Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Nechápu, proč by se k tomu měli čtenáři vyjadřovat jenom při prvním videu. Někdo třeba přijde na stránky jednou za pár dnů, pustí si video a okomentuje. Nebo ho naopak štve, že se opakovaně objevuje něco, co se mu nelíbí. A radit, aby se na to nedíval je sice rozumné, ale jde to mimo podstatu té vzpomínané zpětné vazby.

    Každá redakce má samozřejmě radost z pozitivní odezvy, ale když se objeví něco kritického, tak tou nejhorší reakcí, kromě mazání, je doporučení od redaktora, aby čtenář "odolal kompulzivně obesisvní klikací potřebě".
  • pb_historic
    To bylo boží :-D
  • http://nenudsa.sk/likeit_obr/resize/cely_25052012133713.jpg
    *1*
  • To som len skopíroval, čo sem napísal, nájdi si to je to tu hneď. Berem kritiku ale toto má od nej ďaleko.
  • "Fight Club mne začíná srát, stejne stupidní je bohužel i ten váš fight club" O_o
  • Nejsem Honzík, z téhle IP adresy píšou 3 lidi (vsichni se vicemene shodujem ze Games nas prestava tankovat), nepoužíváme stejné nicky a ja osobne nemam stabilni nick, ale nic tim nesleduju. Vyjadril jsem tu jen svuj nazor na Games, ktery se u me stupnuje uz delsi dobu a s Kolinem jsem se jenom utvrdil.
  • "Kritiku pri PRVOM videu som ešte ako tak bral za kritiku no toto je len čistý hate na stranu games.cz."
    Keď sa niekomu nepáčia tieto scénky tak nech ich nepozerá a nedáva to najavo pri každom videu....
  • Games.cz jde do sraček, Fight Club mne začíná srát, stejne stupidní je bohužel i ten váš fight club. To mi nepríde ako užitočná spätná väzba.
    *15*
    Ešte dodám v mojom rodnom:
    Tož mamo, tato, mňa baví kukať jak to šetko funguje, tá elektrika, aj jak sa hrajú tie hry na tých počítačoch, či čo to je. pět samýc.
    Takých Drdóv neni nikdy dosť.
    pět samýc.
  • MickeyMutant
    Proč hned zrovna hate? Někomu se to líbit nemusí, a tak to napíše do diskuze. Pokud to napíše slušně, tak by s tím redakce neměla mít problém. Naopak by to mohla uvítat jako názor, na který zase ostatní čtenáři reagují po svém. To je ten feedback, po kterém nedávno volal Pavel Dobrovský.
  • Podle mě jde tento web čím dál, tím víc nahoru ! Je vidět, že se redakce snaží a mně osobně tohle video přišlo vtipné. Co se týče Karla Drdy - Chci víc jeho videí ! Je to borec ! :D
  • Díky za tu námahu se screenshotem, ale ne, nestačí.
  • Zaujímavé že s podobným (pre niekoho vtipným pre iného nie) nádychom vyšlo už niekoľko videí a komu sa to nepáčilo proste tieto (preňho) nezaujímavé videá ignoroval a ďalej na tieto videá neklikal no stále sa tu nájde niekto kto klikne na video len aby mohol hate,hate,hate. Kritiku pri prvom videu som ešte ako tak bral za kritiku no toto je len čistý hate na stranu games.cz.
  • pernicek
    tohle ti jako nestačí? http://imageshack.us/f/228/filterpl.jpg/
  • Já internetovýmu zpravodajství nerozumím. Rozumím tomu, jak dobře se mi to tady čte, jaký komfort mám při přístupu k obsahu, který mě zajímá a co mi ten komfort - ovšemže subjektivně vnímáno - snižuje. Chodím sem skoro každej den a stejně se mi pravidelně stává, že mi utíkají zajímavé články, protože toho vychází strašně moc. Možná by bylo lepší řešení zavést nějaké lepší individuální filtrování obsahu spojené s účtem nebo s nějakou cookie. Třeba podle tagu schovat nebo naopak svést do jednoho kanálu obsah, který uživatel označil... (tím mám na mysli v širším rozsahu, než to jde teď). V tomhle se taky nevyznám, ale chci bejt konstruktivní. *4*
  • ales.smutny
    O pandách jsou tu za poslední týden dva články - http://games.tiscali.cz/world-of-warcraft-mists-of-pandaria-14581

    To je fakt hodně? Na velmi očekávanou expanzi dlouhodobě nejhranější MMO? V době herní výstavy? To nemyslím :)
    A týdenní souhrny v internetovém zpravodajství je jako zmínka o nějaké události v časopisu s ročním zpožděním :)
  • ales.smutny
    Někoho berou, někoho ne, věřím, že lidé, které to nebere jsou schopni odolat kompulzivně obesisvní potřebě na video kliknout :) Cenzurovat se nebudeme a všeho moc? Ale no tak, jaký je tu poměr videí a dalších článků? :) Plus mám pocit, že velmi často lidé v Karlových videích pro humornou/ provokativní (dle chuti) přechází fakt, že on tam pak opravdu mluví o výstavě a o tom, jak se mu (ne) pozdává :)
  • Úroveň kolísá, no. Ale osobně pořád rád čtu (a poslouchám). Nejvíc mi vadí to, že v záplavě stovek článků, z nichž odhadem tak dvě třetiny by šlo dát do bleskovek a řadu dalších sloučit třeba do týdenního přehledu (jen stačí spočítat, kolik je toho tady za poslední tejden o pandách...) zapadají opravdu dobré věci plné zajímavých informací/myšlenek. Takhle mi uniká spousta dobrého obsahu. Ale chápu, že "exkluzivita" je potřeba, a prokliky atd atd.
  • USER47
    No, mě třeba podobný pokusy o humor taky moc neberou a nejsem Honzík:). Stejně tak nechápu, proč jsou všichni tak nadšený z Drdy...ne že bych kvůli tomu začal bojkotovat games.cz, ale všeho moc škodí.
  • ales.smutny
    Honzíku, že nám to budeš psát ze stejné IP adresy pod různými nicky nás opravdu, ale opravdu nepřesvědčí...:) Ale chápu, že případné polemické reakce ti asi dělají dobře a první pokus nevyšel :)))
  • Bazinga *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit