Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne všichni uživatelé internetu mají vlastní veřejnou IP, hňupe...
  • bobsh
    Pro ty si můžu jít na Zing *1*
  • Fascinuje mě kolik lidí tady negativně reaguje na kritiku tvorby herních kritiků, kteří se sami živí tím, že kritizují tvorbu herních vývojář ... WTF lidi? Jakákoliv tvorba je dnes vystavena kritice, deal with it.
  • 0:20 http://www.youtube.com/watch?v=Z_2DfKJuoz8&feature=player_embedded
    Asi nejlepší "spoiler" (vtipek?) který jsem an HL3 viděl *1*
  • Ty určitě nebudeš fanda České sody, co? *15*
  • zdeeneek
    Nektery negativni komentare na ty zabavny videa fakt nechapu. Je jasny, ze kazdy ma nejaky smysl pro humor a tim padem se mu to nemusi libit. Ale komenty typu, ze by vubec typ takovychle odlehcujicich videi nemel na games co delat, fakt nechapu. Vzdyt je to herni web. Hrani her ma snad byt zabava, ne? Tak proc by tu musely byt jen vazny a seriozni clanky a videa? Ja naopak tyhle videa cenim, protoze sterilni zpravodajstvi z GC podavaji vsechny weby . Aspon je videt, ze krome normalni herni novinariny se kluci umi i svou praci bavit.
  • Hanzales
    Taky si rikam, ze to byl neci (f)tipek :) Kdyz jsem ted jeste nahodil google, jeden odkaz typu GDC HL3 presentation hned nejaky exploit :D Hold Valve si umi udelat "ocekavaci status" very high....
  • Amylee.Anderson
    Na nějakym plánu se HL3 objevilo, stejně tak i Dragon Age 3...Ale jak se o tam dostalo, to nevim.
  • A proč by to dělal? Jeho fb profil nežije z toho kolik lidí to uvidí.
    Zato úspěch games a jeho přežití závisí na tom kolik lidí ho bude číst od čehož se odvíjí jeho obsah.
    A vzhledem k tomu, že games je stále populárnější (vzrůstá počet unikátních návštěv) se musí obsah přizpůsobit "mainstreamu" což bohužel znamená pokleslou formu zábavy.
    Bohužel pro mě v mých očích klesla i celá redakce (snad kromě Smutného) díky tomu jak je to zde vedeno. Dalším smutným bodem budiž čtenáři, tedy ta urputnější skupinka, která by nejraději redaktorům utírala (kvuli cenzuře) zadek a udělají pro to cokoli. Games a redakce je pro ně modlou a klesající kvalita je netrápí.
    Více čtenářů = Horší (bulvárnější) obsah protože to se prostě čte.

    Pak se divme, že Blesk jsou nejprodávanější noviny...
  • yuri.sidius
    ale jo dobrý, pobavilo mě to, ALE radši bych viděl nějaké ty lepé děvy v elastických šortkách, co kluci? XD
    A na zbytek komentářu se nedívejde, lidi už v téhle zemi nerozumí legraci. *15*
  • Hanzales
    Bří dňi vespolek :) Jsem tu dlouho nebyl, zahlédl jsem dříve někde, že na GDC má Valve přitáhnout něco o HL3, ale počítám, kdyby se něco šustlo, bylo by to asi těžko přehlédnutelné... Nebo už se někde něco šustlo? Jinak good job s těma videama, to je přesně to, proč jsem začal mít games ještě raději ;o) :ThumbsUp Wave:
  • Jj hlavně, když řekne "Hovno" "prdel" "sračka" atd. Už jen chybí články:
    "Peter Molyneux: Známe jeho tajemství!"
    "Nová milenka Tima Schafera! Máme FOTO!!!"
    To je pak pánečku novinařina.
  • Co kdybys něco natočil ty a poslal nám to, abychom se pobavili ?
  • lol celkom dobre, mne sa to lubilo, why so serious :D
  • Trapné pánové. Příště zkuste trochu sofistikovanější humor
  • V podstatě sis v druhé části odpověděl na tu první. Už jen proto, že musím několikrát sescrollovat až úplně dolů, abych se dostal na stranu 2, a potom zase... a zase... a zase...
  • MickeyMutant
    Jasně, to je h@vno zpětná vazba na pyču*4*
  • MickeyMutant
    Tři lidi u jedné klávesnice? Pics or it didn't happen*4*
  • Ale, on je tu člověk, kterému se líbí Kája a tohle ne? Wau.
  • Proč je tak těžké přeskočit nezajímavé články? Máš jinak alespoň možnost naučit se (odnaučit) mermomoci neklikat na všechno nové *2*

    Ale jinak bych měl jednu prosbu na redakci, nebo jen tip k webu: Dejte, nebo zkuste dát číslování stránek i nahoru. Hodí se to, když na web člověk přijde po více dnech, aby si našel poslední co viděl (nebo v případě Dworkina, to co poslední četl). *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit