Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kverulant

    Konečně jsem se k tomu dostal, vynaložené úsilí je vidět, ale zarazil mě horší soundtrack. Převzali původní melodie, ale přearanžovali je do anonymního orchestrálního stylu. Mám z původní hry, ostatně i ze všech DS her vžité z bitek s bossy ty apokalyptické hymny, ale tady je hudba na druhé koleji. Místo varhan znějících prostorem nebo depresivní smyčky v Nexusu vše nahradil orchestr, kde skladby splývají. Chybí tu ten správný osudový styl From Software a proto doufám, že Bloodborne 2 budou dělat oni a ne náhradník.

  • tomekbobek

    Rozhodně. Mass Effecty ho tolik nepotřebujou. Možná jednička, ale dvojka a trojka ne.

  • Jack1947

    Tak zrovna Smaug a Ornstein je jeden dvojitej nejhorší boss vůbec. Tam umírají i zkušení speedrunneři.

  • Jack1947

    Cože tys nedohrál Úplně všecky ?! 😱😯 jakpto ?

  • Jack1947

    Nechápu komu ale taky bych se neměl vyprovokovat k zbytečné diskusi takže, radši to nechám takhle 🙂 Jinak asi omluva když jsem si neuvědomil že reaguji na očividného trolla. Příště se budu víc ovládat :D

  • TheGGG

    aj nějaký anonymní hater, kterého vidím poprvé v životě se na mě nalepil... co jsem provedl tobě nevím, ale goood.

    Samozřejmě není nic špatného na tom se kouknout na internet na nějaký vysvětlující návod, pro objasnění mechanik. U soulsborne her je to skoro nezbytné, což by jsi věděl, kdyby jsi nějakou někdy hrál a dohrál. Já hrál a dohrál většinu významných soulsborne her, takže vím o čem mluvím...

  • 0tecFura

    Jj dá se hrát i dnes. Já hraju ročně pár herních klasik, abych si doplnil herní vzdělání. Ale zrovna Kotor oba (za trojku bych byl taky raději) díly bych si dal fakt v nějaký naslaply grafice. Něco už na hranici remaku. 

    Pro mě osobně by to dávalo větší smysl než remaster mass effect, co teď delaj. 

  • Thanquol

    ty asi nemyslíš vůbec a máš touhu to furt dokazovat 

  • Thanquol

    Bloodborne je Souls pro lamy. 

  • Thanquol

    "že průměr hodnocení není 5?" co tím myslíš?

  • Thanquol

    občas kouknout na internet není snažit se přijit na řešení. prostě koukaš na to, na co přišel někdo jinej... lol ale škoda mluvit. tohle dělaš asi ve všem. koukneš, přečteš a pak hrdě papouškuješ. 

  • Thanquol

    jako proč? ta hra nepotřebuje remaster a už vůbec ne remake, ale pořádnej, hustej, namakanej sequel. 

  • Thanquol

    fakt netřeba. Co je třeba je KOTOR 3 

  • iSpirit

    tak asi těžko budou dělat primárně PC hru, navíc když se plánuje, že je koupí Sony, což je samozřejmě škoda, klidně by do PC sféry zabrousit mohli. Navíc těch her, co si remake zaslouží, je x a napadají mě hry, které by si to zasloužily i více než KOTOR, které jsou v pohodě pořád. Hrál jsem je nedávno a v pohodě. Vagrant Story, ICO, MGS, Thief, Deus Ex.

  • 0tecFura

    To si říkám od doby, kdy začalo být moderní dělat nejrůznější remastery a remaky. Když někde padne otázka, jaký bych si chtěl někdy zahrát remake, tak mě jako první napadne Kotor. 

  • Derp_1337

    KOTOR (1 & 2) je i v dnešní době normálně hratelný. Grafiku tam můžeš vesele nastavit i na FullHD.

  • " fanousek co pise recenzi. tak to ma byt"

    No jo... jenže když recenze píšou fanoušci, tak si pak zase lidi stěžují. že průměr hodnocení není 5 :-)

  • jack

    pravdu máš velkou

  • MishKonn

    Tak super. 

    A teď prosím tedy od mistrů remaků ten jediný, co za to stojí.

    KotOR. 

    A pak KotOR2. Včetně vystřiženého obsahu. 

    Díky. 

  • Pavel Makal

    Ano, funguje, servery jsou navíc dost živé, Old Monk boss fight probíhá tak, jak správně má :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit