poslední dobou stojí filmy za starou belu a je lepší se mrknout na nějakej "film" vytvořenej ze všech cutscen z her"... a zmíníš Max Payne - to má příběh pod úrovní céčka s Lundgrenem.
  • Hm... jako na skeptika (ono to nebude dělat Rocksteady? Svět se hroutí!) na mě video zapůsobilo dobře. Graficky nádhera, v některých částech na mne působilo skoro reálně. Rozhodující samozřejmě bude gameplay, ale dávám tomu šanci. Je k posrání, že Luke Skyjoker je pryč a že se nedočkáme navázání na žádný z těch stovek nadhozených nápadů na třetí díl v AC, ale je brzo tenhle díl ještě zatracovat :)
    (mimochodem, katany - a počítám, že Deathstroke používá katany) mají díky tradičnímu způsobu výroby asi nejpevnější ostří ze všech mečů, co se kdy vyráběly. Představa, že ji Deadshot odstřelí kulkou (taky mohl trefit rovnou baťu) a Batman zlomí svými bodáčky, je docela komická :D )
  • h0p3
    Bring it! Jsem hrozně zvědavej, jak se stim kluci a holky z Games Montreal poperou. Předchozí dvě hry miluju, AC obzvlášť. Fingers crossed a don't lose hope. *1*
  • h0p3
    Skin z injustice a podle mě jeden z nejlepších co jsem na Batoj viděl..

    http://images.wikia.com/injusticegodsamongus/images/1/13/Insurgency_Batman_Injustice%3AGods_Among_Us_iOS.jpg

    .. Vypadá jak kdyby někde svlíknul těžkooděnce a upravil to k obrazu svému. Konečně oblek kterej vypadá, že má nějakej užitek.
  • Abiczko
    To jsou hi-tech elasťáky který snižujou tření stehen o sebe :-D
  • Abiczko
    Myslel jsem tohle... http://www.csfd.cz/film/239093-resident-evil-rozklad/ ačkoli je hodnocení nízké,film nebyl vůbec špatný....A co se týče klasických filmů RE tak jednička byla nejlepší(i když pořád nic moc) a dále se to jen zhoršovalo-plynule přecházelo v trapnou komedii(bez urážky)
  • Viktor_H
    Tak to já to mám naopak. Konečně má Batman oblek, kterej vypadá, že by mohl poskytovat nějakou tu ochranu a zároveň být využitelnej v terénu... Stejně mi nikdy moc nešlo do hlavy, proč hrdina profláklej gadgetama používá obyčejný elasťáky...
  • residentevilfans
    prvniho dilu ?
  • kubi-wan
    Měl jsem radši, když měl Batman Conroyův hlas a oblek blíž komiksu. *9*
  • Myslím ze tehnle díl je zbytečný.Vždyť polovina města je z ARkham city.Určitě tento díl nebude dosahovat prvního dílů.
  • kubi-wan
    Je to napsáno v článku.
  • No to mluvíš o skutečných filmech na základě her. FF pravděpodobně myslíš Esenci Života, což byl finančně hroznej propadák nebo Advent Children, což pokračovalo v příběhu FF7. Resi filmy se prej dají, ale viděl jsem myslím jen ten první kdysi dávno.

    Každopádně můj koment spíš ironizoval to, že spousta dnešních her jsou spíš filmy s nějakým gameplayem. A bohužel spousta "hráčů" is právě toto přeje - čučet na "cool" cutscény a mezi tím nějakej jednoduchej přímočarej gameplay.
  • Abiczko
    určitě na tom něco bude...rád bych aby třeba vyplavalo na povrch že batman není bezchybný a i on má nějaké ty kostlivce ve skříni...

    PS: V článku se píše že k předobjednávce dostaneš s přestihem i DLC právě s Deathstrokem.....takže....Jupííííí
  • Samozřejmě mluvím o 2-3 hodinových videích kde někdo nahrál pouze cutscény případně pár dulezitych ingame rozhovoru. Tyhle tvoje šprýmy jdi zkoušet o dům vedle...
  • Abiczko
    Když už jsme zabrousily až sem tak mi to nedá abych nezmínil Resident evil (nevím jak se jmenoval,ale byl animovanej jako třeba final fantysy), který by dle mého názoru strčil všechny díly s Milou do kapsy jak nic.Prostě parádní koukatelnej film.Rád bych aby filmaři splodili nějaký podobný pokus a neříkejte mi že na to nemají peníze,když už jen na hlavní postavě ušetří miliony dollarů (na druhou stranu Mila sama o sobě táhne lidi do kina,jenže pak si každý snaží vydloubnout oči aby nemusel na tu zhovadilost koukat).
  • Určutě bude možná možnost v DLC ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit