Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fascinuje mě kolik lidí tady negativně reaguje na kritiku tvorby herních kritiků, kteří se sami živí tím, že kritizují tvorbu herních vývojář ... WTF lidi? Jakákoliv tvorba je dnes vystavena kritice, deal with it.
  • zdeeneek
    Nektery negativni komentare na ty zabavny videa fakt nechapu. Je jasny, ze kazdy ma nejaky smysl pro humor a tim padem se mu to nemusi libit. Ale komenty typu, ze by vubec typ takovychle odlehcujicich videi nemel na games co delat, fakt nechapu. Vzdyt je to herni web. Hrani her ma snad byt zabava, ne? Tak proc by tu musely byt jen vazny a seriozni clanky a videa? Ja naopak tyhle videa cenim, protoze sterilni zpravodajstvi z GC podavaji vsechny weby . Aspon je videt, ze krome normalni herni novinariny se kluci umi i svou praci bavit.
  • yuri.sidius
    ale jo dobrý, pobavilo mě to, ALE radši bych viděl nějaké ty lepé děvy v elastických šortkách, co kluci? XD
    A na zbytek komentářu se nedívejde, lidi už v téhle zemi nerozumí legraci. *15*
  • Hanzales
    Bří dňi vespolek :) Jsem tu dlouho nebyl, zahlédl jsem dříve někde, že na GDC má Valve přitáhnout něco o HL3, ale počítám, kdyby se něco šustlo, bylo by to asi těžko přehlédnutelné... Nebo už se někde něco šustlo? Jinak good job s těma videama, to je přesně to, proč jsem začal mít games ještě raději ;o) :ThumbsUp Wave:
    • Amylee.Anderson
      Na nějakym plánu se HL3 objevilo, stejně tak i Dragon Age 3...Ale jak se o tam dostalo, to nevim.
      • Hanzales
        Taky si rikam, ze to byl neci (f)tipek :) Kdyz jsem ted jeste nahodil google, jeden odkaz typu GDC HL3 presentation hned nejaky exploit :D Hold Valve si umi udelat "ocekavaci status" very high....
        • 0:20 http://www.youtube.com/watch?v=Z_2DfKJuoz8&feature=player_embedded
          Asi nejlepší "spoiler" (vtipek?) který jsem an HL3 viděl *1*
  • lol celkom dobre, mne sa to lubilo, why so serious :D
  • Trapné pánové. Příště zkuste trochu sofistikovanější humor
    • Co kdybys něco natočil ty a poslal nám to, abychom se pobavili ?
      • A proč by to dělal? Jeho fb profil nežije z toho kolik lidí to uvidí.
        Zato úspěch games a jeho přežití závisí na tom kolik lidí ho bude číst od čehož se odvíjí jeho obsah.
        A vzhledem k tomu, že games je stále populárnější (vzrůstá počet unikátních návštěv) se musí obsah přizpůsobit "mainstreamu" což bohužel znamená pokleslou formu zábavy.
        Bohužel pro mě v mých očích klesla i celá redakce (snad kromě Smutného) díky tomu jak je to zde vedeno. Dalším smutným bodem budiž čtenáři, tedy ta urputnější skupinka, která by nejraději redaktorům utírala (kvuli cenzuře) zadek a udělají pro to cokoli. Games a redakce je pro ně modlou a klesající kvalita je netrápí.
        Více čtenářů = Horší (bulvárnější) obsah protože to se prostě čte.

        Pak se divme, že Blesk jsou nejprodávanější noviny...
        • Ty určitě nebudeš fanda České sody, co? *15*
  • pb_historic
    To bylo boží :-D
  • Podle mě jde tento web čím dál, tím víc nahoru ! Je vidět, že se redakce snaží a mně osobně tohle video přišlo vtipné. Co se týče Karla Drdy - Chci víc jeho videí ! Je to borec ! :D
    • Jj hlavně, když řekne "Hovno" "prdel" "sračka" atd. Už jen chybí články:
      "Peter Molyneux: Známe jeho tajemství!"
      "Nová milenka Tima Schafera! Máme FOTO!!!"
      To je pak pánečku novinařina.
      • bobsh
        Pro ty si můžu jít na Zing *1*
  • Zaujímavé že s podobným (pre niekoho vtipným pre iného nie) nádychom vyšlo už niekoľko videí a komu sa to nepáčilo proste tieto (preňho) nezaujímavé videá ignoroval a ďalej na tieto videá neklikal no stále sa tu nájde niekto kto klikne na video len aby mohol hate,hate,hate. Kritiku pri prvom videu som ešte ako tak bral za kritiku no toto je len čistý hate na stranu games.cz.
    • MickeyMutant
      Proč hned zrovna hate? Někomu se to líbit nemusí, a tak to napíše do diskuze. Pokud to napíše slušně, tak by s tím redakce neměla mít problém. Naopak by to mohla uvítat jako názor, na který zase ostatní čtenáři reagují po svém. To je ten feedback, po kterém nedávno volal Pavel Dobrovský.
      • "Kritiku pri PRVOM videu som ešte ako tak bral za kritiku no toto je len čistý hate na stranu games.cz."
        Keď sa niekomu nepáčia tieto scénky tak nech ich nepozerá a nedáva to najavo pri každom videu....
        • MickeyMutant
          Nechápu, proč by se k tomu měli čtenáři vyjadřovat jenom při prvním videu. Někdo třeba přijde na stránky jednou za pár dnů, pustí si video a okomentuje. Nebo ho naopak štve, že se opakovaně objevuje něco, co se mu nelíbí. A radit, aby se na to nedíval je sice rozumné, ale jde to mimo podstatu té vzpomínané zpětné vazby.

          Každá redakce má samozřejmě radost z pozitivní odezvy, ale když se objeví něco kritického, tak tou nejhorší reakcí, kromě mazání, je doporučení od redaktora, aby čtenář "odolal kompulzivně obesisvní klikací potřebě".
      • Games.cz jde do sraček, Fight Club mne začíná srát, stejne stupidní je bohužel i ten váš fight club. To mi nepríde ako užitočná spätná väzba.
        *15*
        Ešte dodám v mojom rodnom:
        Tož mamo, tato, mňa baví kukať jak to šetko funguje, tá elektrika, aj jak sa hrajú tie hry na tých počítačoch, či čo to je. pět samýc.
        Takých Drdóv neni nikdy dosť.
        pět samýc.
        • MickeyMutant
          Jasně, to je h@vno zpětná vazba na pyču*4*
        • "Fight Club mne začíná srát, stejne stupidní je bohužel i ten váš fight club" O_o
          • To som len skopíroval, čo sem napísal, nájdi si to je to tu hneď. Berem kritiku ale toto má od nej ďaleko.
  • Games.cz jde pro me do sra.ek, prezentace trapnych videi z Kolina a Drdova fekalniho humoru to jen potvrzuje. Navic me zacinaji sr.t i posledni fight cluby. Domobrana do me
    • Úroveň kolísá, no. Ale osobně pořád rád čtu (a poslouchám). Nejvíc mi vadí to, že v záplavě stovek článků, z nichž odhadem tak dvě třetiny by šlo dát do bleskovek a řadu dalších sloučit třeba do týdenního přehledu (jen stačí spočítat, kolik je toho tady za poslední tejden o pandách...) zapadají opravdu dobré věci plné zajímavých informací/myšlenek. Takhle mi uniká spousta dobrého obsahu. Ale chápu, že "exkluzivita" je potřeba, a prokliky atd atd.
      • ales.smutny
        O pandách jsou tu za poslední týden dva články - http://games.tiscali.cz/world-of-warcraft-mists-of-pandaria-14581

        To je fakt hodně? Na velmi očekávanou expanzi dlouhodobě nejhranější MMO? V době herní výstavy? To nemyslím :)
        A týdenní souhrny v internetovém zpravodajství je jako zmínka o nějaké události v časopisu s ročním zpožděním :)
        • Já internetovýmu zpravodajství nerozumím. Rozumím tomu, jak dobře se mi to tady čte, jaký komfort mám při přístupu k obsahu, který mě zajímá a co mi ten komfort - ovšemže subjektivně vnímáno - snižuje. Chodím sem skoro každej den a stejně se mi pravidelně stává, že mi utíkají zajímavé články, protože toho vychází strašně moc. Možná by bylo lepší řešení zavést nějaké lepší individuální filtrování obsahu spojené s účtem nebo s nějakou cookie. Třeba podle tagu schovat nebo naopak svést do jednoho kanálu obsah, který uživatel označil... (tím mám na mysli v širším rozsahu, než to jde teď). V tomhle se taky nevyznám, ale chci bejt konstruktivní. *4*
          • Proč je tak těžké přeskočit nezajímavé články? Máš jinak alespoň možnost naučit se (odnaučit) mermomoci neklikat na všechno nové *2*

            Ale jinak bych měl jednu prosbu na redakci, nebo jen tip k webu: Dejte, nebo zkuste dát číslování stránek i nahoru. Hodí se to, když na web člověk přijde po více dnech, aby si našel poslední co viděl (nebo v případě Dworkina, to co poslední četl). *4*
            • V podstatě sis v druhé části odpověděl na tu první. Už jen proto, že musím několikrát sescrollovat až úplně dolů, abych se dostal na stranu 2, a potom zase... a zase... a zase...
          • pernicek
            tohle ti jako nestačí? http://imageshack.us/f/228/filterpl.jpg/
            • Díky za tu námahu se screenshotem, ale ne, nestačí.
    • ales.smutny
      Honzíku, že nám to budeš psát ze stejné IP adresy pod různými nicky nás opravdu, ale opravdu nepřesvědčí...:) Ale chápu, že případné polemické reakce ti asi dělají dobře a první pokus nevyšel :)))
      • Nejsem Honzík, z téhle IP adresy píšou 3 lidi (vsichni se vicemene shodujem ze Games nas prestava tankovat), nepoužíváme stejné nicky a ja osobne nemam stabilni nick, ale nic tim nesleduju. Vyjadril jsem tu jen svuj nazor na Games, ktery se u me stupnuje uz delsi dobu a s Kolinem jsem se jenom utvrdil.
        • MickeyMutant
          Tři lidi u jedné klávesnice? Pics or it didn't happen*4*
          • ne všichni uživatelé internetu mají vlastní veřejnou IP, hňupe...
        • http://nenudsa.sk/likeit_obr/resize/cely_25052012133713.jpg
          *1*
      • USER47
        No, mě třeba podobný pokusy o humor taky moc neberou a nejsem Honzík:). Stejně tak nechápu, proč jsou všichni tak nadšený z Drdy...ne že bych kvůli tomu začal bojkotovat games.cz, ale všeho moc škodí.
        • ales.smutny
          Někoho berou, někoho ne, věřím, že lidé, které to nebere jsou schopni odolat kompulzivně obesisvní potřebě na video kliknout :) Cenzurovat se nebudeme a všeho moc? Ale no tak, jaký je tu poměr videí a dalších článků? :) Plus mám pocit, že velmi často lidé v Karlových videích pro humornou/ provokativní (dle chuti) přechází fakt, že on tam pak opravdu mluví o výstavě a o tom, jak se mu (ne) pozdává :)
    • zdeeneek
      Nejvyssi cas abys zmenil web.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit